D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Narystė

1. Kiek kainuoja narystė?

Narystės kaina priklauso nuo pasirinkto narystės plano. Jūsų patogumui kurjeris Jums žaislus pristatys tiesiai į namus, visiškai nemokamai.

2. Kaip dažnai gausiu žaislus?

Įstoję į klubą, gausite žaislus kiekvieną mėnesį, kol Jūsų narystė bus aktyvi. Nauji žaislai pristatomi ir seni paimami einamąją savaitę praėjus mėnesiui nuo pirmo pristatymo.

3. Kiek žaislų gausiu per mėnesį?

Kiekvieną mėnesį gausite edukacinį rinkinį, kurį sudaro  3-6 edukaciniai žaislai. Rinkinius klubiečiams gali išrinkti klubo specialistai (atsižvelgdami į vaiko amžių bei pomėgius) arba klubiečių tėveliai.

4. Kokios narystės nutraukimo sąlygos?

Narystę turite teisę nutraukti bet kada. Nutraukti narystę galite savo paskyroje, skiltyje „Mano narystė“.

Žaislai

1. Ar tai – nauji žaislai?

Ne, Žaislų klubo pagrindinė vertybė – tvarumas, todėl klubo žaislai yra nuomojami. Visi mums grąžinti žaislai yra kruopščiai valomi ir dezinfekuojami, kad galėtų saugiai keliauti džiuginti kitų vaikų.

2. Ar žaislus reikia išvalyti ir dezinfekuoti juos gavus?

Tikrai ne, tuo pasirūpina Žaislų klubas. Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

3. Kaip valote ir dezinfekuojate žaislus?

Žaislų švara ir saugumas – mūsų prioritetas! 🧽 🫧 Prieš išvykstant į naują edukacinį nuotykį, visi žaislai patenka į mūsų „žaisliukų valymo SPA“. Čia jie yra kruopščiai valomi naudojant švelnias, organiškas Mother-K priemones. Jos pasiekia aukščiausius dezinfekavimo standartus, tačiau yra sudarytos iš natūralių, gamtoje randamų žaliavų.

4. Kokių žaislų galima tikėtis?

Žaislų rinkiniai sudaryti remiantis ikimokyklinio ugdymo specialistų rekomendacijomis ir klubiečių pastabomis. Mažiausiems klubo nariams žaislai sukomplektuoti siekiant lavinti kuo daugiau jų amžiaus grupėms svarbių gebėjimų, tokių kaip smulkioji, stambioji motorika, dėmesio valdymas, kalba ir kt., vyriausiems nariams atiteks galvosūkiai, konstruktoriai ir komandiniai žaidimai, kuriais gales mėgautis visa šeima. Plačiau su edukaciniais rinkiniais galite susipažinti čia

5. Ką daryti, jeigu mano vaikui nepatinka žaislai?

Jeigu vaikas iš karto nesusidomėjo gautais žaislais, specialistai rekomenduoja vaikui suteikti laiko susipažinimui. Daugelis vaikų, ypač mažiausiųjų, naujais žaislais susidomi neiškart. Taip pat rekomenduojame prisijungti prie žaidimo tėveliams, taip sudominant vaiką ir leidžiant laiką kartu. Visada galite su mumis susisiekti el. paštu ir pasidalinti savo įspūdžiais, pasistengsime pagal galimybes atsižvelgti ir parinkti tinkamiausius Jūsų vaikui edukacinius žaislus. Visi nariai turi teisę 1 kartą per 3 mėnesius nemokamai pakeisti gautą rinkinį.

6. Ką daryti, jeigu pamečiau žaislą arba jo dalį?

Mes suprantame, kad mažieji nuotykių ieškotojai kartais taip įsitraukia į žaidimus, kad pameta vieną ar kitą žaislo detalę. Skatiname visus Žaislų klubo narius būti atsakingais ir įvertinti, ar padaryta žala yra reikšminga, ar kitas Žaislų klubo narys nenusimins gavęs prieš tai jums atitekusį žaislą. Jeigu žala reikšminga, kviečiame išsipirkti atitinkamą žaislą. Tai padaryti galite nuskenavę QR kodą, pateiktą jūsų žaislų dėžėje. Būkime bendruomeniški ir atsakingi klubo nariai!

Taip pat primename, kad Žaislų klubas turi teisę susisiekti su jumis ir suderinti reikšmingai materialios žalos atlyginimo mokestį, jeigu to nepadarėte patys, arba nutraukti narystę ir atlikti žaislų grąžinimą nepasibaigus numatytam turėjimo laikotarpiui.

7. Ką daryti, jeigu žaislas sulūžo?

Nesijaudinkite, taip nutinka itin retai ir 99% rinkinių grįžta sveiki ir tvarkingi. Be to, mūsų pasirinkti žaislai yra itin patvarūs (mes irgi tėvai ir žinome, kaip vaikai gali įsismarkuoti!).

Jei žaisliukas nesmarkiai apsigadino, siunčiame jį į mūsų „Žaislų SPA”, ir padėkojame kad mus informavote. Jei žaisliukas sugedo negrįžtamai – praradote svarbią dalį arba ją sugadino augintinis – taikome vienkartinę kompensaciją nuo 3 iki 10 eur, atsižvelgdami į žaislo nusidėvėjimą.

8. Ar galiu išsipirkti patikusį žaislą?

Taip, tapus Žaislų klubo nariu, galima išsipirkti patikusį žaislą. Tai padaryti galite nuskenavę QR kodą, pateiktą jūsų žaislų dėžės viduje. Suraskite norimą išsipirkti žaislą ir jį įsigykite, nepamirškite Pristatymo informacijoje nurodyti, jog tai yra Išsipirkimas. Grąžinant to mėnesio žaislų dėžę, išsipirkto žaislo kurjeriui negrąžinkite.

Apmokėjimas

1. Kaip vyksta narystės apmokėjimas?

Įsigyjant narystę, pagal pasirinktą planą automatiškai nuskaitomas narystės mokestis. Jūs turite teisę nutraukti narystę, kada panorėję. Tai padaryti galite savo paskyroje, skiltyje „Mano narystė“.

2. Ar suteikiate pinigų grąžinimą?

Sumokėtas narystės mokestis nėra grąžinamas.

3. Ar galiu sustabdyti narystę ir nemokėti, jeigu mūsų šeima, pavyzdžiui, atostogauja?

Taip, narystę laikinai (iki 2 mėn.) sustabdyti galite apie tai iš anksto informavę el. paštu info@zaisluklubas.lt arba tai galite atlikti savo paskyroje skiltyje „Pertrauka‘‘.

Pristatymas

1. Koks pristatymo mokestis?

Jūsų patogumui, kurjeris jums žaislus pristatys tiesiai į namus nemokamai.

2. Kada galiu tikėtis pirmosios žaislų dėžės?

Pirmąją žaislų dėžę dažniausiai išsiunčiame tą pačią arba kitą darbo dieną. Žaislai atkeliauja per 1-3 d. d. dienas.

Jūs turite teisę nutraukti narystę ir atgauti sumokėtą sumą, jei dėžė jums nepristatoma per 10 d. d.

Dovana

1. Kaip padovanoti narystę?

Svetainės viršuje pasirinkite “Dovanoti”, pasirinkite norimą sumą ir el. paštu gausite dovanų kupono kodą, kurį adresatas galės panaudoti įsigydamas narystę.

2. Jeigu noriu padovanoti narystę šeimai, kurioje yra daugiau nei vienas vaikas?

Tiesiog pasirinkite norimą dovanoti sumą ir adresatas galės įsigyti pageidaujamą narysčių skaičių, o mokėjimai bus sumažinami atitinkama dovanų kupono suma.

3. Ką gausiu įsigydamas dovanų kuponą?

Po apmokėjimo jums bus atsiųstas ektroninis dovanų kuponas. Kadangi tvarumas yra viena iš pagrindinių mūsų vertybių, rekomenduojame narystę padovanoti, nespausdinant, o persiunčiant elektroninį dovanų kuponą dovanos gavėjo tėveliams. Atitinkamai, tėveliai gavę dovanų kuponą galės pasinaudoti jo suma apmokant Žaislų klubo narystės mokestį. 

4. Ar padovanota narystė automatiškai atsinaujins ir kiekvieną mėnesį bus nuskaitomas mokestis nuo mano banko sąskaitos?

Ne, jūs dovanojate atitinkamą sumą, kurią vaiko tėveliai galės panaudoti įsigijant narystę, visi mokėjimai viršijantys nurodytą sumą bus valdomi ir atliekami tėvelių.

5. Aš gavau dovanų kuponą, kaip jį panaudoti?

Tai paprasta, tiesiog išsirinkite norimą narystę savo vaikui, o apmokėjimo metu pasinaudokite dovanų kupone nurodytu kodu, atitinkamai bus sumažinta mokėtina suma. Dovanų kuponas bus automatiškai panaudojamas mažinant mokėtiną narystės sumą, kol bus visiškai panaudotas.

6. Kiek laiko galioja dovanų kuponas?

Dovanų kuponas galioja 6 mėn. nuo dovanų kupono įsigijimo datos.