žaislų prenumerata

Žaislus išsipirkti gali tik prenumeratoriai

Išbandykite šį ir kitus lavinamuosius žaislus jų nepirkdami, išbandykite Žaislų klubo prenumeratą!

Ludo „Safaris“

Tai klasikinis, madingo dizaino ir kompaktiško dydžio „Ludo“ stalo žaidimas, subursiantis visą šeimą drauge. Žaisdami šį žaidimą jausitės it keliaudami Safari! Šio medinio „Ludo“ žaidimo tikslas – būti pirmuoju asmeniu, kuris pasitelkdamas į pagalbą savo savanos gyvūnus, pateks į „mažąjį namelį“. Itin didelis kauliukas rodo per kiek apskritų langelių jūsų figūra gali judėti į priekį. Zebrų, žirafų, krokodilų ir dramblių figūrėlės yra originalios bei pritaikytos vaikams. Žaisdami vaikai taip pat linksmai mokysis skaičiuoti ir taškų skaičių. Kad būtų linksmiau – prieš pradėdami žaidimą, sugalvokite prizą, kurį laimės nugalėtojas.

Žaidimo taisyklės:

Žaidimo tikslas – pereiti visą trasą bei pasiekti finišą su visais keturiais gyvūnėliais pirmam.

Pasiruošimas. Žaidimo pradžioje, kiekvienas žaidėjas gauna 4 vienos rūšies gyvūnėlius, kuriuos sudeda į atitinkamos spalvos laukelius žaidimo kraštuose.

Kiekvienas žaidėjas meta kauliuką po 3 kartus, pirmasis išridenęs skaičių 6 – pradeda žaidimą. Žaidėjas privalo išridentiskaičių 6 tam, kad galėtų atlikti pirmą žingsnį. Sekančiais metimais, judama su gyvūnėliu per tiek laukelių, koks skaičius išmestas. Žaidimas vyksta pagal laikrodžio rodyklę. Kai žaidėjas išmeta skaičių 6 – jis gali į žaidimo lentą išvesti kitą gyvūnėlį, kol visi bus trasoje. Kai visi gyvūnėliai yra trasoje, žaidėjas gali pasirinkti, su kuriuo iš jų, jis nori atlikti ėjimą, kai yra išmetamas skaičius 6. Kas kartą, kai žaidėjas išridena skaičių 6 – jis gauna papildomą ėjimą. Kuomet vieno žaidėjo gyvūnėlis „užlipa“ ant kito žaidėjo gyvūnėlio, priešininko gyvūnėlis yra grąžinamas į startą.

Kuomet gyvūnėlis praeina visą ratą, jis pradeda eiti centro link atitinkama spalva. Siekiant užbaigti žaidimą su kiekvienu iš gyvūnėlių, reikia išridenti tikslų skaičių, kad gyvūnėlis pasiektų centrą. Laimi žaidėjęs, kuris pirmas išveda visus savo gyvūnėlius iš žaidimo lentos!

Jus gali sudominti

Ko išmokti padės lavinamieji žaislai?

lavinamieji zaislai

Top 5 lavinamųjų žaislų rinkiniai

lavinamieji zaislai - zetonai

Top 5 lavinamieji žaislai

prenumerata - pirmas zingsnis