Ieškote žaislų prenumeratos?

Veiklos trikampis

Veiklos trikampis

Jūsų vaiko laukia įtraukiančios ir lavinančios užduotys! Virvelių pagalba verdami sukursite trikampį, žvejosite magnetukus su meškere ir atliksite kitas užduotėles!

Rinkinyje rasite 3 virveles, 3 skirtingas sieneles, 1 magnetinę meškerę, 4 vandenyno gyventojus-magnetukus bei 2 gyvūnus.

Šis kompleksinis medinis žaidimas lavina motoriką, loginį mąstymą, kviečia į nuotykius, pasitelkiant savo kūrybiškumą, nes šį žaidimą riboja tik vaizduotė!

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šio žaislo būklę, susisiekite su mumis ir mes atsiųsime Jums konkretaus žaislo nuotraukas. Į užklausas atsakome per 1-2 d. d.

D.U.K.

Žaislų klubo asortimentas nuolat kinta, dėl šios priežasties vis atsiranda žaislų, kuriems ieškome naujų namų. Visi žaislai yra išvalomi ir dezinfekuojami prieš išsiunčiant. Jei gauto naudoto žaislo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija.

Jei gautas naujas žaislas neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamas žaislas privalo būti tokios pačios būklės, su pakuote (jei nebuvo nurodyta kitaip), nepažeistas. Pinigai grąžinami per 5 d. nuo prekės grąžinimo.

Jei buvo įsigytas naudotas žaislas, siūlome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją. Suprantame, kad sudėtinga suformuoti tikslius lūkesčius, kuomet perkamas naudotas daiktas, tačiau mes tikime, kad būsite patenkinti įsigiję mūsų siūlomus žaislus. Jei gauti žaislai neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame juos grąžinti per 7 d., pinigai bus grąžinami per 5 d. įvertinus, kad grąžinamo žaislo kokybė nepakitusi.

 

Prašymo formą galite rasti čia.

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje aukščiau. Pateiktas produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, nurodytos produkto savybės nebūtinai yra išsamios.

Perkant naudotą žaislą, detalių skaičius gali skirtis nuo nurodyto gamintojo. Visais atvejais, detalių skaičius yra pakankamas naudotis pagal paskirtį. Jei norite sužinoti tikslią informaciją apie dominantį žaislą, pasinaudokite užklausos galimybe aukščiau.

Produkto informacija

Jums taip pat gali patikti

%
9,60Pradinė kaina: €16.00
%
20,00Pradinė kaina: €33.33
%
32,00Pradinė kaina: €53.33
%
19,99Pradinė kaina: €34.67
%
14,49Pradinė kaina: €28.00
%
8,00Pradinė kaina: €13.33
%
9,60Pradinė kaina: €16.00
%
24,00Pradinė kaina: €40.00