Lavinamos savybės
Klausa
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Formų-spalvų pažinimo lenta

Įtraukiantis rinkinys, kuriame daug spalvingų objektų. Medinius gabalėlius galima vėl ir vėl plaktuko ir vinies pagalba prikalti ant kamštinės plokštės. Kurkite formas, mokykitės spalvų! Lavina motoriką, rankų-akių koordinaciją, spalvų ir formų pažinimą bei kūrybiškumą. Būtina tėvelių priežiūra!

Suktukas

Išsukite suktuką ant lygaus paviršiaus ir stebėkite efektą. Šis suktukas padeda lavinti motoriką, rankų-akių koordinaciją ir tiesiog prikausto mažylio dėmesį!

Varpelių karuselė

Kurkite melodijas su skirtingų spalvų-garsų varpeliais. Tai muzikinis instrumentas, lavinantis muzikinį intelektą. Varpelių ratelis sudaro šias natas: C, D, E, F, G, A, B ir dar vieną C – šį didįjį varpelį galima pritvirtinti prie instrumento ar laikyti rankoje. Grokite su specialia lazdele pridėta prie šio instrumento. Prie rinkinio rasite ir natas su melodijomis – mokykitės, kurkite ir lavinkite muzikinį intelektą!

Žmogeliukų piramidė

Tai žaidimas, kuris apjungia tiek fizinius tiek mąstymo gebėjimus. Tikslas – iš šių atskirų žmogeliukų pastatyti piramidę. Žaidimas padeda ugdyti smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, koncentraciją, loginį mąstymą ir kantrybę.