Ieškote žaislų prenumeratos?

Mokomosios miško gyventojų kortelės

Mokomosios miško gyventojų kortelės

Produkto šiuo metu neturime.

Rinkinyje yra 20 vnt. mokomųjų kortelių, lavinančių gamtos, spalvų pažinimą bei kalbėjimo, klausos įgūdžius.

Kaip naudoti?
  • Pirma taisyklė – nesivadovauti vien taisyklėmis! Svarbiausia – mokytis žaidžiant. Galima naudoti pačius įvairiausius metodus, pasitelkti fantaziją ir atrasti tokį mokymosi kelią, kuris vaikui bus įdomiausias.
  • Mokytis atskirti, kas yra kas. Rekomenduojama pradėti nuo kelių kortelių ir palaipsniui didinti jų skaičių – rodyti korteles po vieną ir garsiai įvardinti pavadinimus. Vaikui žaidžiant pačiam su kortelėmis – dėliojant, rūšiuojant, vartant korteles kartas nuo karto pasakyti, kas kur pavaizduota, šiek tiek papasakoti apie objektą. Kartu ieškoti atitikmenų turimose knygelėse, įtraukti į žaidimą gyvūnų figurėles ar kitus namie turimus žaislus.
  • Susipažinus su kortelėse pavaizduotais objektais, žaisti žinių patikrinimo žaidimus – išdėlioti korteles ir paprašyti parodyti, kur koks gyvūnas yra. Vaikų, pradedančių tarti pirmuosius žodžius, paprašyti įvardinti gyvūno pavadinimą.
  • Pasakoti apie kortelėje vaizduojamą objektą (pagelbės kitoje kortelės pusėje pateikta įdomi informacija), piešti, kur jis gyvena, ką veikia, ką valgo ir kt. Mažyliui bus kur kas lengviau suprasti, kas yra ola pagal piešiamą vaizdą ir pasakojimą negu tik pagal žodinį paaiškinimą.
  • Jeigu Jūsų mažylis rodo susidomėjimą raidėmis – mokytis pavadinimų pirmųjų raidžių, pasitelkiant papildomas priemones, pavyzdžiui, kaladėles su raidėmis, ieškoti kiekvienai kortelei tinkamos raidelės.
  • Spalvų mokymasis – garsiai įvardinti gyvūnų spalvas arba išsirinkti vieną kortelę ir kartu su mažyliu atrinkti spalvotus pieštukus, kokių reikėtų tam objektui nupiešti. Piešti drauge.

Produkto šiuo metu neturime.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šio žaislo būklę, susisiekite su mumis ir mes atsiųsime Jums konkretaus žaislo nuotraukas. Į užklausas atsakome per 1-2 d. d.

D.U.K.

Žaislų klubo asortimentas nuolat kinta, dėl šios priežasties vis atsiranda žaislų, kuriems ieškome naujų namų. Visi žaislai yra išvalomi ir dezinfekuojami prieš išsiunčiant. Jei gauto naudoto žaislo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija.

Jei gautas naujas žaislas neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamas žaislas privalo būti tokios pačios būklės, su pakuote (jei nebuvo nurodyta kitaip), nepažeistas. Pinigai grąžinami per 5 d. nuo prekės grąžinimo.

Jei buvo įsigytas naudotas žaislas, siūlome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją. Suprantame, kad sudėtinga suformuoti tikslius lūkesčius, kuomet perkamas naudotas daiktas, tačiau mes tikime, kad būsite patenkinti įsigiję mūsų siūlomus žaislus. Jei gauti žaislai neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame juos grąžinti per 7 d., pinigai bus grąžinami per 5 d. įvertinus, kad grąžinamo žaislo kokybė nepakitusi.

 

Prašymo formą galite rasti čia.

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje aukščiau. Pateiktas produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, nurodytos produkto savybės nebūtinai yra išsamios.

Perkant naudotą žaislą, detalių skaičius gali skirtis nuo nurodyto gamintojo. Visais atvejais, detalių skaičius yra pakankamas naudotis pagal paskirtį. Jei norite sužinoti tikslią informaciją apie dominantį žaislą, pasinaudokite užklausos galimybe aukščiau.

Produkto informacija

Kategorijos:

Jums taip pat gali patikti

%
12,8013,99
%
Original price was: €53,33.Current price is: €32,00.
%
Original price was: €66,67.Current price is: €40,00.
%
Original price was: €22,67.Current price is: €13,60.
%
Original price was: €12,00.Current price is: €7,20.
%
Original price was: €16,00.Current price is: €9,60.

Kodėl norite atšaukti narystę?

Loading...