Lavinamos savybės
Bendravimo įgūdžiai
Kalba
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Raidžių pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Skaičių pažinimas
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

BIO Pusryčių rinkinys

Mokomės gaminti pusryčius! Praktikuojamės pilti arbatą iš arbatinuko į puodelį, kepame kiaušinienę, gaminame sumuštinį. Tai puiki proga įtraukti mažylį į virtuvės pasaulį bei mokytis atlikti elementarius veiksmus. Rinkinys pagamintas iš bioplastiko ir nebijo sąlyčio su skysčiais ar net maistu, tad naudokite, mokykitės bei pažinkite drąsiai!

Raidelių traukinys

Tai mokymosi priemonė mažyliams, skirta pažinti raideles bei susipažinti su konstravimo įgūdžiais, lavinant motoriką, rankų-akių koordinaciją. Traukinukas turi ratus, tad jį sukonstravus, keliaukite pirmyn. Iš likusių detalių sudėliokite didžiulę stotį ir kurkite naujus nuotykius!

Sezamo gatvės skaičių dėlionė

1, 2, 3, 4, 5…! Jūsų užduotis – sudėlioti 5 skirtingas dėliones, kurios yra nuorodos į tam tikrą skaičių. Ši dėlionė ne tik lavins vaiko smulkiąją motoriką, tačiau ir loginį mąstymą, formų, spalvų pažinimą bei skatins mokytis skaičiuoti!

Sezamo gatvės balansinis žaidimas

Tikslumas, susikaupimas, smulkioji motorika, loginis mąstymas – visa tai lavina šis balansinis žaidimas. Tikslas – sudėti visus sausainėlius taip, kad jie nesusivyruotų ir nenukristų. Pirmyn!