Lavinamos savybės
Emocinis intelektas
Gamtos pažinimas
Klausa
Koncentracija
Lytėjimas
Muzikinis intelektas
Priežasties-pasekmės ryšys
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Griebimo žaislas – Liudvikas

Ožiukas, vardu Liudvikas, yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis. Karoliukai ant Liudviko pilvo skatins mažylį tyrinėti ir ugdyti klausą. Liudvikas taip pat lavina mažylių motorikos įgūdžius.

Medinis žiedas su rutuliukais

Šis mielas žiedo formos barškutis su karoliukais yra pritaikytas mažoms rankytėms. Taip pat žaislais patrauks mažylio dėmesį savo spalvomis bei skleidžiamais garsais. Žaisdamas mažylis lavins motorikos įgūdžius, klausą, koncentraciją.

Kontrastinė knygelė LEX

Jūsų laukia kontrastinių paveikslėlių knygelė, kuri, jeigu dar jūsų vaikas nemoka, padės išmokti versti puslapius, pakvies tyrinėti specialiai kūdikiams pritaikytus siluetus, figūras. Galėsite prisijungti prie kūdikio ir papasakoti istoriją, remdamiesi matomais paveikslėliais. O geriausia dalis - tai visiškai saugi knygelė tyrinėti savarankiškai.

Stumdukas - meška

Riedančią mešką jūsų vaikas galės lengvai suimti savo mažomis rankytėmis. Lavinsite motorikos įgūdžius, rankų-akių koordinaciją. Taip pat galėsite pririšti prie jo virvutę ir susipažinti su traukiamo žaislo principu.

Pirštų teatro lėlės

Ši linksma įgūla leis sukurti tikrą pirštų teatrą jūsų mažyliui. Puiki proga pažindintis ne tik su gyvūnais, tačiau ir tyrinėti jų skleidžiamus garsus, spalvas, vaidmenis. Ši veikla ne tik kels šypseną jūsų mažyliui, tačiau kartu leis susipažinti su emocijomis bei lavinti emocinį intelektą.

Muzikinis avinėlis

Šis muzikinis avinėlis groja melodiją „So Good Night Now Again“, kurią sukūrė Johannesas Brahmsas. Patraukus žalią lapelį, skamba melodija, o ėriukas lėtai ima kramsnoti lapelį patraukdamas mažylio dėmesį ir lavindamas jo klausą.