Ieškote žaislų prenumeratos?

Magnetinė knyga apie maisto produktus

Magnetinė knyga apie maisto produktus

Produkto šiuo metu neturime.

Šioje mokomojoje knygoje yra keli rūšiavimo žaidimai, įtraukianti informacija apie maisto grupes ir 2 magnetų lakštai, kurie skirti atlikti knygoje nurodytas užduotėles.

  1. Kairėje ir dešinėje knygos pusėse rasite lakštus su magnetiniais maisto produktais bei maisto grupių pavadinimus: fruit and vegetables (vaisiai ir daržovės), protein (baltymai), dairy (pieno produktai), carbohydrates (angliavandeniai), fats/sugars (riebalai/cukrus). Išimkite visus objektus, norint atlikti užduotėles knygoje.
  2. Dešinėje knygos pusėje pridėkite bet kurį maisto grupę nurodantį magnetuką ir kartu su vaiku išdėliokite maisto produktus, kurie priskiriami šiai maisto grupei (atsakymai, kaip turėtų būti išdėliota, rasite knygos galiniame viršelyje).
  3. Knygos viduryje – tuščia lėkštė. Užduotis – sukurti subalansuotą ir sveiką patiekalą iš pasirinktų maisto produktų.
  4. Knygos dešinėje pusėje užduotis, kurios tikslas raudonoje pusėje sudėti maisto produktus, kurių reikėtų vartoti nedaug ir retai, o dešinėje, žalioje pusėje – produktai, kurių reikėtų valgyti kuo daugiau.

Produkto šiuo metu neturime.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šio žaislo būklę, susisiekite su mumis ir mes atsiųsime Jums konkretaus žaislo nuotraukas. Į užklausas atsakome per 1-2 d. d.

D.U.K.

Žaislų klubo asortimentas nuolat kinta, dėl šios priežasties vis atsiranda žaislų, kuriems ieškome naujų namų. Visi žaislai yra išvalomi ir dezinfekuojami prieš išsiunčiant. Jei gauto naudoto žaislo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija.

Jei gautas naujas žaislas neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamas žaislas privalo būti tokios pačios būklės, su pakuote (jei nebuvo nurodyta kitaip), nepažeistas. Pinigai grąžinami per 5 d. nuo prekės grąžinimo.

Jei buvo įsigytas naudotas žaislas, siūlome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją. Suprantame, kad sudėtinga suformuoti tikslius lūkesčius, kuomet perkamas naudotas daiktas, tačiau mes tikime, kad būsite patenkinti įsigiję mūsų siūlomus žaislus. Jei gauti žaislai neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame juos grąžinti per 7 d., pinigai bus grąžinami per 5 d. įvertinus, kad grąžinamo žaislo kokybė nepakitusi.

 

Prašymo formą galite rasti čia.

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje aukščiau. Pateiktas produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, nurodytos produkto savybės nebūtinai yra išsamios.

Perkant naudotą žaislą, detalių skaičius gali skirtis nuo nurodyto gamintojo. Visais atvejais, detalių skaičius yra pakankamas naudotis pagal paskirtį. Jei norite sužinoti tikslią informaciją apie dominantį žaislą, pasinaudokite užklausos galimybe aukščiau.

Produkto informacija

Kategorijos:

Jums taip pat gali patikti

%
12,8013,99
%
Original price was: €53,33.Current price is: €32,00.
%
Original price was: €66,67.Current price is: €40,00.
%
Original price was: €15,33.Current price is: €9,20.
%
Original price was: €22,67.Current price is: €13,60.
%
Original price was: €12,00.Current price is: €7,20.