Top 5 lavinamieji žaislai vaikams

Žaislų klubo prenumeratoriai išbandė šimtus skirtingų lavinamųjų žaislų. Susipažinkite - populiariausi lavinamieji žaislai vaikams kiekvienoje amžiaus kategorijoje.

Pasirinkite vaiko amžių

Žaislų klubas Top 5 lavinamieji žaislai
01.

Pincetinė dėlionė

Daugybės vaikų pamilta pincetinė dėlionė. Ši kvies kūdikį drauge su tėveliais tyrinėti laukinius gyvūnus ir išsiaiškinti, kuo jie minta! Dėlionė lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, gamtos pažinimą, rankų-akių koordinaciją bei spalvų-formų pažinimą.

02.

Balansavimo kamuoliukai

Su balansavimo kamuoliukais: leisitės į sensorinę kelionę, tyrinėdami tekstūras. Taip pat mokysitės statyti, balansuoti ir nugriauti, bandydami išsiaiškinti priežasties-pasekmės ryšį. Galėsite ridenti ir siekti - taip mankštinsitės ir stiprinsite tarpusavio ryšį ridendami vienas kitam.

Žaislų klubas Top 5 lavinamieji žaislai
Žaislų klubas Top 5 lavinamieji žaislai
03.

Formų-tekstūrų tyrinėjimo žaidimas

Tai inovatyvi ir unikali formų tyrinėjimo patirtis. Kiekvienas formos blokelis turi savo tekstūrą. Visą mėnesį turėsite laiko mokytis įdėti ir ištraukti figūrėlės iš kubo - tai bus smagus iššūkis!

04.

Pirmosios kaladėlės

Klubiečių itin įvertintos pirmosios kaladėlės kvies jūsų vaiką mokytis spalvų, formų, objektų pažinimo ir bokštų griovimo technikos! Tokio amžiaus mažyliai statyti bokštų dar nemoka, tačiau griauti - visu pajėgumu (taip jie mokosi priežasties-pasėkmės ryšio).

Žaislų klubas Top 5 lavinamieji žaislai
Žaislų klubas Top 5 lavinamieji žaislai
05.

Veiklos krabas

Veiklos krabas savyje talpina tiek įdomių elementų, kurie patraukia kūdikio dėmesį! Su krabu lavinsite motorikos įgūdžius, tyrinėsite barškučius, stebėsite save veidrodėlyje. Laukia smagi ir nuotaikinga pojūčių kelionė!

žaislų prenumerata

Išbandykite šiuos žaislus

Žaislų klubo prenumerata – puikus pasirinkimas tėveliams, kurie nori, kad vaikai tobulėtų ir mokytųsi žaisdami.

Sužinokite daugiau

Žaislų klubas Top 5 lavinamieji žaislai

Ko išmokti padės lavinamieji žaislai?

lavinamieji zaislai

Top 5 lavinamųjų žaislų rinkiniai