Lavinamos savybės
Klausa
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Pasaulio pažinimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Profesijų pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Daržovių pjaustymo rinkinys

Žaidimas, kuris pakvies ne tik kūrybiškai praleisti laiką, tačiau ir ugdyti skirtingus gebėjimus. Kiekviena daržovė yra padalinta į dvi dalis, kurias jungia velcro juostelė. Parodykite vaikui, kaip reikia saugiai perpjauti daržovę, o kai salotos baigtos, pasirūpinkite atitinkamu indu, išsirinkite tinkamą valgymo įrankį. Po žaidimo, jeigu turite galimybę, patiekite vaikui tikrą patiekalą su šiomis daržovėmis! Šis žaidimas yra idealus būdas pažindinti mažylį su sveikos ir subalansuotos mitybos svarba, pasakoti, iš kur gaunamas maistas, kaip ruošiamas valgis ir plėsti žodyną.

Rinkinį sudaro: medinė dėžutė, lentelė pjaustymui, peilis ir nuo 6 daržovių.

Magnetinės kaladėlės “Plaukiam arba važiuojam!”

Šių magnetinių kaladėlių rinkinys yra puikus įrankis STEM ugdymui, grupiniam žaidimui ir vaikams, kurie mokosi konstruoti. Magnetinės kaladėlės yra skirtos lavinti motorinius ir kūrybinius įgūdžius ankstyvame amžiuje.

  • Skirtingos kaladėlių kombinacijos atskleidžia neribotas konstrukcijų galimybes (kombinacijas matysite slinkdami nuotraukas);
  • Smalsumą skatinantis ir kūrybinių apribojimų neturintis žaidimas;
  • Puikiai tinka kinestetiniam mokymuisi ir STEM veiklai;
  • Pagamintas taip, kad tilptų į nedidelę vaiko rankelę, leisdamas lengvai sujungti kaladėles magnetų pagalba.

Muzikinė knygelė – THE ANIMAL ORCHESTRA PLAYS BEETHOVEN

Bethoveno magija! Gyvūnų orkestras keliauja iš vienos vietos į kitą grodamas penkias skirtingas Bethoveno melodijas. Gražios iliustracijos ir nuostabi muzika – puikus būdas susipažinti su vienu iškiliausių visų laikų kompozitoriumi bei lavinti muzikinį intelektą.

Sustatomas buldozeris

Du lavinimo įrankiai viename. Pirmiausia pasiūlykite vaikui sukonstruoti buldozerį – taip padėsite mažyliui ugdyti smulkiąją motoriką, formų pažinimą, loginį mąstymą. Kai buldozeris jau parengty – nerkite į vaizduotės pasaulį kartu su mažyliu! Nusikelkite į statybų aikštelę ir papasakokite mažajam klubiečiui apie specialiąją transporto priemone, kad buldozerių pagalba pilami pylimai, užpilamos duobės, grioviai, valomas sniegas, lyginamas gruntas ar stumdomos birios medžiagos.