Ieškote žaislų prenumeratos?

Stalo žaidimų rinkinys

Stalo žaidimų rinkinys

Produkto šiuo metu neturime.

Medinėje dėžėje net 4 smagūs, įtraukiantys žaidimai: gyvatės ir kopėčios, kryžiukai-nuliukai, šaškės ir tiddly winks. Šie žaidimai ne tik dovanoja smagų laiką, tačiau ir kviečia tobulinti klubiečių įgūdžius: kantrybę, koncentraciją bei loginį mąstymą.

Kaip žaisti kiekvieną iš jų?

GYVATĖS IR KOPĖČIOS

 1. Šio klasikinio žaidimo tikslas – kuo greičiau pasiekti 100-ąjį langelį.
 2. Kiekvienas žaidėjas pasirenka savo spalvos figūrėlę.
 3. Pirmas žaidėjas meta kauliuką bei eina į priekį tiek langelių, kiek rodo ant kauliuko iškritusių taškų. Jeigu jis sustoja ant langelio, kuriame yra nupiešta kopėčių apačia, jam pasiseka ir jis turi pakilti jomis aukštyn. Jei sustoja ant langelio, kuriame yra gyvatės galva, tuomet turi nusileisti žemyn iki langelio, kuriame yra gyvatės uodegos galas.
 4. Kiti žaidėjai vienas po kito paeiliui atlieka tuos pačius veiksmus.

KRYŽIUKAI-NULIUKAI

 1. Tai dviems žaidėjams skirtas žaidimas.
 2. Vienas žaidėjas pasirenka nuliukus, kitas – kryžiukus. Žaidėjai eina paeiliui.
 3. Laimi tas, kuris pirmas užpildo pilną eilutę, stulpelį ar įstrižainę savo pasirinktu simboliu.

ŠAŠKĖS

 1. Žaidėjų tikslas šaškėse – nukirsti visas priešininko šaškes arba sudaryti tokią situaciją, kad priešininkui nebeliktų ėjimų.
 2. Šaškės žaidžiamos paeiliui, po vieną ėjimą ant juodos spalvos langelių. Žaidimą pradeda šviesiosios (jei nesusitarta kitaip) ir einama tik įstrižai, po vieną langelį (taip vaikšto paprastos šaškės, nevirtusios damomis).
 3. Priešininko šaškė nukertama peršokant per ją, kirtimas yra privalomas ir gali būti atliktas pirmyn ir atgal. Vieno ėjimo metu gali būti atlikti keli kirtimai, jeigu peršokus šaškę atsiduriama langelyje šalia kitos kertamos šaškės.
 4. Iki galinės linijos („Karalių eilės“) nuėjusi šaškė pavirsta dama (šaškė apverčiama), kuriai suteikiamos papildomos galios – ji gali vaikščioti daugiau negu po vieną langelį iki pat lentos kraštų tiek prieš kirtimą, tiek po jo. Šaškė pavirsti dama gali ir kirtimo metu, jeigu viename iš kirtimo etapų ji atsiduria ant galinės linijos.

TIDDLY WINKS

 1. Žaidime dalyvauja du žaidėjai.
 2. Pasidalinkite spalvotus žetonus pagal jų spalvą arba kiekį.
 3. Spustelėkite mažesnį žetonėlį su didesniu ir spriekite tolyn, bandydami pataikyti į kuo didesnį taškų skaičių.
 4. Labiau patyrusiems žaidėjams rekomenduojama pasidalinti žetonėlius pagal spalvas.
 5. Žaidėjas surinkęs 100 taškų paskutiniu žetono spriegimu – laimi.

Produkto šiuo metu neturime.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šio žaislo būklę, susisiekite su mumis ir mes atsiųsime Jums konkretaus žaislo nuotraukas. Į užklausas atsakome per 1-2 d. d.

D.U.K.

Žaislų klubo asortimentas nuolat kinta, dėl šios priežasties vis atsiranda žaislų, kuriems ieškome naujų namų. Visi žaislai yra išvalomi ir dezinfekuojami prieš išsiunčiant. Jei gauto naudoto žaislo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija.

Jei gautas naujas žaislas neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamas žaislas privalo būti tokios pačios būklės, su pakuote (jei nebuvo nurodyta kitaip), nepažeistas. Pinigai grąžinami per 5 d. nuo prekės grąžinimo.

Jei buvo įsigytas naudotas žaislas, siūlome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją. Suprantame, kad sudėtinga suformuoti tikslius lūkesčius, kuomet perkamas naudotas daiktas, tačiau mes tikime, kad būsite patenkinti įsigiję mūsų siūlomus žaislus. Jei gauti žaislai neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame juos grąžinti per 7 d., pinigai bus grąžinami per 5 d. įvertinus, kad grąžinamo žaislo kokybė nepakitusi.

 

Prašymo formą galite rasti čia.

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje aukščiau. Pateiktas produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, nurodytos produkto savybės nebūtinai yra išsamios.

Perkant naudotą žaislą, detalių skaičius gali skirtis nuo nurodyto gamintojo. Visais atvejais, detalių skaičius yra pakankamas naudotis pagal paskirtį. Jei norite sužinoti tikslią informaciją apie dominantį žaislą, pasinaudokite užklausos galimybe aukščiau.

Produkto informacija

Kategorijos:

Jums taip pat gali patikti

%
12,8013,99
%
Original price was: €53,33.Current price is: €32,00.
%
Original price was: €66,67.Current price is: €40,00.
%
Original price was: €15,33.Current price is: €9,20.
%
Original price was: €22,67.Current price is: €13,60.
%
Original price was: €12,00.Current price is: €7,20.