Narystė dovanojimui

Vaikas vietoj įprastai perkamo vieno žaislo, gaus 3-6, kurie padės jam tobulėti, mokytis ir atrasti. Edukaciniai žaislai atrinkti pagal amžiaus kategoriją džiugina ir įtraukia vaiką visą mėnesį, tuomet atvyksta kurjeris ir juos atsiima – taip užtikrinama švara ir harmonija namuose!

Pirmąjį rinkinį gausite Jūs ir galėsite įteikti adresatui patys, padovanodami atradimo džiaugsmą. Gautame rinkinyje adresatas ras dovanų kuponą, kurį panaudojęs, prisijungs prie Žaislų Klubo bei pasirinks tolimesnės narystės detales: amžiaus grupę, pristatymo adresą ir kt. Taip užtikrinsite, kad nuotykiai tęsis sėkmingai ir džiugins visą narystės laikotarpį!

Kiekvieną mėnesį pristatysime 3-6 edukacinius žaislus tiesiai į namus.

Jūsų vaiko žaislus kiekvieną mėnesį atrenkame pagal einamojo mėnesio amžių, žaislai ir jų sudėtingumas kinta augant Jūsų vaikui, taip užtikriname, kad visada būtų lavinami aktualiausi gebėjimai.

Jeigu vaikas nesusidomėjo gautais žaislais, Žaislų klubas rekomenduoja vaikui suteikti laiko susipažinimui. Daugelis vaikų, ypač mažiausiųjų, naujais žaislais susidomi neiškart. Taip pat rekomenduojame prisijungti prie žaidimo tėveliams, taip sudominant vaiką ir leidžiant laiką kartu. Visada galite rašyti mums jei matėte mūsų svetainėje patinkantį edukacinį rinkinį arba turite pageidavimų kokio tipo žaislus norėtumėte gauti kitą mėnesį.

Suprantame, kad nuotykių ieškotojai kartais nukrypsta nuo kurso ir ne visuomet tikslingai apskaičiuoja savo veiksmus ir atsitinka taip, jog žaislai paženklinami naujais įbrėžimais, o kartais ir sulūžta. Jeigu padaryta materiali žala yra reikšminga ir žaislas sulūžo dėl jūsų kaltės, kviečiame būti atsakingais klubo nariais ir išsipirkti atitinkamą žaislą. Tai padaryti galite nuskenavę QR kodą, pateiktą jūsų žaislų dėžėje. Būkime bendruomeniški ir atsakingi klubo nariai!