Lavinamos savybės
Atminties lavinimas
Bendravimo įgūdžiai
Emocinis intelektas
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Problemų sprendimo įgūdžiai
Skaičių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Bingo

Visame pasaulyje pripažintas ir jau klasika tapęs žaidimas Bingo suburs visą šeimą drauge!

Hanojaus bokštas

Hanojaus bokšto galvosūkis tarnauja Montessori filosofijai. Kalbant apie senovinį diskų perkelimo žaidimą, jis skatina kūrybiškumą, padeda ugdyti loginį mąstymą ir lavina motorikos įgūdžius.

Žaidimo taisyklės:

Duoti trys stiebai ir šeši skirtingo dydžio diskai. Iš pradžių visi šie diskai sumauti ant pirmojo stiebo: apačioje pats didžiausias diskas, ant jo – mažesnis ir t. t. Viršuje užmautas pats mažiausias iš diskų. Uždavinys prašo perkelti visus diskus nuo pirmojo stiebo ant paskutiniojo laikantis tokių taisyklių:

  • Vienu ėjimu galima kelti tik vieną diską.
  • Diską galima užmauti tik ant tuščio stiebo, arba uždėti ant didesnio už jį disko.

Laikrodžio pažinimas – banginis

Išmokykite vaiką pažinti laikrodį! Viena pusė skirta mokytis pažinti laiką, dėliojant figurėles į joms atitinkamas vietas. Kita lentos pusė – žinių patiktrinimas: įvardinkite vaikui laiką ir paprašykite nupiešti atitinkamas rodykles arba atvaizduokite tam tikrą laiką patys ir leiskite vaikui pasakyti, kokį laiką nurodėte.

Ludo „Safaris“

Tai klasikinis, madingo dizaino ir kompaktiško dydžio „Ludo“ stalo žaidimas, subursiantis visą šeimą drauge. Žaisdami šį žaidimą jausitės it keliaudami Safari! Šio medinio „Ludo“ žaidimo tikslas – būti pirmuoju asmeniu, kuris pasitelkdamas į pagalbą savo savanos gyvūnus, pateks į „mažąjį namelį“. Itin didelis kauliukas rodo per kiek apskritų langelių jūsų figūra gali judėti į priekį. Zebrų, žirafų, krokodilų ir dramblių figūrėlės yra originalios bei pritaikytos vaikams. Žaisdami vaikai taip pat linksmai mokysis skaičiuoti ir taškų skaičių. Kad būtų linksmiau – prieš pradėdami žaidimą, sugalvokite prizą, kurį laimės nugalėtojas.