Magnetiniai žaislai

Ar sutikote bent vieną žmogų, kuris nemėgsta magnetų? Magnetiniai žaislai – ne tik smagus užsiėmimas vaikams, bet ir žaidimas su jais turi daug privalumų! Aktyvus, praktiškas mokymasis žaidžiant yra labai svarbus, o štai keli dalykai, kuriuos jūsų vaikas išsiugdys mokydamasis žaisdamas su magnetiniais žaislais.

MAGNETINIAI ŽAISLAI – KODĖL JIE SVARBŪS?

Smulkiosios motorikos įgūdžiai ir rankų akių koordinacija – jūsų vaikas dėdamas magnetinius žaislus ant įvairių paviršių, mokosi apie erdvinį suvokimą, lavina akių-rankų koordinaciją bei lavina smulkiąją motoriką.

Kalbos lavinimas – žaisdami su vaiku daug ir aiškiai kalbėkite, kad lavintumėte kalbos įgūdžius. Kokios spalvos detalę jie laiko? Kokia detalės forma? Ar detalė didesnė ar mažesnė nei kita dalis?

Problemų sprendimas – tai ypač akivaizdu žaidžiant žaidimus, kuriuose reikia atrasti tinkamą dalį. Kai vaikui pateikiama užduotis, kurią reikia išspręsti (pvz., atkurti veidą ar bandyti sukurti struktūrą, rasti tokios pat spalvos magnetą), jis mokysis iš priežasties ir pasekmės. Galbūt detalė yra per sunki arba netinkamos spalvos vaiko kuriamam dizainui, tačiau vaikas taip labai daug išmoks!

Kūrybiniai įgūdžiai – magnetai taip pat gali paskatinti kūrybišką ir vaizdingą žaidimą. Žinoma, jums tas magnetas gali atrodyti kaip paprasčiausias apskritimas, bet jūsų vaikui tai gali būti planeta, ant kurios reikia nusileisti su raketa, riaumojanti ant zebrų liūto galva arba galiniame kieme mėtomas kamuolys. Viskas įmanoma, kai lavinate kūrybiškumą!

Žingeidumą žadinantis magnetinis bokštas: kviečia tyrinėti mažylius ir su tėvelių pagalba mokytis spalvų pažinimo. 🧠🌈

Magnetinis bokštas – puiki priemonė mokytis pažinti spalvas. Žinoma, nereikia tikėtis, kad mažylis netikėtai ims atskirti visas spalvas, tačiau tai jau pirmasis žingsnis spalvų pažinimo kelionėje.

1️⃣ Rodykite ryškiaspalves bokšto dalis mažyliui, aiškiai įvardinkite spalvas.
2️⃣ Susiekite patirtis: ieškokite namuose kito, tos pačios spalvos, daikto. Taip padėsite mažyliui greičiau susipažinti su pagrindinėmis spalvomis.

Magnetiniai žaislai - magnetinis bokštas mažyliams

Ko galima išmokti?

  • Statydami magnetinį bokštą, lavinate miklumą, smulkiąją motoriką, akies-rankos koordinaciją, koncentraciją ir spalvų pažinimą!
  • Paėmę vienos spalvos detalę, įvardinkite spalvą. Susiekite patirtis: drauge suraskite ir kitus tos pačios spalvos daiktus esančius aplinkoje
  • Leiskite mažyliui mėlyną magnetą pridėti prie įvairių paviršių namuose ir atrasti, prie kurių prikimba (pavyzdžiui, šaldytuvo)!

Savybės

  • Kiekviena magnetinio bokšto dalis turi magnetą, kad mažyliui būtų lengviau sustatyti detales vieną ant kitos;
  • Bokšto viršuje – linksmas beidukas, kviečiantis pasidžiaugti įveikta užduotimi – pastatytu bokštu;
  • Pajudinus bokštą jis smagiai linguoja;
  • Ryškios spalvos patraukia mažylio dėmesį;
  • Pagamintas iš aukštos kokybės, draugiškų aplinkai medžiagų.
Žaislų klubas Magnetiniai žaislai

Jeigu neturite magnetinio bokšto, galite išmėginti paprastą žaidimą, kurį, ko gero, esate žaidę ir patys vaikystėje! Jums reikės tik plokščių akmenėlių, kuriuos galite rinkti pasivaikščiojimų metu. Statykite akmenėlius vieną ant kito ir pastatykite bokštą!

žaislų prenumerata

Ar žinojote, kad žaislus galima prenumeruoti?

Išbandykite šį ir kitus lavinamuosius žaislus jų nepirkdami, išbandykite Žaislų klubo prenumeratą!

Panašūs įrašai

5 patarimai, kaip sudominti vaiką žaislais

Kaip (ne)kalbėti su vaiku apie karą?

Kaip įteikti vaikui žaislų dėžę?

Mašinėlių obsesija

Spalvų mokymasis: į pagalbą – gracingas povas

Kiek reikia žaislų?