Perdirbto plastiko žaislai

Plastikas žaislų pramonėje, deja, dažnai naudojama medžiaga. Tokie žaislai yra pigūs ir traukia dėmesį ryškiomis spalvomis. Nors, veikiau, buvo, nes pagaliau tai keičiasi! Mūsų prioritetas – mediniai žaislai. Jie sudaro net 90 % žaislų asortimento, o likusi dalis perdirbto plastiko žaislai.

Ši biomedžiaga 100% pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių: cukraus, sakų, medienos pluošto. Argi ne puiku? 🙌 Žaislai yra gamtai draugiška plastiko alternatyva, neturinti žalingų toksinų. Negana to, žaislai gavo „Spiel Gut“ apdovanojimą už edukacinės ir tvarios vertės kūrimą. 🏆

Plastiką mažiesiems palaipsniui keičiame Green Toys žaislais. Džiaugiamės, bet sprendimo teko paieškoti! 😀

Green toys žaislai pagaminti iš 100 % perdirbto plastiko, o daugiausia perdirbama iš plastikinių pieno butelių. Saugūs, tvarūs, gražūs ir lavina. ❤️

Štai, mažiesiems skirtas Green Toys formelių rinkinys malonus liesti, moko dėti formeles įvairiais būdais. Tinka namuose, vonioje ir smėlio dėžėje!

Vaikams nuo 6 iki 12 mėn. perdirbto plastiko žaislai – saugesnė ir patogesnė alternatyva negu mediniai žaislai, su kuriais galima užsigauti arba juos sunku laikyti.

Esame tėvai ir norime didžiuotis tvariais sprendimais, o ateityje pasakoti apie juos savo vaikams. ❤️❤️❤️

žaislų prenumerata

Ar žinojote, kad žaislus galima prenumeruoti?

Išbandykite šį ir kitus lavinamuosius žaislus jų nepirkdami, išbandykite Žaislų klubo prenumeratą!

Panašūs įrašai

Magnetiniai žaislai

5 patarimai, kaip sudominti vaiką žaislais

Kaip įteikti vaikui žaislų dėžę?

Mašinėlių obsesija

Spalvų mokymasis: į pagalbą – gracingas povas

Kiek reikia žaislų?