Lavinamos savybės
Atminties lavinimas
Emocinis intelektas
Gamtos pažinimas
Kalba
Loginis mąstymas
Lytėjimas
Objekto pastovumas
Pasaulio pažinimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Profesijų pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas

Rinkinį sudaro

PAGALBOS AUTOMOBILIS

Šis žaismingas pagalbos automobiliukas puikus įrankis judėjimui skatinti. O taip pat, įvardinti kokie būna pagalbos automobiliai: greitoji pagalba, gaisrinė, policijos mašina? Kas dar?

SENSORINĖ PIEVOS DĖLIONĖ

Kas slepiasi už paukštelio? Atidenkte figūrėlę ir palieskite, pajuskite skirtingas tekstūras. Kas tai per pojūčiai – minkštas ar briaunotas? Kokią spalvą matai? Ar atpažinote vikšro ir drugelio formas? Ši lytėjimo dėlionė yra puikus lavinamasis žaislas -lavina smulkiąją motoriką bei skatina smalsumą jutiminiais žaidimais. Medinės rankenėlės itin patogios mažoms rankytėms – lengva suimti ir padėti tinkamoje padėtyje.

SPIRALINIS BOKŠTAS

Tegu kamuoliukai rieda! Kaip smagu stebėti judesį. Šis spiralinis bokštas susideda iš 5 švelnių atspalvių dalių, kurias Jūsų mažylis gali lengvai sudėti. Dėkite kamuoliukus po vieną ant viršutinės pakopos ir pažiūrėkite, kaip kiekvienas iš jų vingiuoja bei rieda žemyn. O dar kamuoliukai judant skleidžia garsą. Šis žaidimas lavina rankų ir akių koordinaciją bei moko priežasties ir pasekmės sampratos.

VEIKLOS KUBAS

Labirintai, figūrų dėlionė, įvairios užduotys – tai kompleksinis įgūdžių tobulinimo kubas. Čia lavinama ne tik motorika, tačiau ir loginis mąstymas, klausa; mokomasi atpažinti spalvas, formas bei kviečiama žaisti ir mokytis vienu metu!