24,00
/mėn.
Sutaupykite 20%

Iki pasiūlymo pabaigos liko:

00
d.
00
val.
00
min.
00
sek.

Neturime

Lavinamųjų žaislų prenumerata

Jau pristatyti 8458 rinkiniai

1425
4.6/5

Populiariausia Lietuvoje lavinamųjų žaislų prenumerata vaikams nuo 6 mėn. iki 7 m. Kiekvieną mėnesį gaukite specialistų atrinktus žaislus Jūsų vaikui, kartu su patarimais, idėjomis žaidimui ir veiklomis, kurias galite atlikti namie (vaikams iki 3 m.) ir daugiau nepirkite žaislų, kurie nugula į spintą.

Prabėgus mėnesiui turima dėžė pakeičiama nauja, apsikeitimas kurjeriu trunka vos 1 minutę! Daugiau jokių atsibodusių žaislų namuose.

Daugiau
Nemokamas pristatymas
Mažas likutis
Išsiunčiame per 1 d.d.

Kaip veikia?

01.

Pasirenkate abonementą

Mėnesio kaina tik 22,49 EUR

02.

Pristatome 3-6 žaislus

Nemokamas pristatymas kurjeriu, išsiunčiame per 24 val.

03.

Mėnesį mokotės ir žaidžiate​​

Žaislai parenkami pagal vaiko amžių ir raidos etapą.

04.

Nauji keičia senus

Nemokamas grąžinimas, kurjeriui pristačius naują rinkinį, jam grąžinamas senasis. Apsikeitimas trunka 1 min.!

Kodėl rinktis mus?

1. Jūsų vaikas mokysis to nepastebėdamas. Jums nereikės sukti galvos, kaip reikėtų lavinti savo vaiką

2. Sutaupysite! Ar prisimenate, kiek kainavo paskutinis pirktas žaislas? :) Žaislų pirkimui galėsite pasakyti viso gero!

3. Jūsų namai bus švarūs ir tvarkingi – daugiau jokių išaugtų žaislų namuose.

4. Duoklė gamtai – žaislai nugyvena ilgą ir prasmingą gyvenimą Jūsų dėka!

Gidas nemokamai

Daugiausiai naujų įgūdžių įgyjama per pirmuosius 3 gyvenimo metus. Todėl rinkiniuose vaikams iki 3 m. rasite gidus tėvams su idėjomis ir pratimais, kaip žaisti su gautais žaislais ir kaip galima lavinti vaiką namuose.

Ką gausiu?

Žaislų rinkiniai sukurti vaikams nuo 6 mėn. iki 7 m. Rinkinius sudarėme remdamiesi ankstyvojo ugdymo specialistų rekomendacijomis ir realiais tėvų atsiliepimais. Atrinkome įdomiausius žaislus iš viso pasaulio: nuo JAV iki Japonijos. Kiekvienas rinkinys turi savo konkretų amžiaus rėžį, tad galite būti užtikrinti – kiekvieną mėnesį gausite tik Jūsų vaiko amžių ir raidą atitinkančius žaislus. 

Daugiau nei 500 unikalių edukacinių žaislų kiekvienam amžiui

Narių atsiliepimai

Pradėjo daugiau žaisti savarankiškai. Labai džiaugiamės Jus atradę. Jūsų dėka sutaupome daug laiko ir pinigų. Nustebino lavinamųjų žaislų kokybė ir tai, kad niekuo nereikia rūpintis, kiekvieną mėnesį gauname naujus žaislus ir džiaugiamės žaisdami kartu.

Tomos mama Sandra

4.8/5
Liuciją labai sunku sudominti su žaislais, todėl mes ir pradėjome kelionę su Žaislų klubu, tikėdamiesi po truputį atrasti, kokie lavinamieji žaislai Liucijai yra įdomiausi. Nuostabi idėja! Žaislai atkeliavo puikios būklės, tvarkingi ir gražiai supakuoti. Ačiū!

Liucijos mama Liepa

4.8/5
Išmoko šaudyti morkytes! Tai buvo didžiausias pasiekimas ir užsiėmimas, buvo žaislas Nr. 1. Ačiū, kad esate :) Labai patiko rinkinukas - patys rinkomės iš gausybės Jūsų pasiūlytų. Pritaikytas pagal amžių, labai žaidė - patiko! :)

arijos mama viktorija

4.8/5
Ačiū, kad pridėjote aprašymą, kaip tinkamai žaisti su kiekvienu žaisliuku ir ką jis lavina. Man buvo lengviau įsijungti į Rapolo žaidimus, ypač su kiškučiais.

Rapolo tėtis Mykolas

4.8/5
Šiame rinkinyje Gabrieliui labiausiai patiko namelis su durelėmis. Vėliau pramoko ir įdėti figūrėles į tinkamus langelius. Taip pat labai smagu buvo žaisti su zuikiais. Atrodo, kad kartais sudėdavo juos pagal spalvas.

Gabrieliaus mama Julija

4.8/5
Išmoko sujungti dviejų dalių dėliones. Skraidėme su lėktuvu, skraidinome žaisliukus, tyrinėjome lėktuvo dalis. Išmoko suverti kaladėles ant virvutės, išrinkti gyvūnėlius. Išmoko atpažinti kai kurias raideles; parodyti, kur tėtės, mamos, Ievos raidelė :). Kai kurias raideles ištarti, sudėti raideles į atitinkamas vietas. Jei anksčiau į raideles knygelėse nekreipdavo dėmesio, tai po šio rinkinio klausinėja, kokia čia raidė :) Iš bio kūrybinių kaladėlių statėme bokštus, gyvūnėlių figūras ir dar daug visko. Puikus rinkinys! Labiausiai patiko raidžių pažinimo lenta, daug žaidėme ir su bio kūrybinėmis kaladėlėmis.

Ievos mama Liucija

4.8/5
Išmoko ant traukinuko vagonų užmauti kaladėles. Taip pat išmoko su plaktuku įmušti kamuoliukus. Išmoko iš kubų statyti bokštą.

Eimilės tėtis Gediminas

4.8/5
Išmoko paspausti su pirštu mygtuką. Labai patiko BUBŪ, su juo šoko ant keturių ir kažkaip pats pradėjo jau ropoti. Visi žaislai super, buvo naudojami ir sudomino vaiką.

Martyno mama Aistė

4.8/5
Mėnesio pradžioje visiškas favoritas buvo stumdukas - antytė. Meidai buvo labai smagu ir net labai juokinga su ja vaikščioti po namus. Vėliau atrado ir magnetinius vabzdžius - puikiai susigaudė, kaip juos reikia lazdelės pagalba „sužvejoti”, išmoko ir naujų vabzdžių pavadinimų bei pavyko net keletą jų įdėti atgal į reikiamas vietas. Su sunkvežimiu spėjo pasivažinėti beveik visi meškučiai ir lėlės... :) Labai šaunus žaislų rinkinys. Sudomino visi rinkinyje buvę žaislai - įdomūs, originalūs ir neatsibodę, įvairiai pritaikomi. Lauksime kitų!

Medios mama raminta

4.8/5
Emutė smalsiai tyrinėjo indelius, bandė su jais išgauti įvairius garsus. Taip pat labai noriai skaitė knygelę bei skambino barškučiu. Kadangi mažoji klubietė jau moka ropoti, ji smagiai gaudė riedantį drambliuką. Žaislai labai kokybiški ir tvarkingi. Tai suteikė džiaugsmo ir pasitikėjimo Žaislų klubu, kad kiekvienas rinkinys sudarytas su meile ir pritaikytas vaiko poreikiams. Džiaugiamės įstoję į Žaislų klubą!

Emos tėtis Justinas

4.8/5
Mokėmės skaičiuoti ir rodyti skaičius ant pirštų. Puikiai išmoko atskirti riešutukų spalvas, juos skaičiuoti. Žaidėme safarį - pažįsta visus gyvūnus, įvardijo spalvas. Ačiū už gidą!

Kotrynos mama Monika

4.8/5
Ačiū Jums už kruopščiai atrinktus ir paruoštus žaisliukus. Mums su sūnum labiausiai patiko rūšiuoklis, kuriame gyvena kirminas. Tiesa, buvo iššūkis neišmėtyti visų detalių, todėl kai jos „pasimesdavo”, tai apsunkindavo žaidimą, bet laimei, visos iki vienos paskutinę dieną atsirado! Į rūšiuoklį puikiai pavyksta įdėti cilindrą. Kitas figūrėles sekasi įdėti kiek sunkiau. Knygelė su personažais - personažai sėkmingai gyvavo ir su kitais žaisliukais, buvo įtraukti į pasakojimus. Noriai dalinamės žaisliukais su tėveliais ir ateinančiais draugais, laviname dalijimosi ir žaidimo drauge įgūdžius.

Antano mama Virginija

4.8/5
Ačiū už puikų žaislų rinkinį. Patiko žaisti ir penkiamečiui, ir broliui (17 m.), ir net mums - tėvams. Smagus laikas praleistas kartu :)

Simono mama Vaida

4.8/5
Išmoko versti knygelės lapus ir pati paspausti kiekvieną muzikos laukelį. Išmoko pati įkišti rankytes į kubą ir ištraukti kaladėles. Taip pat - jas sudėti. Ir ne tik kaladėles! Į kubą dėjom daug ką. Nors bokšto statyti pačiai ir nepavyko, puikiai pavyko detales stuksenti vieną į kitą ir jas ridenti. Taip, šį mėnesį išmoko ridenti kamuolį :) Man tai nuostabus daiktas tas Gidas tėvams! Atrodo, ir taip aišku, kaip žaisti su mėnesio rinkiniu, bet ten randu vis kokių paturbinimo tipsų”. Man, kaip mamai, labai smagu gauti tokį paruoštą ir apgalvotą rinkinį. Ačiū už tai, ką darote ir, kad esate!

Pijos mama Simona

4.8/5
Išmoko iš dėžutės pasiimti norimą kamuoliuką, jį pakelti viena ranka ir barškinti. Labi patiko klausytis muzikinės knygelės. Išmoko paspausti mygtuką.

Kristijono mama Regina

4.8/5
Pagerėjo dėmesio koncentracija, pavyko sudėti formeles. Labiausiai patiko žaidimas su karoliukais. Žaislas ilgiausiai išlaikantis dėmesį. Ir visada padavus žaidė. Patiko ir medinė knygutė.

Mato mama Kristina

4.8/5
Šį mėnesį Rugilei labai patiko trasa. Labai greitai perprato, kaip ji veikia. Panašu, kad dukrytei labiausiai patinka važiuojantys žaislai. Mėnesio pabaigoje išmoko mušti pagaliukus su plaktuku. Su medinais gyvūnėliais žaidė nuo pat pradžių, o kortelėse ieškojo paveiksliukų. Buvo daug veiklos. Ačiū už dar vieną puikų nuotykių kupiną mėnesį. Labai laukiam naujų žaisliukų! :)

Rugilės mama Milda

4.8/5
Per mėnesį Jonas Margiris išmoko sudėti visus žaisliukus į dėžutę, kai jam buvo sakoma „susitvarkom”! taip pat labai patiko knygelė. Balansinio bokšto dar neperprato, bet labai patiko ridenti kamuoliukus.

Jono Margirio mama Gerda

4.8/5
Per mėnesį Dominykas išmoko žaisti su veiklos karoliukais, juos stumdyti ir t.t. Taip pat šį mėnesį jis pradėjo daiktus dėti į tam tikrą talpą (pvz. dėžę) arba vienas į kitą, ant stiebo verti žiedus, indelius uždengti dangteliu. Su sensorine dėlione pažino daugiau formų, ištyrinėjo netgi kaip tos detalės skirtingai rieda, sukasi.

Dominyko mama Donata

4.8/5
Labiausiai patiko garsų knygelė. Išmoko susitelkti į paveiksliukus, vartyti puslapius. Kartais pasisekdavo paspausti mygtuką. Didžiausiais pasiekimas, jog padėjus knygutę kitame kilimo kampe, tai būdavo paskata nušliaužti iki jos, o tik šį mėnesį pradėjo šliaužioti!

Liukos mama Edma

4.8/5
Išmoko uždėti figūrėles ant traukinuko. Išmoko kalti su plaktuku: žino, kur reikia kalti, kokiu stiprumu. Kartais nepataikydavo ten, kur reikia. Vaisių dėlionė Sofijai dar buvo per sudėtinga, uždėdavo vaisių į tinkamą vietą, bet neįkrisdavo į skylutę. Atpažįsta, kur uždėti tam tikrą medinį vaisių, tik sudėtinga tiksliai pataikyti į skylutę. Išmoko dėti kubus pagal dydį vieną ant kito ir vieną į kitą. Sofijai labiausiai patiko gyvūnų traukinys - su juo žaidė ilgiausiai. Taip pat patiko su plaktuku mušinėti kamuoliukus. Net nežinojau, kad pas ją yra tiek jėgų!

Sofijos mama Dovilė

4.8/5
Martynui labiausiai patiko bokštas. Išmoko jį įvairiai statyti, gražiai nuimti kaladėles vieną nuo kitos. Mašina taip pat super! Buvo labai įdomu sužinoti, kaip veikia ratai.

Martyno mama Aistė

4.8/5
Arijai labiausiai patiko gravitacinė trasa ir plaktuko stalas :) Išmoko paleisti du rieduliukus vienu metu, juos ridenti ant grindų. Pati pasidarė kliūčių ridenant riedulius į trasą įdėdama gyvūnėlių figūras iš savo turimų žaislų. Gyvūnų figūrėlės mažiau domino, kadangi sudėtingiau gyvūnėlių bokštą pastatyti, bet labai stengiamės. Stengiamės kasdien aptarti gyvūnus, apžiūrėti juos ir pakalbėti apie juos. Dar labai mažai kalba, tai sudėtinga kažką konkrečiai išklausti, bet domėjosi, tyrinėjo, o tai svarbiausia. Labai patiko šis rinkinys!

Arijos mama Viktorija

4.8/5
Patiko visi žaisliukai. Šauniai mušė būgną (ir pagaliuku ir rankomis), džiaugėsi mediniais vaisiais. Traukinukas buvo šiek tiek per sudėtingas, kad atrastų, kur kiekvieno gyvūno anga, bet dėjo gyvūnėlius ten, kur tilpo :)

Dovo mama Indrė

4.8/5
Panelė išmoko vartyti knygelę, griauti mamos pastatytus bokštus, su drambiu dainuoti dainelę ir už virvutės jį tampyti, barškinti raktus. Esame labai patenkinti - akivaizdi vaiko pažanga.

Giedrės mama Eglė

4.8/5
Bio indelių bokštą net nusprendėme paprašyti senelių dovanų, nes jis įvairioms veikloms tiko ir mažylei labai patiko. Medinės kaladėlės ir iš jų statomi bokšteliai suteikė visiems daug džiaugsmo. Paskutinę dieną pavyko jau ir pačiai uždėti vieną kaladėlę ant kitos. Ačiū!

Anos Vytautės mama Vaida

4.8/5
Meida pati išmoko prisukti muzikinę dėžutę ir tinkamai sustatyti gyvūnėlius, kad jie gražiai suktųsi. Labai patiko magnetinė gyvūnų lenta - dėlioti gyvūnėlius, prisiminti, kas, ką sako.

Meidos mama Ranminta

4.8/5
Išmoko ropoti! Labai padėjo raudonas riedanti žaisliukas, nes jį stumdavo ir ropodavo paskui. Sėkmingai dėdavo indelius vieną į kitą. Taip pat išmoko atsargiai nuimti kaladėlę, nenugriaunant bokšto. Labai smagu buvo griauti kaladėlių ir indelių bokštus! Knygutė šį kartą nebuvo populiari, bet veiklos buvo per akis!

Martyno mama Aistė

4.8/5
Labiausiai Adelei patiko medinė knygelė. Tiesa, pirmą kartą su vienu iš Jūsų žaislų bandė atitaikyti (ir pavyko) ne išimti, o įdėti figūrą vieną į kitą. Labai ačiū! Patogus pristatymas, naudingi žaislai. Laukiame kito rinkinio - įdomu ne tik Adelei, bet ir mums patiems.

Adelės tėtis Robertas

4.8/5
Išmoko sudėti indelių bokštelį, stumdė ir traukė drambliuką. Labai patiko knygutė, ją dažnai vartė. Žaidė ir veiklos mazgu - ypač su skambia dalimi :)

Mato mama Justė

4.8/5
Išmokome jungti magnetines kaladėles, ieškoti metalinių daiktų namuose, prie kurių jungiasi šios kaladėlės. Išmokome konstruoti ugniagesių mašiną, atpažinti jos detales (laistymo žarną, sireną, gaisrininkus ir kt.), važiuoti mašina, važiuoti link gaisro, sirenos garsą pamėgdžioti. Labai patiko muzikinė knygelė!

Ievos mama Liucija

4.8/5
Motiejui labai patiko daržovių pjaustymo rinkinys, juo žaidė labai ilgai ir atkakliai tobulino pjaustymo įgūdžius.

Motiejaus mama Rasa

4.8/5
Meida pati išmoko prisukti muzikinę dėžutę ir tinkamai sustatyti gyvūnėlius, kad jie gražiai suktųsi. Labai patiko magnetinė gyvūnų lenta - dėlioti gyvūnėlius, prisiminti, kas, ką sako.

Meidos mama Raminta

4.8/5
Detektyvais Simonui patiko žaisti kartu su mama - ieškoti pradingusios katytės. Linksma buvo užsidėti akinius, fotografuoti šeimos narius, savo katytę ir pan. Bet labiausiai sudomino periskopas ir raudonas lęšis, tyrinėjo aplinką ir žmones.

Simono mama Vaida

4.8/5

Dažniausiai užduodami klausimai

Nesijaudinkite, net 99,4 proc. mūsų žaislų užbaigia kelionę sėkmingai! Žaislų klubo asortimente esantys žaislai yra kruopščiai patikrinti, tad lūžta itin retai. Bet…, o jeigu?

Dažniausia pasitaikanti problema yra pasimetusi detalė, tęsiant naryste ją galima gražinti su kita siunta. Jeigu visgi detalės rasti nepavyksta, dažniausiai kompensacija svyruoja tarp 3-5 EUR.

Žaislų lūžimas – itin retas reiškinys, tik 1 iš maždaug 250 žaislų per mėnesį lūžta. Nors naujų žaislų kainos yra didelės, klubo nariams taikome patrauklias nuolaidas, kurios vertina ir žaislo nusidėvėjimą, todėl lūžio metu kompensacija dažniausiai siekia 10-15 EUR ir žaislas lieka Jums!

Žaislų švara bei dezinfekcija rūpinasi Žaislų klubas, tad Jums visiškai nereikia jaudintis dėl to, ar žaislai Jus pasiekia dezinfekuoti ir švarūs. Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi.

Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje.
Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti, patikrinti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

Vaikai yra individualūs ir nėra sukurti pagal vadovėlį. Žaislų prenumerata užtikrina, kad kiekvienas vaikas ras kažką įdomaus. Jeigu išbandėte Jums atsiųstus patarimus, kaip įtraukti vaiką į žaidimus, suteikėte šiek tiek laiko laisvai tyrinėti, tačiau vis tiek nepavyko įtraukti, ne bėda – visi klubo nariai turi galimybę keisti rinkinį 1 kartą per 3 mėn. visiškai nemokamai. Dėl keitimo – informuokite mus el. paštu info@zaisluklubas.lt

Lavinamųjų žaislų prenumerata

Jau pristatyti 8458 rinkiniai
1425
4.6/5

Populiariausia Lietuvoje lavinamųjų žaislų prenumerata vaikams nuo 6 mėn. iki 7 m. Kiekvieną mėnesį gaukite specialistų atrinktus žaislus Jūsų vaikui, kartu su patarimais, idėjomis žaidimui ir veiklomis, kurias galite atlikti namie (vaikams iki 3 m.) ir daugiau nepirkite žaislų, kurie nugula į spintą.

Prabėgus mėnesiui turima dėžė pakeičiama nauja, apsikeitimas kurjeriu trunka vos 1 minutę! Daugiau jokių atsibodusių žaislų namuose.

Daugiau
Nemokamas pristatymas
Mažas likutis
Išsiunčiame per 1 d.d.

Specialus gimtadienio pasiūlymas

Visi planai atsinaujina automatiškai, jei iki atsinaujinimo datos nėra atšaukiami savo paskyroje.

Pristatymo informacija

Jūsų patogumui kurjeris Jums dėžutę pristatys tiesiai į namus nemokamai. Pirmąją žaislų dėžę dažniausiai išsiunčiame per 24 val. Žaislai atkeliauja per 1-3 d. d. dienas.

Atšaukimas ir pinigų grąžinimas

Klientas narystę atšaukti gali bet kuriuo metu. Pirmam užsakymui taikoma 7 d. pinigų grąžinimo garantija. Daugiau informacijos rasite pirkimo ir pardavimo taisyklėse.

Teiginys, kad narystę galima bet kada nutraukti, susijęs su narystės pratęsimu. Norint atšaukti narystę būtina tai padaryti iki jai atsinaujinant.

Kaip veikia?

1

Pasirenkate abonementą

Mėnesio kaina tik 22,49 EUR

2

Pristatome 3-6 žaislus

Nemokamas pristatymas kurjeriu, išsiunčiame per 24 val.

3

Mėnesį mokotės ir žaidžiate​​

Žaislai parenkami pagal vaiko amžių ir raidos etapą.

4

Nauji keičia senus

Kurjeriui pristačius naują rinkinį, jam grąžinamas senasis.

Kodėl rinktis mus?

1. Jūsų vaikas mokysis to nepastebėdamas. Jums nereikės sukti galvos, kaip reikėtų lavinti savo vaiką

2. Sutaupysite! Ar prisimenate, kiek kainavo paskutinis pirktas žaislas? :) Žaislų pirkimui galėsite pasakyti viso gero!

3. Jūsų namai bus švarūs ir tvarkingi – daugiau jokių išaugtų žaislų namuose.

4. Duoklė gamtai – žaislai nugyvena ilgą ir prasmingą gyvenimą Jūsų dėka!

Apie prenumeratą

Lavinamojo žaislo tikslas – supažindinti ir padėti vaikui išmokti naują gebėjimą. Jei žaislas atitinka vaiko amžių, įvaldyti naują gebėjimą turėtų pakakti mėnesio. Po šio laikotarpio žaislas dažniausiai nugula į spintą. Norėdami atlaisvinti Lietuvos šeimų spintas ir suteikti žinių bei džiaugsmo vaikams, sukūrėme Žaislų klubą – kai kas mėnesį tiesiai į namus pristatome lavinamųjų žaislų dėžę ir atsiimame ankstesnę. Taip žaislai nesikaupia, o prenumerata auga kartu su Jūsų vaiku.

Ko tikėtis?

Žaislų rinkiniai sukurti vaikams nuo 6 mėn. iki 7 m. Rinkinius sudarėme remdamiesi ankstyvojo ugdymo specialistų rekomendacijomis ir realiais tėvų atsiliepimais. Atrinkome įdomiausius žaislus iš viso pasaulio: nuo JAV iki Japonijos. 

Daugiau nei 500 unikalių edukacinių žaislų kiekvienam amžiui

Gidas tėvams

Daugiausiai naujų įgūdžių įgijama per pirmuosius 3 gyvenimo metus. Todėl rinkiniuose iki 3 m. rasite gidus tėvams su idėjomis ir pratimais, kaip žaisti su gautais žaislais ir kaip galima lavinti vaiką namuose.

Tėvelių atsiliepimai

Pradėjo daugiau žaisti savarankiškai. Labai džiaugiamės Jus atradę. Jūsų dėka sutaupome daug laiko ir pinigų. Nustebino lavinamųjų žaislų kokybė ir tai, kad niekuo nereikia rūpintis, kiekvieną mėnesį gauname naujus žaislus ir džiaugiamės žaisdami kartu.

Tomos mama Sandra

4.8/5
Liuciją labai sunku sudominti su žaislais, todėl mes ir pradėjome kelionę su Žaislų klubu, tikėdamiesi po truputį atrasti, kokie lavinamieji žaislai Liucijai yra įdomiausi. Nuostabi idėja! Žaislai atkeliavo puikios būklės, tvarkingi ir gražiai supakuoti. Ačiū!

Liucijos mama Liepa

4.8/5
Išmoko šaudyti morkytes! Tai buvo didžiausias pasiekimas ir užsiėmimas, buvo žaislas Nr. 1. Ačiū, kad esate :) Labai patiko rinkinukas - patys rinkomės iš gausybės Jūsų pasiūlytų. Pritaikytas pagal amžių, labai žaidė - patiko! :)

arijos mama viktorija

4.8/5
Ačiū, kad pridėjote aprašymą, kaip tinkamai žaisti su kiekvienu žaisliuku ir ką jis lavina. Man buvo lengviau įsijungti į Rapolo žaidimus, ypač su kiškučiais.

Rapolo tėtis Mykolas

4.8/5
Šiame rinkinyje Gabrieliui labiausiai patiko namelis su durelėmis. Vėliau pramoko ir įdėti figūrėles į tinkamus langelius. Taip pat labai smagu buvo žaisti su zuikiais. Atrodo, kad kartais sudėdavo juos pagal spalvas.

Gabrieliaus mama Julija

4.8/5
Išmoko sujungti dviejų dalių dėliones. Skraidėme su lėktuvu, skraidinome žaisliukus, tyrinėjome lėktuvo dalis. Išmoko suverti kaladėles ant virvutės, išrinkti gyvūnėlius. Išmoko atpažinti kai kurias raideles; parodyti, kur tėtės, mamos, Ievos raidelė :). Kai kurias raideles ištarti, sudėti raideles į atitinkamas vietas. Jei anksčiau į raideles knygelėse nekreipdavo dėmesio, tai po šio rinkinio klausinėja, kokia čia raidė :) Iš bio kūrybinių kaladėlių statėme bokštus, gyvūnėlių figūras ir dar daug visko. Puikus rinkinys! Labiausiai patiko raidžių pažinimo lenta, daug žaidėme ir su bio kūrybinėmis kaladėlėmis.

Ievos mama Liucija

4.8/5
Išmoko ant traukinuko vagonų užmauti kaladėles. Taip pat išmoko su plaktuku įmušti kamuoliukus. Išmoko iš kubų statyti bokštą.

Eimilės tėtis Gediminas

4.8/5
Išmoko paspausti su pirštu mygtuką. Labai patiko BUBŪ, su juo šoko ant keturių ir kažkaip pats pradėjo jau ropoti. Visi žaislai super, buvo naudojami ir sudomino vaiką.

Martyno mama Aistė

4.8/5
Mėnesio pradžioje visiškas favoritas buvo stumdukas - antytė. Meidai buvo labai smagu ir net labai juokinga su ja vaikščioti po namus. Vėliau atrado ir magnetinius vabzdžius - puikiai susigaudė, kaip juos reikia lazdelės pagalba „sužvejoti”, išmoko ir naujų vabzdžių pavadinimų bei pavyko net keletą jų įdėti atgal į reikiamas vietas. Su sunkvežimiu spėjo pasivažinėti beveik visi meškučiai ir lėlės... :) Labai šaunus žaislų rinkinys. Sudomino visi rinkinyje buvę žaislai - įdomūs, originalūs ir neatsibodę, įvairiai pritaikomi. Lauksime kitų!

Medios mama raminta

4.8/5
Emutė smalsiai tyrinėjo indelius, bandė su jais išgauti įvairius garsus. Taip pat labai noriai skaitė knygelę bei skambino barškučiu. Kadangi mažoji klubietė jau moka ropoti, ji smagiai gaudė riedantį drambliuką. Žaislai labai kokybiški ir tvarkingi. Tai suteikė džiaugsmo ir pasitikėjimo Žaislų klubu, kad kiekvienas rinkinys sudarytas su meile ir pritaikytas vaiko poreikiams. Džiaugiamės įstoję į Žaislų klubą!

Emos tėtis Justinas

4.8/5
Mokėmės skaičiuoti ir rodyti skaičius ant pirštų. Puikiai išmoko atskirti riešutukų spalvas, juos skaičiuoti. Žaidėme safarį - pažįsta visus gyvūnus, įvardijo spalvas. Ačiū už gidą!

Kotrynos mama Monika

4.8/5
Ačiū Jums už kruopščiai atrinktus ir paruoštus žaisliukus. Mums su sūnum labiausiai patiko rūšiuoklis, kuriame gyvena kirminas. Tiesa, buvo iššūkis neišmėtyti visų detalių, todėl kai jos „pasimesdavo”, tai apsunkindavo žaidimą, bet laimei, visos iki vienos paskutinę dieną atsirado! Į rūšiuoklį puikiai pavyksta įdėti cilindrą. Kitas figūrėles sekasi įdėti kiek sunkiau. Knygelė su personažais - personažai sėkmingai gyvavo ir su kitais žaisliukais, buvo įtraukti į pasakojimus. Noriai dalinamės žaisliukais su tėveliais ir ateinančiais draugais, laviname dalijimosi ir žaidimo drauge įgūdžius.

Antano mama Virginija

4.8/5
Ačiū už puikų žaislų rinkinį. Patiko žaisti ir penkiamečiui, ir broliui (17 m.), ir net mums - tėvams. Smagus laikas praleistas kartu :)

Simono mama Vaida

4.8/5
Išmoko versti knygelės lapus ir pati paspausti kiekvieną muzikos laukelį. Išmoko pati įkišti rankytes į kubą ir ištraukti kaladėles. Taip pat - jas sudėti. Ir ne tik kaladėles! Į kubą dėjom daug ką. Nors bokšto statyti pačiai ir nepavyko, puikiai pavyko detales stuksenti vieną į kitą ir jas ridenti. Taip, šį mėnesį išmoko ridenti kamuolį :) Man tai nuostabus daiktas tas Gidas tėvams! Atrodo, ir taip aišku, kaip žaisti su mėnesio rinkiniu, bet ten randu vis kokių paturbinimo tipsų”. Man, kaip mamai, labai smagu gauti tokį paruoštą ir apgalvotą rinkinį. Ačiū už tai, ką darote ir, kad esate!

Pijos mama Simona

4.8/5
Išmoko iš dėžutės pasiimti norimą kamuoliuką, jį pakelti viena ranka ir barškinti. Labi patiko klausytis muzikinės knygelės. Išmoko paspausti mygtuką.

Kristijono mama Regina

4.8/5
Pagerėjo dėmesio koncentracija, pavyko sudėti formeles. Labiausiai patiko žaidimas su karoliukais. Žaislas ilgiausiai išlaikantis dėmesį. Ir visada padavus žaidė. Patiko ir medinė knygutė.

Mato mama Kristina

4.8/5
Šį mėnesį Rugilei labai patiko trasa. Labai greitai perprato, kaip ji veikia. Panašu, kad dukrytei labiausiai patinka važiuojantys žaislai. Mėnesio pabaigoje išmoko mušti pagaliukus su plaktuku. Su medinais gyvūnėliais žaidė nuo pat pradžių, o kortelėse ieškojo paveiksliukų. Buvo daug veiklos. Ačiū už dar vieną puikų nuotykių kupiną mėnesį. Labai laukiam naujų žaisliukų! :)

Rugilės mama Milda

4.8/5
Per mėnesį Jonas Margiris išmoko sudėti visus žaisliukus į dėžutę, kai jam buvo sakoma „susitvarkom”! taip pat labai patiko knygelė. Balansinio bokšto dar neperprato, bet labai patiko ridenti kamuoliukus.

Jono Margirio mama Gerda

4.8/5
Per mėnesį Dominykas išmoko žaisti su veiklos karoliukais, juos stumdyti ir t.t. Taip pat šį mėnesį jis pradėjo daiktus dėti į tam tikrą talpą (pvz. dėžę) arba vienas į kitą, ant stiebo verti žiedus, indelius uždengti dangteliu. Su sensorine dėlione pažino daugiau formų, ištyrinėjo netgi kaip tos detalės skirtingai rieda, sukasi.

Dominyko mama Donata

4.8/5
Labiausiai patiko garsų knygelė. Išmoko susitelkti į paveiksliukus, vartyti puslapius. Kartais pasisekdavo paspausti mygtuką. Didžiausiais pasiekimas, jog padėjus knygutę kitame kilimo kampe, tai būdavo paskata nušliaužti iki jos, o tik šį mėnesį pradėjo šliaužioti!

Liukos mama Edma

4.8/5
Išmoko uždėti figūrėles ant traukinuko. Išmoko kalti su plaktuku: žino, kur reikia kalti, kokiu stiprumu. Kartais nepataikydavo ten, kur reikia. Vaisių dėlionė Sofijai dar buvo per sudėtinga, uždėdavo vaisių į tinkamą vietą, bet neįkrisdavo į skylutę. Atpažįsta, kur uždėti tam tikrą medinį vaisių, tik sudėtinga tiksliai pataikyti į skylutę. Išmoko dėti kubus pagal dydį vieną ant kito ir vieną į kitą. Sofijai labiausiai patiko gyvūnų traukinys - su juo žaidė ilgiausiai. Taip pat patiko su plaktuku mušinėti kamuoliukus. Net nežinojau, kad pas ją yra tiek jėgų!

Sofijos mama Dovilė

4.8/5
Martynui labiausiai patiko bokštas. Išmoko jį įvairiai statyti, gražiai nuimti kaladėles vieną nuo kitos. Mašina taip pat super! Buvo labai įdomu sužinoti, kaip veikia ratai.

Martyno mama Aistė

4.8/5
Arijai labiausiai patiko gravitacinė trasa ir plaktuko stalas :) Išmoko paleisti du rieduliukus vienu metu, juos ridenti ant grindų. Pati pasidarė kliūčių ridenant riedulius į trasą įdėdama gyvūnėlių figūras iš savo turimų žaislų. Gyvūnų figūrėlės mažiau domino, kadangi sudėtingiau gyvūnėlių bokštą pastatyti, bet labai stengiamės. Stengiamės kasdien aptarti gyvūnus, apžiūrėti juos ir pakalbėti apie juos. Dar labai mažai kalba, tai sudėtinga kažką konkrečiai išklausti, bet domėjosi, tyrinėjo, o tai svarbiausia. Labai patiko šis rinkinys!

Arijos mama Viktorija

4.8/5
Patiko visi žaisliukai. Šauniai mušė būgną (ir pagaliuku ir rankomis), džiaugėsi mediniais vaisiais. Traukinukas buvo šiek tiek per sudėtingas, kad atrastų, kur kiekvieno gyvūno anga, bet dėjo gyvūnėlius ten, kur tilpo :)

Dovo mama Indrė

4.8/5
Panelė išmoko vartyti knygelę, griauti mamos pastatytus bokštus, su drambiu dainuoti dainelę ir už virvutės jį tampyti, barškinti raktus. Esame labai patenkinti - akivaizdi vaiko pažanga.

Giedrės mama Eglė

4.8/5
Bio indelių bokštą net nusprendėme paprašyti senelių dovanų, nes jis įvairioms veikloms tiko ir mažylei labai patiko. Medinės kaladėlės ir iš jų statomi bokšteliai suteikė visiems daug džiaugsmo. Paskutinę dieną pavyko jau ir pačiai uždėti vieną kaladėlę ant kitos. Ačiū!

Anos Vytautės mama Vaida

4.8/5
Meida pati išmoko prisukti muzikinę dėžutę ir tinkamai sustatyti gyvūnėlius, kad jie gražiai suktųsi. Labai patiko magnetinė gyvūnų lenta - dėlioti gyvūnėlius, prisiminti, kas, ką sako.

Meidos mama Ranminta

4.8/5
Išmoko ropoti! Labai padėjo raudonas riedanti žaisliukas, nes jį stumdavo ir ropodavo paskui. Sėkmingai dėdavo indelius vieną į kitą. Taip pat išmoko atsargiai nuimti kaladėlę, nenugriaunant bokšto. Labai smagu buvo griauti kaladėlių ir indelių bokštus! Knygutė šį kartą nebuvo populiari, bet veiklos buvo per akis!

Martyno mama Aistė

4.8/5
Labiausiai Adelei patiko medinė knygelė. Tiesa, pirmą kartą su vienu iš Jūsų žaislų bandė atitaikyti (ir pavyko) ne išimti, o įdėti figūrą vieną į kitą. Labai ačiū! Patogus pristatymas, naudingi žaislai. Laukiame kito rinkinio - įdomu ne tik Adelei, bet ir mums patiems.

Adelės tėtis Robertas

4.8/5
Išmoko sudėti indelių bokštelį, stumdė ir traukė drambliuką. Labai patiko knygutė, ją dažnai vartė. Žaidė ir veiklos mazgu - ypač su skambia dalimi :)

Mato mama Justė

4.8/5
Išmokome jungti magnetines kaladėles, ieškoti metalinių daiktų namuose, prie kurių jungiasi šios kaladėlės. Išmokome konstruoti ugniagesių mašiną, atpažinti jos detales (laistymo žarną, sireną, gaisrininkus ir kt.), važiuoti mašina, važiuoti link gaisro, sirenos garsą pamėgdžioti. Labai patiko muzikinė knygelė!

Ievos mama Liucija

4.8/5
Motiejui labai patiko daržovių pjaustymo rinkinys, juo žaidė labai ilgai ir atkakliai tobulino pjaustymo įgūdžius.

Motiejaus mama Rasa

4.8/5
Meida pati išmoko prisukti muzikinę dėžutę ir tinkamai sustatyti gyvūnėlius, kad jie gražiai suktųsi. Labai patiko magnetinė gyvūnų lenta - dėlioti gyvūnėlius, prisiminti, kas, ką sako.

Meidos mama Raminta

4.8/5
Detektyvais Simonui patiko žaisti kartu su mama - ieškoti pradingusios katytės. Linksma buvo užsidėti akinius, fotografuoti šeimos narius, savo katytę ir pan. Bet labiausiai sudomino periskopas ir raudonas lęšis, tyrinėjo aplinką ir žmones.

Simono mama Vaida

4.8/5

D.U.K.

Nesijaudinkite, net 99,4 proc. mūsų žaislų užbaigia kelionę sėkmingai! Žaislų klubo asortimente esantys žaislai yra kruopščiai patikrinti, tad lūžta itin retai. Bet…, o jeigu?

Dažniausia pasitaikanti problema yra pasimetusi detalė, tęsiant naryste ją galima gražinti su kita siunta. Jeigu visgi detalės rasti nepavyksta, dažniausiai kompensacija svyruoja tarp 3-5 EUR.

Žaislų lūžimas – itin retas reiškinys, tik 1 iš maždaug 250 žaislų per mėnesį lūžta. Nors naujų žaislų kainos yra didelės, klubo nariams taikome patrauklias nuolaidas, kurios vertina ir žaislo nusidėvėjimą, todėl lūžio metu kompensacija dažniausiai siekia 10-15 EUR ir žaislas lieka Jums!

Žaislų švara bei dezinfekcija rūpinasi Žaislų klubas, tad Jums visiškai nereikia jaudintis dėl to, ar žaislai Jus pasiekia dezinfekuoti ir švarūs. Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi.

Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje.
Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti, patikrinti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

Vaikai yra individualūs ir nėra sukurti pagal vadovėlį. Žaislų prenumerata užtikrina, kad kiekvienas vaikas ras kažką įdomaus. Jeigu išbandėte Jums atsiųstus patarimus, kaip įtraukti vaiką į žaidimus, suteikėte šiek tiek laiko laisvai tyrinėti, tačiau vis tiek nepavyko įtraukti, ne bėda – visi klubo nariai turi galimybę keisti rinkinį 1 kartą per 3 mėn. visiškai nemokamai. Dėl keitimo – informuokite mus el. paštu info@zaisluklubas.lt

Kodėl norite atšaukti narystę?

Loading...