lavinamieji zaislai nuo 3 metu
Lavinamos savybės
Gamtos pažinimas
Kalba
Klausa
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Pasaulio pažinimas
Problemų sprendimo įgūdžiai
Profesijų pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Būgnas

Šis būgnas – puikus instrumentas susipažinti su muzikos pasauliu aba dar labiau praplėsti muzikos instrumentų spektrą! Kokias melodijas pavyks sugroti šiuo būgnu? Susipažinkite su skirtingais ritmais! Grojimas būgnu lavina ne tik klausą, muzikinius gebėjimus, tačiau ir smulkiąją motoriką, laikant lazdeles, stambiąją – jas mušant būgnu.

Gydytojo lagaminas

Ar žinote, kaip ir kodėl naudojami skirtingi gydytojų ir odontologų įrankiai? Žaidimą sudaro įvairūs daktarų bei odontologų naudojami įrankiai, kurie leis susipažinti su šios profesijos ypatumais bei lavinti vaizduotę žaidžiant ištisas valandas.

Mokomoji dėlionė su gyvūnais

Dėžutėje rasite skirtingas dviejų kategorijų medines korteles: gyvūnus ir jų maistą. Tikslas – gyvūnų korteles sujungti su maisto kategorijos kortelėmis. Taip vaikas mokysis, ką gyvūnai valgo. Taip pat lavins smulkiąją motoriką, loginį mąstymą bei atmintį.

Mozaikų dėžutė

Dėžutėje rasite 45-52 mozaikos dalis. Jas naudodami kurkite paveikslėlius, nurodytus lankstinuke arba pasikliaudami savo vaizduote! Lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką.