Ieškote žaislų prenumeratos?

Mokymosi skaičių ir skaičiavimo rinkinys

Mokymosi skaičių ir skaičiavimo rinkinys

Produkto šiuo metu neturime.

Daug apdovanojimų pelnęs edukacinis žaidimas skirtas mokytis pažinti skaičius ir skaičiuoti. Lavina matematinius gabumus, spalvų pažinimą, dėmesingumą, koncentraciją. Tegu prasideda ir Jūsų skaičių kelionė! Supažindinkite mažylį su žaidimu ir jo dalimis.

  1. Pradėkite žaisti po mažu: pirmiausia padėkite vaikui perprasti pirmuosius skaičius ir žaidimo būdą. Nesijaudinkite, jei iš pradžių žaidimo procesas atrodo sudėtingas – judėkite mažais žingsneliais. Jeigu matote, kad vaikas jaučiasi susierzinęs, įgyvendinkite tik vieną ar du žingsnius iš žemiau nurodytų trijų.
  2. Pakvieskite mažylį drauge suskaičiuoti taškelius viename langelyje.
  3. Tuomet suraskite atitinkamą skaičiaus kortelę. Kokios spalvos kortelė – tokios spalvos žiedelių jums reikia ieškoti.
  4. Žiedelius maukite ir garsiai drauge skaičiuokite.
  5. Pakartokite skaičių: taškelių skaičių, skaičiaus lentelę ir žiedelių skaičių.
  6. Tokius pat veiksmus po mažu darykite ir su kitais laukeliais.

Rinkinį sudaro: 45 spalvoti žiedeliai, 10 skaičių plokštelių, stovas.

 

Produkto šiuo metu neturime.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šio žaislo būklę, susisiekite su mumis ir mes atsiųsime Jums konkretaus žaislo nuotraukas. Į užklausas atsakome per 1-2 d. d.

D.U.K.

Žaislų klubo asortimentas nuolat kinta, dėl šios priežasties vis atsiranda žaislų, kuriems ieškome naujų namų. Visi žaislai yra išvalomi ir dezinfekuojami prieš išsiunčiant. Jei gauto naudoto žaislo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija.

Jei gautas naujas žaislas neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamas žaislas privalo būti tokios pačios būklės, su pakuote (jei nebuvo nurodyta kitaip), nepažeistas. Pinigai grąžinami per 5 d. nuo prekės grąžinimo.

Jei buvo įsigytas naudotas žaislas, siūlome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją. Suprantame, kad sudėtinga suformuoti tikslius lūkesčius, kuomet perkamas naudotas daiktas, tačiau mes tikime, kad būsite patenkinti įsigiję mūsų siūlomus žaislus. Jei gauti žaislai neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame juos grąžinti per 7 d., pinigai bus grąžinami per 5 d. įvertinus, kad grąžinamo žaislo kokybė nepakitusi.

 

Prašymo formą galite rasti čia.

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje aukščiau. Pateiktas produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, nurodytos produkto savybės nebūtinai yra išsamios.

Perkant naudotą žaislą, detalių skaičius gali skirtis nuo nurodyto gamintojo. Visais atvejais, detalių skaičius yra pakankamas naudotis pagal paskirtį. Jei norite sužinoti tikslią informaciją apie dominantį žaislą, pasinaudokite užklausos galimybe aukščiau.

Produkto informacija

Kategorijos:

Jums taip pat gali patikti

%
12,8013,99
%
Original price was: €53,33.Current price is: €32,00.
%
Original price was: €66,67.Current price is: €40,00.
%
Original price was: €15,33.Current price is: €9,20.
%
Original price was: €22,67.Current price is: €13,60.
%
Original price was: €12,00.Current price is: €7,20.