Lavinamos savybės
Gamtos pažinimas
Kalba
Klausa
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Pasaulio pažinimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Rankos-akies koordinacija
Skaičių pažinimas
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Magnetiniai vabzdžiai

Šis žaidimas mažyliams – tikras iššūkis! Užduotis – naudojant magnetinę lazdelę ištraukti kuo daugiau vabzdžių – tokiu būdu tobulinama akių-rankų koordinacija. Žaiskite su vaiku drauge – pridėtos dvi lazdelės. Pasibaigus žaidimui, paprašykite vaiko sudėti vabzdžius atgal – taip bus lavinama smulkioji motorika.

Šis žaidimas – taip pat puiki proga mokytis atpažinti vabzdžius, skaičius (juos rasite vabzdžiams skirtose vietose), lavinti formų ir spalvų pažinimą. Jeigu vis dar trūksta idėjų, vabzdžius galima naudoti kaip formeles kūrybinei veiklai – apvedžiokite pasirinkta rašymo ar spalvinimo priemone ant lapo, tada kartu su vaiku pabaikite piešinius ir nuspalvinkite.

Muzikinis stumdukas

Stumiant šį stumduką, mažylis lavins ne tik stambiąją motoriką, koordinaciją tačiau ir klausą. Pirmyn!

Sunkvežimis su figūrėlėmis

Šis sunkvežimis ne tik kviečia pasinerti į vaizduotės pasaulį ir ugdyti kūrybiškumą, tačiau kartu ir lavinti smulkiąją motoriką, formų ir spalvų pažinimą, rankų-akių koordinaciją, dedant figūrėles į atitinkamas sunkvežimio landas. Kai figūrėlės jau sudėtos, pakelkite galinę sukvežimio dalį ir išimkite figūrėles. Taip pat galima kaladėles sukrauti, dedant jas į konteinerį ir jį pakeliant už pagrindo taip, kad figūrėlės sukristų vidun.

Įdomu: šis žaislas pagamintas JAV iš 100 proc. perdirbtų plastikinių pieno pakelių.