Žaislų klubas money-back

Pinigų grąžinimo prašymas

Jei gautas naujas žaislas neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamas žaislas privalo būti tokios pačios būklės, su pakuote (jei nebuvo nurodyta kitaip), nepažeistas. Pinigai grąžinami per 5 d. nuo prekės grąžinimo.

Jei buvo įsigytas naudotas žaislas, siūlome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją. Suprantame, kad sudėtinga suformuoti tikslius lūkesčius, kuomet perkamas naudotas daiktas, tačiau mes tikime, kad būsite patenkinti įsigiję mūsų siūlomus žaislus. Jei gauti žaislai neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame juos grąžinti per 7 d., pinigai bus grąžinami per 5 d. įvertinus, kad grąžinamo žaislo kokybė nepakitusi.

Žaislų klubo veikloje stengiamės visapusiškai tausoti gamtą ir mūsų aplinką. Todėl esant galimybei, užsakant žaislus prašome gamintojų papildomai nepakuoti žaislų, išskyrus dėl saugumo reikalavimų. Kadangi šie žaislai iškeliauja pas klubo narius medvilniniuose maišeliuose, taip galime sumažinti savo aplinkos taršą. 

Naudoti žaislai dažniausiai yra be originalios pakuotės, siunčiami kartoninėse dėžėse su burbuline plėvelė dėl saugumo transportuojant.