Lavinamos savybės
Gamtos pažinimas
Kalba
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Pasaulio pažinimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Arkos

Vaikai gali pasitelkti savo fantaziją ir naudoti šias arkas įvairiems statiniams. Arkos ne tik ugdo motoriką, tačiau ir lavina vaizduotę bei kviečia susipažinti su pusiausvyra ir gravitacija. Žaislas sudarytas iš 6 skirtingų spalvų ir dydžių dalių, kurios tvarkingai susistumia viena po kitos. Arkos leis sukurti skirtingus objektus: nuo tunelio traukiniui iki supuoklių.

Salotų gaminimo rinkinys

Metas gaminti šviežių vaisių salotas! Sumaišykite visus vaisius dubenyje ir patiekite su plakta grietinėle, braškių uogiene ir pabarstukais. Šis kūrybiškas rinkinys lavina vaizduotę ir leidžia susipažinti su kasdieniais procesais, tokiais kaip maisto gamyba. Rinkinį sudaro: ananaso, kriaušės, arbūzo, apelsino skiltelės, bananas, braškė, kivi, kekė vynuogių, plakta grietinėlė, braškinis užpilas, pabarstukai bei stalo įrankiai.

Vilnoninis mamutas

Šį žaislą sudaro lentelė su ertmėmis, primenančiomis archeologinius kasinėjimus. Jose randamos skirtingos dalys, iš kurių (be klijų) galima pastatyti išdidųjį Vilnoninį mamutą.

Pasitelkę vaizduotę, galėsite grąžinti į gyvenimą jau išnykusią būtybę. Vilnoninis mamutas – straublinių būrio, dramblinių šeimos, mamutų genties išnykusi žinduolių rūšis, buvo prisitaikiusi gyventi šaltame klimate. Buvo paplitę šiaurės pusrutulio šiaurinėje dalyje.

Žaidimas lavina loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, formų pažinimą, koncentraciją, vaizduoję ir suteikia pasiekimo jausmą!