Lavinamos savybės
Koncentracija
Priežasties-pasekmės ryšys
Rankos-akies koordinacija
Skaičių pažinimas
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika

Rinkinį sudaro

BIO indelių bokštas

Su šiais daugiafunkciniais indeliais pasinersite į skirtingus, įdomius žaidimus/pratimus, specialiai paruoštus jums! Lavinsite akies-rankos koordinaciją, smulkiosios ir stambiosios motorikos įgūdžius, suvokimą apie priežasties-pasekmės ryšį, mokysitės pažinti formas bei spalvas.

Knygelė apie ūkyje gyvenančius gyvūnus

Nersite su mažyliu į vaizduotės ir pasakojimų pasaulį. Su kiekvienu knygelės vartymu atgims nauja istorija ūkyje! Mažylis savarankiškai čiupinės, mokysis pažinti objektus, spalvas, formas. Jeigu jūsų kūdikis dar nemoka vartyti knygelės puslapių - su šia knygele šį įgūdį lengvai įgysite!

Mediniai kubai

Šie mediniai kubai yra pirmoji pažintis su skaičiais ir spalvomis, žinoma, mažylis dar tik mokosi atpažinti, kur kas įdomiau jam liesti, tyrinėti tekstūrą bei spalvas, griauti jūsų pastatytą bokštą ir taip lavinti priežasties-pasekmės ryšį! Taip pat tobulinsite smulkiąją motoriką, akių-rankų koordinaciją ir tekstūrų bei formų pažinimą.

Riedanti vaivorykštė

Kūdikių dėmėsį prikaustanti riedanti ir barškanti vaivorykštė padeda ugdyti koncentraciją, klausą, o kartu ir mankštintis - bandant pasiekti/griebti šį žaisliuką. Jūsų kūdikis džiaugsis galimybe pats atlikti veiksmą - nuridenti vaivorykštę tolyn!