Lavinamos savybės
Bendravimo įgūdžiai
Emocinis intelektas
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Matematikos įgūdžiai
Pasaulio pažinimas
Problemų sprendimo įgūdžiai
Profesijų pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Stambioji motorika
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Balansinė lenta

Balansinė lenta pakvies ne tik gerai praleisti laiką ir išbandyti gabėjimus balansuoti, tačiau kartu stiprins raumenis, lavins stambiąją motoriką bei koordinaciją. Ši balansinė lenta pagaminta iš laminuoto medžio. Skirta lavinti nugaros ir kojų raumenis bei rankų ir pečių zoną. Skirta iki 50kg!

Ligoninės rinkinys

Meškutis susitrenkė galvą! Jis atkeliavo į ligoninę – kas vyksta toliau? Tai puikus žaidimas lavinti vaizduotę, susipažinti su medicinos įranga, darbuotojais. Kartu su vaiku aptarkite, ką reiškia kiekvienas objektas, kokia jo funkcija, ką daro gydytojas, o ką slaugytojas.

Šiame ryškiaspalviame mediniame ligoninės komplekte yra: ligoninės lova, medicininė lašelinė, širdies monitorius, meškutis, slaugytoja ir gydytojas. 

Tetris su kortelėmis

Prieš Jus – treniruotė smegenims. Pasiūlykite vaikui išimti visas detales ir sudėti atgal – iššūkis ne tik mažiausiems, siekiantiems lavinti strateginį ir loginį mąstymą. Prie žaidimo pridedamos korteles su skirtingo lygio papildomomis užduotimis. Žaiskite šį žaidimą kartu su vaikais. 

Žvejybos namelis

Tai smagus žaidimas, kurį galima žaisti tiek vienam, tiek dviems žaidėjams. Jeigu žaidžiate dviese, uždėkite visus objektus vienodai iš abiejų namelio pusių, pasiimkite meškerę su kabliuku ir pradėkite žaidimą – kas greičiau nukabins visus objektus? Žaidimas reikalauja ne tik smulkiosios motorikos įgūdžių, tačiau kartu lavina akių-rankų koordinaciją, koncentraciją bei suteikia pasiekimo džiausgmą.