lavinamieji zaislai nuo 1 metu
Lavinamos savybės
Gamtos pažinimas
Kalba
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Profesijų pažinimas
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Gravitacinė trasa su kamuoliukais ir plaktuku

Su šia trasa treniruosite stambiąją motoriką bei rankų-akių koordinaciją, nes jūsų tikslas – plaktuko pagalba pataikyti į kamuoliukus, kurie turi nuriedėti žemyn. Kai norėsite atsikvėpti, galėsite tiesiog ištiesti trasą, griebti sidabrinę lenktyninę mašinytę ir surengti smagias lenktynes!

Rūšiavimo žetonų rinkinys

Rūšiavimas – svarbus kognityvinis įgūdis, padedantis vaikams sisteminti informaciją ir suprasti apie pasaulį! Žaidimo tikslas – į spalvotus indelius sudėti atitinkamų spalvų žetonėlius.

Piramidė ŽUVIS

Spalvingas galvosūkis, įkvėptas Montessori filosofijos, pakvies mažylį mokytis dydžių, spalvų pažinimo, kūrybiškumo ir skaičiavimo. Kartu ugdysite ir loginį mąstymą, nes pagrindinė užduotis – sudėti kaladėles logiška rikiuote. Šią dėlionę galėsite naudoti itin universaliai – vienintelė riba yra tik vaiko vaizduotė.

Ugniagesių mašina

Ugniagesių komanda yra pasirengusi gesinti gaisrą! Ar jau mokate įvardinti šią specialiąją mašiną? Jei ne, neabejojame, kad bent jau skleidžiamą garsą tikrai išmoksite atkartoti po mėnesio žaidimo su šia mažyliams pritaikyta transporto priemone!