VAIKO VARDAS IR GIMIMO DIENA

Turime

NARYSTĖ ATSINAUJINA AUTOMATIŠKAI. ATŠAUKTI GALITE BET KADA.

Kiekvieną mėnesį pristatysime 3-6 edukacinius žaislus tiesiai į namus.

Jūsų vaiko žaislus kiekvieną mėnesį atrenkame pagal einamojo mėnesio amžių, žaislai ir jų sudėtingumas kinta augant Jūsų vaikui, taip užtikriname, kad visada būtų lavinami aktualiausi gebėjimai.

Jeigu vaikas nesusidomėjo gautais žaislais, Žaislų klubas rekomenduoja vaikui suteikti laiko susipažinimui. Daugelis vaikų, ypač mažiausiųjų, naujais žaislais susidomi neiškart. Taip pat rekomenduojame prisijungti prie žaidimo tėveliams, taip sudominant vaiką ir leidžiant laiką kartu. Visada galite rašyti mums jei matėte mūsų svetainėje patinkantį edukacinį rinkinį arba turite pageidavimų kokio tipo žaislus norėtumėte gauti kitą mėnesį.

Suprantame, kad nuotykių ieškotojai kartais nukrypsta nuo kurso ir ne visuomet tikslingai apskaičiuoja savo veiksmus ir atsitinka taip, jog žaislai paženklinami naujais įbrėžimais, o kartais ir sulūžta. Jeigu padaryta materiali žala yra reikšminga ir žaislas sulūžo dėl jūsų kaltės, kviečiame būti atsakingais klubo nariais ir išsipirkti atitinkamą žaislą. Tai padaryti galite nuskenavę QR kodą, pateiktą jūsų žaislų dėžėje. Būkime bendruomeniški ir atsakingi klubo nariai!