D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kiek kainuoja narystė?

Mėnesinės narystės kaina tik 20 EUR/mėn. Jūsų patogumui mūsų kurjeris jums žaislus pristatys tiesiai į namus nemokamai.

2. Kaip dažnai gausiu žaislus?

Įstoję į klubą, gausite žaislus kiekvieną mėnesį. Žaislai pristatomi einamąją savaitę praėjus mėnesiui nuo pirmo pristatymo.

3. Kiek žaislų gausiu per mėnesį?

Per mėnesį gausite visada skirtingus 3-6 edukacinius žaislus pagal pasirinktą Jūsų vaiko amžių.

4. Kokios narystės nutraukimo sąlygos?

Turite teisę nutraukti narystę bet kada. Nutraukti narystę galite savo paskyroje, skiltyje „Valdyti narystę“.

1. Ar tai nauji žaislai?

Ne, Žaislų klubo pagrindinė vertybė – tvarumas, todėl klubo žaislai yra nuomojami. Visi mums grąžinti žaislai yra kruopščiai valomi ir dezinfekuojami, kad galėtų saugiai keliauti džiuginti kitų vaikų.

2. Ar žaislus reikia išvalyti ir dezinfekuoti juos gavus?

Tikrai ne, tuo pasirūpina Žaislų klubas. Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

3. Kaip valote ir dezinfekuojate žaislus?

Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi. Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje.

4. Kokių žaislų galima tikėtis?

Žaislų kolekcijos sudarytos pagal žaislų gamintojų ir ikimokyklinio ugdymo specialistų rekomendacijas. Mažiausiems klubo nariams žaislai sukomplektuoti siekiant lavinti kuo daugiau jų amžiaus grupėms svarbių gebėjimų, tokių kaip smulkioji, stambioji motorika, dėmesio valdymas, kalba ir kt., vyriausiems nariams atiteks galvosūkiai, konstruktoriai ir komandiniai žaidimai, kuriais gales mėgautis visa šeima. Plačiau su kiekvieno amžiaus tarpsnio žaislais ir lavinamais gebėjimais galite susipažinti pasirinkę atitinkamą amžiaus grupę pirmame puslapyje.

5. Ką daryti, jeigu mano vaikui nepatinka žaislai?

Jeigu vaikas iš karto nesusidomėjo gautais žaislais, specialistai rekomenduoja vaikui suteikti laiko susipažinimui. Daugelis vaikų, ypač mažiausiųjų, naujais žaislais susidomi neiškart. Taip pat rekomenduojame prisijungti prie žaidimo tėveliams, taip sudominant vaiką ir leidžiant laiką kartu. Visada galite su mumis susisiekti el. paštu ir pasidalinti savo įspūdžiais, pasistengsime pagal galimybes atsižvelgti ir parinkti tinkamiausius Jūsų vaikui edukacinius žaislus.

6. Ką daryti, jeigu pamečiau žaislą arba jo dalį?

Mes suprantame, kad mažieji nuotykių ieškotojai kartais taip įniksta į žaidimus ir pameta vieną ar kitą žaislo detalę. Skatiname visus Žaislų klubo narius būti atsakingais ir įvertinti, ar padaryta žala yra reikšminga, ar kitas Žaislų klubo narys nenusimins gavęs prieš tai jums atitekusį žaislą. Jeigu žala reikšminga, kviečiame išsipirkti atitinkamą žaislą. Tai padaryti galite nuskenavę QR kodą, pateiktą jūsų žaislų dėžėje. Būkime bendruomeniški ir atsakingi klubo nariai!

Taip pat primename, kad Žaislų klubas turi teisę susisiekti su jumis ir suderinti reikšmingai materialios žalos atlyginimo mokestį, jeigu to nepadarėte patys, arba nutraukti narystę ir atlikti žaislų grąžinimą nepasibaigus numatytam turėjimo laikotarpiui.

7. Ką daryti, jeigu žaislas sulūžo?

Suprantame, kad nuotykių ieškotojai kartais nukrypsta nuo kurso ir ne visuomet tikslingai apskaičiuoja savo veiksmus ir atsitinka taip, jog žaislai paženklinami naujais įbrėžimais, o kartais ir sulūžta. Jeigu padaryta materiali žala yra reikšminga ir žaislas sulūžo dėl jūsų kaltės, kviečiame būti atsakingais klubo nariais ir išsipirkti atitinkamą žaislą. Tai padaryti galite nuskenavę QR kodą, pateiktą jūsų žaislų dėžėje. Būkime bendruomeniški ir atsakingi klubo nariai!

Taip pat primename, kad Žaislų klubas turi teisę susisiekti su jumis ir suderinti reikšmingai materialios žalos atlyginimo mokestį, jeigu to nepadarėte patys, arba nutraukti narystę ir atlikti žaislų grąžinimą nepasibaigus numatytam turėjimo laikotarpiui.

8. Ar galiu išsipirkti patikusį žaislą?

Taip, tapus Žaislų klubo nariu, galima išsipirkti patikusį žaislą. Tai padaryti galite nuskenavę QR kodą, pateiktą jūsų žaislų dėžės viduje. Suraskite norimą išsipirkti žaislą ir jį įsigykite, nepamirškite Pristatymo informacijoje nurodyti, jog tai yra Išsipirkimas. Grąžinant to mėnesio žaislų dėžę, išsipirkto žaislo kurjeriui negrąžinkite.

1. Kaip vyksta narystės apmokėjimas?

Įsigyjant narystę, pagal pasirinktą planą automatiškai nuskaitomas narystės mokestis. Jūs turite teisę nutraukti narystę, kada panorėję. Tai padaryti galite savo paskyroje, skiltyje „Valdyti narystę“.

2. Ar suteikiate pinigų grąžinimą?

Sumokėtas narystės mokestis yra negrąžinamas.

3. Ar galiu sustabdyti narystę ir nemokėti, jeigu mūsų šeima, pavyzdžiui, atostogauja?

Taip, nutraukti narystę galite savo paskyroje, skiltyje „Valdyti narystę“. Svarbu, jog tai padarytumėte prieš nuskaitant įparastą narystės mokestį. Neatlikus laiku narystės nutraukimo ir jau nuskaičius mėnesinį mokestį, pinigai negrąžinami. Norėdami vėl pratęsti narystę, atlikite narystės įsigijimą pakartotinai. Lauksime jūsų sugrįžtančių ir pailsėjusių!

1. Koks pristatymo mokestis?

Jūsų patogumui, mūsų kurjeris jums žaislus pristatys tiesiai į namus nemokamai.

2. Kada galiu tikėtis pirmosios žaislų dėžės?

Pirmąją žaislų dėžę dažniausiai išsiunčiame tą pačią arba kitą darbo dieną. Žaislai atkeliauja per 1-2 d. d. dienas.

Jūs turite teisę nutraukti narystę ir atgauti sumokėtą sumą, jei dėžė jums nepristatoma per 10 d. d.

1. Kaip padovanoti narystę?

Svetainės viršuje pasirinkite “Dovanoti”, pasirinkite norimą sumą ir el. paštu gausite dovanų kupono kodą, kurį adresatas galės panaudoti įsigydamas narystę.

2. Jeigu noriu padovanoti narystę šeimai, kurioje yra daugiau nei vienas vaikas?

Tiesiog pasirinkite norimą dovanoti sumą ir adresatas galės įsigyti pageidaujamą narysčių skaičių, o mokėjimai bus sumažinami atitinkama dovanų kupono suma.

3. Ką gausiu įsigydamas dovanų kuponą?

Po apmokėjimo jums bus atsiųstas el. dovanų kuponas. Kadangi tvarumas mūsų viena iš pagrindinių vertybių, rekomenduojame narystę padovanoti, nespausdinant, o persiunčiant elektroninį dovanų kuponą dovanos gavėjo tėveliams. Atitinkamai, tėveliai gavę dovanų kuponą galės pasinaudoti jo suma apmokant Žaislų klubo narystės mokestį. 

4. Ar padovanota narystė automatiškai atsinaujins ir kiekvieną mėnesį bus nuskaitomas mokestis nuo mano banko sąskaitos?

Ne, jūs dovanojate atitinkamą sumą, kurią vaiko tėveliai galės panaudoti įsigijant narystę, visi mokėjimai viršijantys nurodytą sumą bus valdomi ir atliekami tėvelių.

5. Aš gavau dovanų kuponą, kaip jį panaudoti?

Tai paprasta, tiesiog išsirinkite norimą narystę savo vaikui, o apmokėjimo metu pasinaudokite dovanų kupone nurodytu kodu, atitinkamai bus sumažinta mokėtina suma. Dovanų kuponas bus automatiškai panaudojamas mažinant mokėtiną narystės sumą, kol bus visiškai panaudotas.