Lavinamos savybės
Gamtos pažinimas
Kalba
Klausa
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Pasaulio pažinimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Magnetinė ūkio dėlionė

Kūrybiškai kurkite ūkį drauge su vaiku: rasite magnetukus, kuriuos galima dėlioti ant lentos. Tai vaizduotę lavinantis žaidimas, kviečiantis kartu su tėveliais diskutuoti apie ūkį, jame dirbantį ūkininką bei. jo gyvūnus. Kad būtų dar įdomiau – pasiūlykite vaikui magnetukus išbandyti ant kitų namuose esančių daiktų – taip vaikas susipažins su magneto veikimo principu bei aiškinsis daiktų savybes.

Muzikinė dėžutė – zebras ir lama

Zebras ir lama sukasi ant spalvotos dėžutės, skambant raminančiai melodijai. Muzikai pasibaigus – metas miegoti! Puikus būdas nuraminti vaiką prieš miegą, pakviečiant stabtelėti, įsiklausyti ir nurimti. Muzikinę dėžutę rekomenduojama prisukti tėvams.

Safari stumdoma mašina

Sudėkite gyvūnėlius pro atitinkamas landas vidun į autobusiuką. Stumkite transporto priemonę tolyn – sugalvokite, kur jums reikia nugabenti gyvūnėlius. Pasiekę kelionės tikslą, išlaipinkite gyvūnėlius! Lavina smulkiąją ir stambiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, formų-spalvų bei gamtos pažinimą, vaizduotę.

Voveryčių trasa

Trys, du, vienas – pirmyn! Ši medinė gilių lenktynių trasa leis mėgautis ridenimu, kadangi gilės yra varomos žemės trauka! Šis žaidimas lavina motoriką, rankų-akių koordinaciją. Prie trasos rasite 3-4 voveryčių mėgstamas giles.