MŪSŲ ISTORIJA

Įkurti „Žaislų klubą“ paskatino daugiau negu prieš pusantrų metų pasaulį išvydęs mažas žmogus vardu Leonardas.

Tuomet ėmėme ieškoti atsakymų: ar žaislai gali džiuginti ir lavinti vienu metu; kokius žaislus rinktis skirtinguose vaiko raidos etapuose; kaip neapsikrauti per dideliu kiekiu netinkamų žaislų; kaip stiprinti vaiko gabumus, sumažinti ekonominį vartojimą ir kartu neišleisti didžiulio kiekio pinigų žaislams.

Taip kilo idėja įsteigti „Žaislų klubą”, kuris suteikia galimybę kas mėnesį vaikams patirti atradimo, smalsumo džiaugsmą, o tėvai jaučiasi ramūs, kad, neišleidžiant daug pinigų skirtingiems žaislams, vaikas lavina įgūdžius. Po mėnesio kurjeris žaislų dėžę paima ir pristato naują, o kartu su ja – naujus atradimus ir gebėjimus.

Didžioji dalis žaislų, ypač skirtų jaunesniesiems klubo nariams, yra patikrinti pagrindinio Žaislų klubo steigėjo, savo srities eksperto – Leonardo. Todėl nesijaudinkite, jūs gerose rankose!

Kviečiame tapti Žaislų klubo nariu ir dovanoti savo vaikui lavinimosi galimybę tiesiog žaidžiant! Klubo narių laukia atradimai, nuotykiai ir skirtingų įgūdžių tobulinimas ištisus metus!