Lavinamos savybės
Bendravimo įgūdžiai
Gamtos pažinimas
Klausa
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Pasaulio pažinimas
Problemų sprendimo įgūdžiai
Rankos-akies koordinacija
Skaičių pažinimas
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Edukacinė lenta

Mokomės pažinti kalendorių, laiką, sezonus. Čia prireiks tėvelių pagalbos – supažindinkite klubietį su mokamąja lenta. Pasitelkdami edukacinę lentą, papasakokite:

  • apie sezonus, kad šiuos sudaro skirtingi mėnesiai (kada šalta? kada šilta? kada medžiai meta lapus? kada pradeda žydėti gėlės?);
  • apie kalendorių (kiek dienų sudaro mėnesį? ar kiekvienas mėnesis turi tokį patį skaičių dienų?)
  • apie laikrodį, jo struktūrą, kaip atpažinti valandas ir minutes (kiek minučių sudaro valanda? kiek valandų sudaro parą?)

Kai susipažinimas su lenta ir jos sudedamosiomis dalimis įvyko, sugalvokite paprastų užduočių, pavyzdžiui, pasakykite mažyliui jo tikslų gimimo laiką ir datą, papasakokite apie orą, koks buvo jo gimimo dieną ir paprašykite visa tai atvaizduoti lentoje.

Taip pat tai puiki proga mokytis elementarių žodžių anglų k. bei tobulinti smulkiosios motorikos įgūdžius sukinėjant rodykles!

Gitara su lapiukais

Ar pavyks per mėnesį išmokti kelis pagrindinius akordus? Ši klasikinė (vaikiško dydžio) gitara leis iš arti susipažinti su šiuo taip paplitusiu ir legendiniu muzikiniu instrumentu. Lavinama ne tik klausa, muzikiniai gebėjimai, tačiau miklinami ir pirštukai – smulkioji motorika, o grojant ir laikant gitarą – tobulinami stambiosios motorikos įgūdžiai.

Kūrybinis projektas – drugelis

Šis spalvotas, smulkiosios motorikos, kūrybinis žaidimas sukurtas remiantis garsiojo rašytojo Eric Carle knyga vaikams (galite pažiūrėti ir nuostabų filmuką “The Very Hungry Caterpillar”). Pakvieskite mažylį susipažinti su šiuo žaidimu: parodykite visas priemones ir kaip reikėtų verti. Leiskite mažyliui eksperimentuoti ir kūrybiškai sukurti SAVO drugelį. Lavina smulkiąją motoriką, kūrybiškumą ir vaizduotę.

Rūšiavimo dėžutė

Šis spalvotas, dvipusiais motyvais dekoruotas žaidimas sukurtas remiantis garsiojo rašytojo Eric Carle knyga vaikams (galite pažiūrėti ir nuostabų filmuką “The Very Hungry Caterpillar”). Šis rūšiavimo žaidimas patiks mažyliams, bandantiems pažinti mus supančias spalvas, gamtą, gyvūnus, vaisius ir kt. Kortelės su pavaizduotu paveikslėliu turi būti įdedamos į atitinkamas skylutes dėžutėje, jog paveikslėliai ant kortelės ir dėžutės – sutaptų. Ypatinga savybė – visos individualios dalys žaidžiant susideda tvarkingai dėžutės viduje, kol jų vėl prireiks kitam žaidimui. Rūšiuokite ir mokykitės!