Žaislų klubas pricing

Kiek rinkinių norėtumėte?

Nauji rinkiniai pristatomi kiekvieną mėnesį nuo užsakymo datos.

Populiariausias
12 Rinkinių
Mokama kasmet
EUR
22.95
/rinkinį
EUR 443.40
EUR 274.40 mokama kas metus
Sutaupykite €168
Plačiau apie šį planą
12 Rinkinių
Mokama kas mėn.
EUR
25.95
/rinkinį
EUR 36.95
EUR 25.95 mokama kas mėn.
Plačiau apie šį planą
Sutaupykite 30%
1 Rinkinys
kas mėn.
EUR
36.95
/rinkinį
Mokama kas mėn.
Plačiau apie šį planą

Nuolaidos pritaikomos automatiškai. Pasirinkus 12 mėn. planą įsipareigojate visam terminui. Visi planai atsinaujina automatiškai iki kol yra atšaukiami savo paskyroje.

* Lyginant su planu “1 Rinkinys kiekvieną mėn.” (€36.95)

Pradėjo daugiau žaisti savarankiškai. Labai džiaugiamės Jus atradę. Jūsų dėka sutaupome daug laiko ir pinigų. Nustebino lavinamųjų žaislų kokybė ir tai, kad niekuo nereikia rūpintis, kiekvieną mėnesį gauname naujus žaislus ir džiaugiamės žaisdami kartu.

Tomos mama Sandra

5/5
Liuciją labai sunku sudominti su žaislais, todėl mes ir pradėjome kelionę su Žaislų klubu, tikėdamiesi po truputį atrasti, kokie lavinamieji žaislai Liucijai yra įdomiausi. Nuostabi idėja! Žaislai atkeliavo puikios būklės, tvarkingi ir gražiai supakuoti. Ačiū!

Liucijos mama Liepa

5/5
Išmoko šaudyti morkytes! Tai buvo didžiausias pasiekimas ir užsiėmimas, buvo žaislas Nr. 1. Ačiū, kad esate 🙂 Labai patiko rinkinukas - patys rinkomės iš gausybės Jūsų pasiūlytų. Pritaikytas pagal amžių, labai žaidė - patiko! 🙂

arijos mama viktorija

5/5
Ačiū, kad pridėjote aprašymą, kaip tinkamai žaisti su kiekvienu žaisliuku ir ką jis lavina. Man buvo lengviau įsijungti į Rapolo žaidimus, ypač su kiškučiais.

Rapolo tėtis Mykolas

5/5