Lavinamos savybės
Gamtos pažinimas
Kalba
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Pasaulio pažinimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Profesijų pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Dėlionė iš kubų su miško gyventojais

Ši dėlionė puiki priemonė ugdyti smulkiąją motoriką bei susipažinti klubietį su miško gyventojais! Žaisdami drauge su mažyliu, parodykite dėliones galimybes, pasukite kubelius, kad išgautumėte kitą paveikslėlį ir garsiai įvardinkite vaizduojamus miško gyventojus.

Gelbėjimo mašinėlė

Skandinaviško stiliaus gelbėjimo mašinėlės, pagamintos iš medžio, yra pritaikytos mažiems vaikų delniukams. Todėl vairuoti šią gelbėjimo mašiną mažyliui nebus sudėtinga. Lavins ne tik stambiąją motoriką bei rankų-akių koordinaciją, tačiau taip pat kvies pažinti aplinką – specialiasias mašinas!

Interaktyvi dangaus gyventojų knyga

Ši interaktyvi knyga kviečia tėvelius kartu su mažyliais panirti į pasakojimų ir nuotykių pasaulį. Knyga sukurta taip, jog pasakoti ir nerti į vaizduotės pasaulį būtų lengva ir įdomu – 2 skraiduoliai dangaus gyventojai (jie pritvirtinti su velcro juostele) gali keliauti per visą knygą Jūsų pasakojimo metu!

Šokinėjantys triušiukai

Kas čia iššoko? Šie mieli mediniai triušiukai spyruokliuoja juos įspaudus. Gyvūnėliai puikiai tinka lavinti Jūsų vaiko smulkiąją bei stambiąją motoriką, spaudžiant juos vidun ir stebint, kaip jie vėl iššoka!

The Very Hungry Caterpillar – kubas su figūrėlėmis

Šis kubas sukurtas remiantis garsiojo rašytojo Eric Carle knyga vaikams. Kubas kviečia mažylį ne tik mokytis smulkiosios motorikos įgūdžių, tačiau taip pat ir lavinti spalvų bei formų pažinimą.

Rinkinį sudaro: kubas ir 8 figūrėlės.