Lavinamos savybės
Bendravimo įgūdžiai
Gamtos pažinimas
Kalba
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Matematikos įgūdžiai
Pasaulio pažinimas
Problemų sprendimo įgūdžiai
Profesijų pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Skaičių pažinimas
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

BIO kaladėlės: laukinė gamta

Kūrybinių kaladėlių rinkinys kviečia daugiau sužinoti apie mūsų gražiuosius miškus ir jų gyventojus! Pastatykite bebrą, erelį ir voveraitę. Tačiau tai tik pradžia, išlaisvinkite savo fantaziją ir kurkite bet kokius, jūsų vaizduotėje esančius, kūrinius! Lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, susikaupimą, kūrybiškumą, vaizduotę.

Rinkinyje: instrukcija ir nuo 25 kaladėlių.

Visos detalės yra ekologiškos, saugios ir perdirbamos. Kaladėlės yra gaminamos iš cukranendrių dalių, kurių nepanaudoja kitos pramonės šakos.

Lietinių gaminimo rinkinys

Kepkite lietinius, gardinkite juos, o vėliau pjaustykite ir vaišinkitės drauge! Priedai turi velcro juosteles – todėl juos nuimti su įrankiais bus ne tik smagu, bet kartu ir iššūkis. Lavinama vaizduotė, motorikos įgūdžiai, taip pat imituojant gaminimą ir valgymą, mokomosi etiketo prie stalo ar elgesio virtuvėje.

Rinkinį sudaro: keptuvė, šokoladinis padažas, peilis, šakutė, mentelė, lietinis, 6 detalės.

Mokymosi skaičių ir skaičiavimo rinkinys

Daug apdovanojimų pelnęs edukacinis žaidimas skirtas mokytis pažinti skaičius ir skaičiuoti. Lavina matematinius gabumus, spalvų pažinimą, dėmesingumą, koncentraciją. Tegu prasideda ir Jūsų skaičių kelionė! Supažindinkite mažylį su žaidimu ir jo dalimis.

  1. Pradėkite žaisti po mažu: pirmiausia padėkite vaikui perprasti pirmuosius skaičius ir žaidimo būdą. Nesijaudinkite, jei iš pradžių žaidimo procesas atrodo sudėtingas – judėkite mažais žingsneliais. Jeigu matote, kad vaikas jaučiasi susierzinęs, įgyvendinkite tik vieną ar du žingsnius iš žemiau nurodytų trijų.
  2. Pakvieskite mažylį drauge suskaičiuoti taškelius viename langelyje.
  3. Tuomet suraskite atitinkamą skaičiaus kortelę. Kokios spalvos kortelė – tokios spalvos žiedelių jums reikia ieškoti.
  4. Žiedelius maukite ir garsiai drauge skaičiuokite.
  5. Pakartokite skaičių: taškelių skaičių, skaičiaus lentelę ir žiedelių skaičių.
  6. Tokius pat veiksmus po mažu darykite ir su kitais laukeliais.

Rinkinį sudaro: 45 spalvoti žiedeliai, 10 skaičių plokštelių, stovas.

Ugniagesių mašina

Ugniagesių komanda yra pasirengusi gesinti gaisrą! Ugniagesių mašina suprojektuota taip, kad primintų tikrąją transporto priemonę – pasirinkta atitinkama raudona spalva, analogiškos detalės, tokios, kaip vandens žarna ir kt. Žaidimas šia mašina lavina vaizduotę, kūrybiškumą, pasaulio pažinimą, padeda tobulinti motorikos įgūdžius.