Lavinamos savybės
Gamtos pažinimas
Koncentracija
Lytėjimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Rankos-akies koordinacija
Skaičių pažinimas
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas

Rinkinį sudaro

Įgūdžių tobulinimo riedulys

Šis kompleksinis žaislas gali būti ridenamas, tyrinėjamas lavinant smulkiosios motorikos įgūdžius bei naudojamas kaip muzikos instrumentas! Versite karoliukus tolyn, mokysitės ridenti ir gaudyti bei tyrinėsite spalvas bei garsus.

Interaktyvi knyga su ugniagesių mašinomis

Ši interaktyvi knyga jus pakvies kartu su mažyliu panirti į pasakojimų ir nuotykių pasaulį. Knyga sukurta taip, jog pasakoti lengva ir įdomu – ugniagesių mašinos (jos pritvirtintos su velcro juostele) gali keliauti per visą knygą jūsų pasakojimo metu! Taip pat mažylis atras ir antrąją knygos medalio pusę: mašinėlių prilipinimo prie knygelės veiksmą!

Lankstusis kirminėlis

Kirminėlis - itin lankstus. Kai parodysite jo lankstymo galimybes mažyliui, šis galės savarankiškai treniruoti motorikos įgūdžius pats!

Pirmoji pincetinė dėlionė su laukiniais gyvūnais

Išbandysite pirmąją pincetinę dėlionę, kurios tikslas šiame raidos etape ne įdėti atgal dėliones dalis, o subgriebti ir ištraukti! Kartu tyrinėsite dėlionėje atvaizduotus gyvūnus, o gal ir mėginsite atkartoti jų skleidžiamus garsus?

Pirmosios kaladėlės

Klubiečių itin įvertintos pirmosios kaladėlės kvies jūsų vaiką mokytis spalvų, formų, objektų pažinimo ir bokštų griovimo technikos! Tokio amžiaus mažyliai statyti bokštų dar nemoka, tačiau griauti - visu pajėgumu (taip jie mokosi priežasties-pasėkmės ryšio).

Riedantis triušis

Riedantį triušiuką jūsų vaikas galės lengvai suimti savo mažomis rankytėmis. Lavinsite motorikos įgūdžius, rankų-akių koordinaciją.