Lavinamųjų žaislų prenumerata

Žaislų prenumerata - kiekvieną mėnesį specialistų atrinkti lavinamieji žaislai, kurie džiugina ir nesikaupia.

4.6/5
+348 Tėvų įvertino 4.9/5.0
0 +
Lavinamųjų žaislų
0 +
Laimingų vaikų
0 +
Pristatytų rinkinių
0 +
Lavinamųjų žaislų
0 +
Laimingų vaikų
0 +
Pristatytų rinkinių
Apie mus rašo
Žaislų klubas Pradžia7

Kaip tai veikia?

01.

Pasirenkate narystę

Mėnesio kaina nuo 19,99 EUR

02.

Pristatome 3-6 žaislus

Nemokamas pristatymas kurjeriu, išsiunčiame per 24 val.

03.

Mėnesį mokotės ir žaidžiate​​

Žaislai parenkami pagal vaiko amžių ir raidos etapą.

04.

Nauji keičia senus

Nemokamas grąžinimas, kurjeriui pristačius naują rinkinį, jam grąžinamas senasis. Apsikeitimas trunka 1 min.!

Nemokamas pristatymas
Atšaukite bet kada

Susipažinkite
edukaciniai rinkiniai

Daugiau nei 500 unikalių edukacinių žaislų kiekvienam amžiui

Nemokamas pristatymas | Atšaukite bet kada

Kodėl rinktis mus?

Žaislų klubas Pradžia7

Tinkami žaislai - tinkamu metu

Kiekvieną mėnesį pristatysime lavinamųjų žaislų rinkinį, atrinktą pagal Jūsų vaiko amžių ir raidos etapą.
Žaislų klubas Pradžia7

Atsakinga ir tvaru

Daugiau nei 95 proc. mūsų žaislų - mediniai arba iš perdirbto plastiko. Su specialistų pagalba atrinkti kokybiškiausi žaislai iš geriausių pasaulio gamintojų.
Žaislų klubas Pradžia7

Jokių įsipareigojimų

Įsigiję narystę, ją atšaukti galite bet kada savo paskyroje.
Žaislų klubas Pradžia7

Vaiko lavinimas - įdomiau

Nevarkite ieškodami tinkamiausių ir įdomiausių žaislų, mes tai padarėme už Jus. Jums lieka tik žaisti ir padėti vaikui ugdyti naujus gebėjimus kartu.

Nemokamas pristatymas
Atšaukite bet kada

Narių atsiliepimai

Pradėjo daugiau žaisti savarankiškai. Labai džiaugiamės Jus atradę. Jūsų dėka sutaupome daug laiko ir pinigų. Nustebino lavinamųjų žaislų kokybė ir tai, kad niekuo nereikia rūpintis, kiekvieną mėnesį gauname naujus žaislus ir džiaugiamės žaisdami kartu.

Tomos mama Sandra

4.8/5
Liuciją labai sunku sudominti su žaislais, todėl mes ir pradėjome kelionę su Žaislų klubu, tikėdamiesi po truputį atrasti, kokie lavinamieji žaislai Liucijai yra įdomiausi. Nuostabi idėja! Žaislai atkeliavo puikios būklės, tvarkingi ir gražiai supakuoti. Ačiū!

Liucijos mama Liepa

4.8/5
Išmoko šaudyti morkytes! Tai buvo didžiausias pasiekimas ir užsiėmimas, buvo žaislas Nr. 1. Ačiū, kad esate 🙂 Labai patiko rinkinukas - patys rinkomės iš gausybės Jūsų pasiūlytų. Pritaikytas pagal amžių, labai žaidė - patiko! 🙂

arijos mama viktorija

4.8/5
Ačiū, kad pridėjote aprašymą, kaip tinkamai žaisti su kiekvienu žaisliuku ir ką jis lavina. Man buvo lengviau įsijungti į Rapolo žaidimus, ypač su kiškučiais.

Rapolo tėtis Mykolas

4.8/5
Šiame rinkinyje Gabrieliui labiausiai patiko namelis su durelėmis. Vėliau pramoko ir įdėti figūrėles į tinkamus langelius. Taip pat labai smagu buvo žaisti su zuikiais. Atrodo, kad kartais sudėdavo juos pagal spalvas.

Gabrieliaus mama Julija

4.8/5
Išmoko sujungti dviejų dalių dėliones. Skraidėme su lėktuvu, skraidinome žaisliukus, tyrinėjome lėktuvo dalis. Išmoko suverti kaladėles ant virvutės, išrinkti gyvūnėlius. Išmoko atpažinti kai kurias raideles; parodyti, kur tėtės, mamos, Ievos raidelė :). Kai kurias raideles ištarti, sudėti raideles į atitinkamas vietas. Jei anksčiau į raideles knygelėse nekreipdavo dėmesio, tai po šio rinkinio klausinėja, kokia čia raidė 🙂 Iš bio kūrybinių kaladėlių statėme bokštus, gyvūnėlių figūras ir dar daug visko. Puikus rinkinys! Labiausiai patiko raidžių pažinimo lenta, daug žaidėme ir su bio kūrybinėmis kaladėlėmis.

Ievos mama Liucija

4.8/5

Dažniausiai užduodami klausimai

Žaislų prenumerata – puikus būdas sutaupyti neperkant žaislų. Mėnesio kaina prasideda nuo 19,99 EUR.

Nesijaudinkite, net 99,4 proc. mūsų žaislų užbaigia kelionę sėkmingai! Žaislų klubo asortimente esantys žaislai yra kruopščiai patikrinti, tad lūžta itin retai. Bet…, o jeigu?

Dažniausia pasitaikanti problema yra pasimetusi detalė, tęsiant naryste ją galima gražinti su kita siunta. Jeigu visgi detalės rasti nepavyksta, dažniausiai kompensacija svyruoja tarp 3-5 EUR. O radus detalę, kompensaciją galite susigrąžinti!

Žaislų lūžimas – itin retas reiškinys, tik 1 iš maždaug 250 žaislų per mėnesį lūžta. Nors naujų žaislų kainos yra didelės, klubo nariams taikome patrauklias nuolaidas, kurios vertina ir žaislo nusidėvėjimą, todėl lūžio metu kompensacija dažniausiai siekia 10-15 EUR ir žaislas lieka Jums!

Žaislų švara bei dezinfekcija rūpinasi Žaislų klubas, tad Jums visiškai nereikia jaudintis dėl to, ar žaislai Jus pasiekia dezinfekuoti ir švarūs. Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi.

Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje.
Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti, patikrinti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

Vaikai yra individualūs ir nėra sukurti pagal vadovėlį. Žaislų prenumerata užtikrina, kad kiekvienas vaikas ras kažką įdomaus. Jeigu išbandėte Jums atsiųstus patarimus, kaip įtraukti vaiką į žaidimus, suteikėte šiek tiek laiko laisvai tyrinėti, tačiau vis tiek nepavyko įtraukti, ne bėda – visi klubo nariai turi galimybę keisti rinkinį 1 kartą per 3 mėn. visiškai nemokamai. Dėl keitimo – informuokite mus el. paštu info@zaisluklubas.lt

Lavinamieji žaislai yra sukurti mokytis ir tobulėti vaikams patraukliu būdu. Žaislų prenumerata – puikus būdas žaidimą su vaiku praturtinti ir paversti prasmingu. Vaikai nuolat tobulėja, o lavinamieji žaislai šį procesą paspartina ir padaro įvairesnį. Lavinamieji žaislai skatina intelekto vystymąsi, emocinį bei fizinį vaikų tobulėjimą. Tokie žaislai gali vaikams padėti tiek lavinti vieną ar kitą įgūdį, tiek išmokti naujų.

Taikome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją naujiems nariams. Jei visgi prenumerata nepateisino lūkesčių, atgaukite sumokėtą narystės mokestį!

Turite klausimų?
Susisiekite!

El. paštas

info@zaisluklubas.lt

Adresas

Kauno g. 16, Vilnius, LT-03212