Mūsų istorija

Įkurti „Žaislų klubą“ paskatino daugiau negu prieš pusantrų metų pasaulį išvydęs mažas žmogus vardu Leonardas.

Tuomet ėmėme ieškoti atsakymų: ar žaislai gali džiuginti ir lavinti vienu metu; kokius žaislus rinktis skirtinguose vaiko raidos etapuose; kaip neapsikrauti per dideliu kiekiu netinkamų žaislų; kaip stiprinti vaiko gabumus, sumažinti ekonominį vartojimą ir kartu neišleisti didžiulio kiekio pinigų žaislams.

Taip kilo idėja įsteigti „Žaislų klubą”, kuris suteikia galimybę kas mėnesį vaikams patirti atradimo, smalsumo džiaugsmą, o tėvai jaučiasi ramūs, kad, neišleidžiant daug pinigų skirtingiems žaislams, vaikas lavina įgūdžius. Po mėnesio kurjeris žaislų dėžę paima ir pristato naują, o kartu su ja – naujus atradimus ir gebėjimus.

Didžioji dalis žaislų, ypač skirtų jaunesniesiems klubo nariams, yra patikrinti pagrindinio Žaislų klubo steigėjo, savo srities eksperto – Leonardo. Todėl nesijaudinkite, jūs gerose rankose!

Kviečiame tapti Žaislų klubo nariu ir dovanoti savo vaikui lavinimosi galimybę tiesiog žaidžiant! Klubo narių laukia atradimai, nuotykiai ir skirtingų įgūdžių tobulinimas ištisus metus!

Žaislų klubas Mūsų istorija