Lavinamos savybės
Bendravimo įgūdžiai
Emocinis intelektas
Gamtos pažinimas
Kalba
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Pasaulio pažinimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Profesijų pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Skaičių pažinimas
Smulkioji motorika
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Balansinis žaidimas

Meskite kauliuką, kuri figūrėlė iškrenta – tokias kaladėles dėkite ant balansinės lentos! Galima žaisti ir keliese.

Šis žaidimas reikalauja ne tik išlavintos motorikos įgūdžių, tačiau ir loginio mąstymo, koncentracijos. Čia taip pat lavinama akių-rankų koordinacija.

Lėktuvas

Ar visi keleiviai savo vietose? Kylame aukštyn! Tai žaidimas lavinantis vaiko vaizduotę. Puiki proga su vaiku padiskutuoti apie lėktuvo įgulą, svarbiausias taisykles skrendant lėktuvu ar papasakoti, kas yra oro duobės.

Magnetinė miesto dėlionė

Kūrybiškai kurkite miesto judrumą ir triukšmą drauge su vaiku: rasite magnetukus, kuriuos galima dėlioti ant lentos su miesto atvaizdu. Tai vaizduotę lavinantis žaidimas, kviečiantis kartu su tėveliais diskutuoti eismo taisykles, kelio ženklus ir jų reikšmę. Kad būtų dar įdomiau – pasiūlykite vaikui magnetukus išbandyti ant kitų namuose esančių daiktų – taip vaikas susipažins su magneto veikimo principu bei aiškinsis daiktų savybes.

Skaičių dėlionės

Mokomės skaičių ir skaičiavimo! Kiekvienas skaičius slepia ir jūros gyventojo atvaizdą. Dėliokite kartu su vaiku, įvardinkite skaičius, parodykite elementarius matematikos veiksmus susipažinimui. Pakalbėkite apie kiekvieną vandens gyventoją, kuo jis minta bei kuo yra naudingas mūsų ekosistemai. Lavina smulkiosios motorikos, matematinius įgūdžius bei formų, spalvų ir pasaulio pažinimą.

Stalo žaidimas „Gyvatės ir kopėčios“

Klasika tapęs žaidimas! Šio klasikinio žaidimo tikslas – kuo greičiau pasiekti 100-ąjį langelį. Būkite atsargūs! Jei nutūpsite ant gyvatėlės, teks leistis žemyn! Didelė lenta specialiai pritaikyta mažiesiems, kurių smulkioji motorika vis dar lavinama. Kartu pridedamas medžiaginis maišelis, kuriame rasite figūrėles ir kauliuką. Galima žaisti iki 4-ių žaidėjų. Kad būtų dar smagiau – sugalvokite prizą, kuris atiteks žaidimo nugalėtojui. Smagaus žaidimo!

Žaidimo taisyklės

  • Kiekvienas žaidėjas pasirenka savo spalvos figūrėlę.
  • Pirmas žaidėjas meta kauliuką bei eina į priekį tiek langelių, kiek rodo ant kauliuko iškritusių taškų. Jeigu jis sustoja ant langelio, kuriame yra nupiešta kopėčių apačia, jam pasiseka ir jis turi pakilti jomis aukštyn. Jei sustoja ant langelio, kuriame yra gyvatės galva, tuomet turi nusileisti žemyn iki langelio, kuriame yra gyvatės uodegos galas.
  • Kiti žaidėjai vienas po kito paeiliui atlieka tuos pačius veiksmus.

Sumuštinis

Metas užkandžiui! Tai puiki proga nusikelti į vaizduotės pasaulį ir pagaminti sumuštinį mamai ar tėčiui. Visi ingredientai turi velcro juostelę – tad gaminkite, o vėliau pamėginkite kiekvieną dalį atskirti peiliuku!

Šis žaidimas miklina pirštukus, lavina vaizduotę, kviečia kalbėtis apie subalansuotą mitybą, pažinti maistą. Negana to, žaidimas yra gavęs SPIEL GUT apdovanojimą už edukacinės ir tvarios vertės kūrimą.

Žvejybos žaidimas su magnetine meškere

Griebkite meškeres ir pirmyn! Šias spalvingas medines žuvis ir kitus vandenyno dugne nugulusius objektus galima sužvejoti magnetinėmis meškerėmis. Lavinkite koncentraciją, motoriką, akių-rankų koordinaciją smagiai žaisdami kartu su vaiku. Kai žvejyba baigta – aptarkite kiekvieną vandens gyvūną – koks jo pavadinimas, išsiaiškinkite kuo jis minta.

Kodėl norite atšaukti narystę?

Loading...