Lavinamos savybės
Gamtos pažinimas
Klausa
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Pasaulio pažinimas
Profesijų pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Magnetinis labirintas

Šis labirintas yra puikus iššūkis tiek mažiausiams žaidėjams, tiek suaugusiems. Žaidžiant šį žaidimą, teks susikaupti bei pasitikrinti savo smulkiosios motorikos įgūdžius bei rankų-akių koordinaciją. Naudojant pieštuką su stipriu magnetu, suveskite visus rutuliukus į vieną labirinto dalį! Kuris šeimos narys bus greičiausias?

Metolofonas

Ar pavyks per mėnesį išmokti vieną trumpą melodiją? Šis metalofonas leis susipažinti su išskirtiniais šio muzikinio instrumento garsais bei atrasti skirtingus tonus. Jis pasižymi santykinai lengvai išmokstamomis melodijomis dėl savo mažos formos ir riboto natų skaičiaus. Komplekte yra dvi lazdelės.

Ūkis su priedais

Įdomus ir nuotykių kupinas gyvenimas ūkyje! Šis komplektas vaikus nukels į užmestį ir supažindins, ką reiškia praleisti dieną su ūkininku ir jo gyvūnais.

Iššūkis mažajam ūkininko padėjėjui: traktoriaus pagalba nuveškite šieno kupetas į daržinę, pakelkite jas į antrą aukštą su magnetiniu keltuvu – ten jos bus saugomos. Vakare nepamirškite pamaitinti gyvūnėlių, tačiau tik tada, kai juos iš pasivaikščiojimo lauke, parvesite atgal į aptvarus ramiam poilsiui. Nepamirškite uždaryti aptvaro vartų!

Lavina vaizduotę, motoriką, rankų-akių koordinaciją.