Lavinamos savybės
Atminties lavinimas
Bendravimo įgūdžiai
Emocinis intelektas
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Pasaulio pažinimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Rankos-akies koordinacija
Skaičių pažinimas
Smulkioji motorika
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

4 loginiai žaidimai

4 loginiai žaidimai. Instrukcija pridėta prie kiekvieno mini žaidimo. Lavina loginį mąstymą, problemų sprendimo įgūdžius, koncentraciją ir smulkiąją motoriką.

Laikrodžio pažinimas – banginis

Išmokykite vaiką pažinti laikrodį! Viena pusė skirta mokytis pažinti laiką, dėliojant figurėles į joms atitinkamas vietas. Kita lentos pusė – žinių patiktrinimas: įvardinkite vaikui laiką ir paprašykite nupiešti atitinkamas rodykles arba atvaizduokite tam tikrą laiką patys ir leiskite vaikui pasakyti, kokį laiką nurodėte.

Ludo „Safaris“

Tai klasikinis, madingo dizaino ir kompaktiško dydžio „Ludo“ stalo žaidimas, subursiantis visą šeimą drauge. Žaisdami šį žaidimą jausitės it keliaudami Safari! Šio medinio „Ludo“ žaidimo tikslas – būti pirmuoju asmeniu, kuris pasitelkdamas į pagalbą savo savanos gyvūnus, pateks į „mažąjį namelį“. Itin didelis kauliukas rodo per kiek apskritų langelių jūsų figūra gali judėti į priekį. Zebrų, žirafų, krokodilų ir dramblių figūrėlės yra originalios bei pritaikytos vaikams. Žaisdami vaikai taip pat linksmai mokysis skaičiuoti ir taškų skaičių. Kad būtų linksmiau – prieš pradėdami žaidimą, sugalvokite prizą, kurį laimės nugalėtojas.

Magnetinė knyga – mokomės rūšiuoti!

Magnetinė knygelė skirta gilinti žinias rūšiavimo tema. Skirta žaisti, pažinti ir mokytis su tėvelių pagalba.

Rutuliukų trasa

Šis konstruktorius klubietį pakvies mokytis, kurti ir žaisti! Kūrybiškai konstruokite trasą rutuliukams. Kai trasa baigta, leiskite rutuliukams riedėti žemyn! Lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, koncentraciją, vaizduotę ir kūrybiškumą.