Ieškote žaislų prenumeratos?

Fondiu rinkinys

Fondiu rinkinys

Produkto šiuo metu neturime.

Papasakokite vaikui apie fondiu, kad tai patiekalas, valgomas keliese iš vieno indo, kuris yra šildomas iš apačios žvakės ar degiklio pagalba.
Susipažinkite su kiekviena rinkinio dalimi, kartu sudėkite atitinkamas fondiu dalis. Metas lavinti vaizduotę! Žaidimas taip pat ugdo ir akių-rankų koordinaciją ir smulkiąją motoriką, koncentraciją, nes mažylių laukia ir iššūkis – naudojant pridėtas lazdeles su magnetukais ištraukite kiekvieną fondiu gabalėlį ir idėkite į lėkštes, aptarkite, ką planuojate skanauti. Jeigu yra galimybė, nuvykite į šios virtuvės restoraną išbandyti šių patiekalų arba pamėginkite pagaminti namuose!
Fondiu istorija: fondiu patiekalas yra kilęs iš Šveicarijos: prieš kelis šimtus metų žmonės bandydami panaudoti pasenusį sūrį ir kitus maisto likučius pradėjo juos dėti į dubenį ir maišyti šildydami. Fondiu tapo klasikiniu valstiečių patiekalu kuris dabar paplitęs po visą pasaulį.

Produkto šiuo metu neturime.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šio žaislo būklę, susisiekite su mumis ir mes atsiųsime Jums konkretaus žaislo nuotraukas. Į užklausas atsakome per 1-2 d. d.

D.U.K.

Žaislų klubo asortimentas nuolat kinta, dėl šios priežasties vis atsiranda žaislų, kuriems ieškome naujų namų. Visi žaislai yra išvalomi ir dezinfekuojami prieš išsiunčiant. Jei gauto naudoto žaislo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija.

Jei gautas naujas žaislas neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamas žaislas privalo būti tokios pačios būklės, su pakuote (jei nebuvo nurodyta kitaip), nepažeistas. Pinigai grąžinami per 5 d. nuo prekės grąžinimo.

Jei buvo įsigytas naudotas žaislas, siūlome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją. Suprantame, kad sudėtinga suformuoti tikslius lūkesčius, kuomet perkamas naudotas daiktas, tačiau mes tikime, kad būsite patenkinti įsigiję mūsų siūlomus žaislus. Jei gauti žaislai neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame juos grąžinti per 7 d., pinigai bus grąžinami per 5 d. įvertinus, kad grąžinamo žaislo kokybė nepakitusi.

 

Prašymo formą galite rasti čia.

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje aukščiau. Pateiktas produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, nurodytos produkto savybės nebūtinai yra išsamios.

Perkant naudotą žaislą, detalių skaičius gali skirtis nuo nurodyto gamintojo. Visais atvejais, detalių skaičius yra pakankamas naudotis pagal paskirtį. Jei norite sužinoti tikslią informaciją apie dominantį žaislą, pasinaudokite užklausos galimybe aukščiau.

Produkto informacija

Kategorijos:

Jums taip pat gali patikti

%
12,8013,99
%
Original price was: €53,33.Current price is: €32,00.
%
Original price was: €66,67.Current price is: €40,00.
%
Original price was: €15,33.Current price is: €9,20.
%
Original price was: €22,67.Current price is: €13,60.
%
Original price was: €12,00.Current price is: €7,20.