Lavinamos savybės
Klausa
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Problemų sprendimo įgūdžiai
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Batų raištelių vėrimo lenta

Ši lenta-dėlionė pakvies tėvelius ir mažuosius klubiečius diskusijai: skirtingi batai – skirtingai sporto šakai. Supažindinkite mažylį su raištelių vėrimo technika: parodykite, kaip verti, kaip užsirišti batraiščius. Lavina smulkiosios motorikos įgūdžius bei kviečia pažinti sporto pasaulį.

Rūšiavimo rinkinys

Šis žaidimas skatina vaikus lyginti, organizuoti, skaičiuoti, matuoti ir atitinkamai sudėti dėlionių dalis į joms skirtus laukelius. Žaidimas reikalauja susikaupimo, koncentracijos, loginio mąstymo, spalvų-formų pažinimo įgūdžių. Leiskitės į rūšiavimo kelionę drauge su mažuoju klubiečiu, tobulinkite smulkiosios motorikos įgūdžius, loginį mąstymą, koncentraciją bei spalvų-formų-dydžių pažinimą.

Mozaikų dėžutė

Dėžėje rasite 4 korteles, kuriose atvaizduoti motyvai iš abiejų pusių. Užduotis – naudodamiesi šalia esančiomis figūrėlėmis, atkartokite atvaizduotus motyvus.

Šis žaidimas lavina smulkiąją motoriką, skatina susikoncentravimą, moko formų, spalvų pažinimo. Taip pat šis žaidimas gali tapti puikiu kūrybiškumo lavinimo įrankiu, nes naudodamiesi figūrėlėmis galima sukurti įspūdingą meno kūrinį!

Muzikinis rinkinys “Pelikanas”

Koncertas prasideda! Šį spalvingą muzikos instrumentų rinkinį sudaro: besisukantis barškutis, tamburinas ir kastanetas. Su šiuo rinkiniu lavinkite muzikinius gebėjimus bei atraskite naujus talentus!