Ieškote žaislų prenumeratos?

Edukacinė lenta

Edukacinė lenta

Mokomės pažinti kalendorių, laiką, sezonus. Čia prireiks tėvelių pagalbos – supažindinkite klubietį su mokamąja lenta. Pasitelkdami edukacinę lentą, papasakokite:

  • apie sezonus, kad šiuos sudaro skirtingi mėnesiai (kada šalta? kada šilta? kada medžiai meta lapus? kada pradeda žydėti gėlės?);
  • apie kalendorių (kiek dienų sudaro mėnesį? ar kiekvienas mėnesis turi tokį patį skaičių dienų?)
  • apie laikrodį, jo struktūrą, kaip atpažinti valandas ir minutes (kiek minučių sudaro valanda? kiek valandų sudaro parą?)

Kai susipažinimas su lenta ir jos sudedamosiomis dalimis įvyko, sugalvokite paprastų užduočių, pavyzdžiui, pasakykite mažyliui jo tikslų gimimo laiką ir datą, papasakokite apie orą, koks buvo jo gimimo dieną ir paprašykite visa tai atvaizduoti lentoje.

Taip pat tai puiki proga mokytis elementarių žodžių anglų k. bei tobulinti smulkiosios motorikos įgūdžius sukinėjant rodykles!

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šio žaislo būklę, susisiekite su mumis ir mes atsiųsime Jums konkretaus žaislo nuotraukas. Į užklausas atsakome per 1-2 d. d.

D.U.K.

Žaislų klubo asortimentas nuolat kinta, dėl šios priežasties vis atsiranda žaislų, kuriems ieškome naujų namų. Visi žaislai yra išvalomi ir dezinfekuojami prieš išsiunčiant. Jei gauto naudoto žaislo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija.

Jei gautas naujas žaislas neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamas žaislas privalo būti tokios pačios būklės, su pakuote (jei nebuvo nurodyta kitaip), nepažeistas. Pinigai grąžinami per 5 d. nuo prekės grąžinimo.

Jei buvo įsigytas naudotas žaislas, siūlome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją. Suprantame, kad sudėtinga suformuoti tikslius lūkesčius, kuomet perkamas naudotas daiktas, tačiau mes tikime, kad būsite patenkinti įsigiję mūsų siūlomus žaislus. Jei gauti žaislai neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame juos grąžinti per 7 d., pinigai bus grąžinami per 5 d. įvertinus, kad grąžinamo žaislo kokybė nepakitusi.

 

Prašymo formą galite rasti čia.

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje aukščiau. Pateiktas produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, nurodytos produkto savybės nebūtinai yra išsamios.

Perkant naudotą žaislą, detalių skaičius gali skirtis nuo nurodyto gamintojo. Visais atvejais, detalių skaičius yra pakankamas naudotis pagal paskirtį. Jei norite sužinoti tikslią informaciją apie dominantį žaislą, pasinaudokite užklausos galimybe aukščiau.

Produkto informacija

Kategorijos:

Jums taip pat gali patikti

%
12,8013,99
%
Original price was: €53,33.Current price is: €32,00.
%
Original price was: €66,67.Current price is: €40,00.
%
Original price was: €15,33.Current price is: €9,20.
%
Original price was: €22,67.Current price is: €13,60.
%
Original price was: €12,00.Current price is: €7,20.