žaislų prenumerata

Žaislus išsipirkti gali tik prenumeratoriai

Išbandykite šį ir kitus lavinamuosius žaislus jų nepirkdami, išbandykite Žaislų klubo prenumeratą!

Mokomosios miško gyventojų kortelės

Rinkinyje yra 20 vnt. mokomųjų kortelių, lavinančių gamtos, spalvų pažinimą bei kalbėjimo, klausos įgūdžius.

Kaip naudoti?
  • Pirma taisyklė – nesivadovauti vien taisyklėmis! Svarbiausia – mokytis žaidžiant. Galima naudoti pačius įvairiausius metodus, pasitelkti fantaziją ir atrasti tokį mokymosi kelią, kuris vaikui bus įdomiausias.
  • Mokytis atskirti, kas yra kas. Rekomenduojama pradėti nuo kelių kortelių ir palaipsniui didinti jų skaičių – rodyti korteles po vieną ir garsiai įvardinti pavadinimus. Vaikui žaidžiant pačiam su kortelėmis – dėliojant, rūšiuojant, vartant korteles kartas nuo karto pasakyti, kas kur pavaizduota, šiek tiek papasakoti apie objektą. Kartu ieškoti atitikmenų turimose knygelėse, įtraukti į žaidimą gyvūnų figurėles ar kitus namie turimus žaislus.
  • Susipažinus su kortelėse pavaizduotais objektais, žaisti žinių patikrinimo žaidimus – išdėlioti korteles ir paprašyti parodyti, kur koks gyvūnas yra. Vaikų, pradedančių tarti pirmuosius žodžius, paprašyti įvardinti gyvūno pavadinimą.
  • Pasakoti apie kortelėje vaizduojamą objektą (pagelbės kitoje kortelės pusėje pateikta įdomi informacija), piešti, kur jis gyvena, ką veikia, ką valgo ir kt. Mažyliui bus kur kas lengviau suprasti, kas yra ola pagal piešiamą vaizdą ir pasakojimą negu tik pagal žodinį paaiškinimą.
  • Jeigu Jūsų mažylis rodo susidomėjimą raidėmis – mokytis pavadinimų pirmųjų raidžių, pasitelkiant papildomas priemones, pavyzdžiui, kaladėles su raidėmis, ieškoti kiekvienai kortelei tinkamos raidelės.
  • Spalvų mokymasis – garsiai įvardinti gyvūnų spalvas arba išsirinkti vieną kortelę ir kartu su mažyliu atrinkti spalvotus pieštukus, kokių reikėtų tam objektui nupiešti. Piešti drauge.

Jus gali sudominti

Ko išmokti padės lavinamieji žaislai?

lavinamieji zaislai

Top 5 lavinamųjų žaislų rinkiniai

lavinamieji zaislai - zetonai

Top 5 lavinamieji žaislai

prenumerata - pirmas zingsnis