Mėnesinė lavinamųjų žaislų prenumerata

Tobulas sprendimas užimtiems tėvams

Auginti, sudominti, lavinti ir užimti vaikus yra sudėtinga. Mes šį procesą paverčiame daug lengvesniu, keliančiu mažiau įtampos ir smagiu.

Įrašykite savo el. paštą ir atsiųsime keletą patarimų

Įvertinta 432 tėvų | 4.7
4.7/5
Apie mus rašo
0 +
pristatyti nuotykiai
0 +
smagių žaislų
0 +
nuotykių rinkinių
Atnaujinta: 2023-12-04

Mieli užimti tėveliai,

Visiškai suprantame.

Auginti vaiką nėra lengva. Tai nesibaigiantis nuotykis su netikėtais posūkiais kiekvieną dieną.

Tikriausiai ne kartą teko sukti galvą kaip rasti tinkamus žaislus Jūsų mažyliui neišleidžiant visų santaupų. 🏦💔

Įtampa, stresas ir miegas lyg klausantis niekada nesibaigiančios lopšinės 🎶💤

Tuo tarpu Jūsų plaukai pamažu pradeda priminti paukšių lizdą dėl kasdienio chaoso. 🐦

Ir virš visko…

Jūsų galvoje tikriausiai nuolat sukasi milijonas minčių.

O dieve! 😱

Ar pirkti tą brangų žaislą? O kas jei jis pabos vos grįžus namo? Kaip sudominti vaiką ir turiningai praleisti laiką kartu? Kaip išmokyti naujų gebėjimų nesijaučiant priblokštai?

Sekundėlę! Giliai pakvėpuokite. 🌬️

Tiesa ta, kad dauguma tėvų turi blizgančio ir šviečiančio žaislo sindromą, sumaišytą su truputėlio FOMO (baimės kažką praleisti)… ir truputėlio “Aš viską padarysiu”.

Viskas dažniausiai baigiasi kalnu žaislų, kuriais vaikas nustoja domėtis greičiau nei tirpstančiais ledais. 🍦

Šį chaosą mes vadiname “žaislų sindromu”.

Bet tai ne apie mus… Tai apie Jus ir Jūsų vaiką. 🌟

Šiuo metu vis dar skaitote, kadangi vienaip ar kitaip norite, kad laikas praleistas su vaiku žaidžiant būtų magiškas ir mažiau chaotiškas.

Nors puikiai derinate darbus, šeimą ir asmeninį gyvenimą kaip profė (-as)…

Arba gal Jums viskas jau puikiai sekasi, tačiau paprasčiausiai norite daugiau.

Daugiau patogumo. 🎁

Daugiau kokybiško laiko. ⏳

Daugiau šypsenų. 😄

Daugiau įsimintinų akimirkų. 📸

Daugiau ramybės. 🧘

Kad ir kas tai būtų…

Turime Jums puikių naujienų…

Pristatome Žaislų klubą! Žaidimą keičianti paslauga, kuri “Oho, ką man daryti?” paverčia “Vau, tai nuostabu!” ✨

Kiekvieną mėnesį pabusite su siurprizu, pripildytu kruopščiai atrinktų, Jūsų vaiko amžių atitinkančių žaislų ir veiklų, kurias Jūsų vaikas pamils, tiesiai prie durų. 💖

Nuolatos ir užtikrintai kokybiškai leisite laiką su savo mažuoju (-ąją) atrasdami naujus žaislus, iššūkius, pratimus nesijaudinant blėstančiu susidomėjimu.

Nepaisant Jūsų biudžieto ar laiko apribojimų.

Ir daugiau nebereikės leisti dienų, vakarų bei savaitgalių sukant galvą ką veikti, kaip sudominti ar tobulinti vaiką.

Viskas bus tobulai supakuota vienoje dėžutėje ir pristatyta tiesiai prie Jūsų namų durų.

Jūs viską kontroliuosite ir pagaliau galėsite pajusti vidinę ramybę.

Viskas prasideda su Žaislų klubu – tobulu, patogiu, linksmu ir lavinamuoju nuotykiu Jūsų mažajam (-ai)! 🚀

Tad pradėkite savo magišką nuotykį! 🌈

Šiuo metu galiojantys pasiūlymai

Virtuvėlė
DOVANŲ

Žaislų klubas Nemokamas mėnuo v2

Pirmas mėn.
NEMOKAMAI

Žaislų klubas Nemokamas mėnuo v2

Naujas nuotykis kiekvieną mėnesį

Kiekvieną rinkinį sudaro 3-6 specialistų atrinkti žaislai. Kas mėnesį pagal Jūsų vaiko amžių ir raidos etapą atrenkame tinkamiausius žaislus. Žaislai skirti vaikams nuo 6 mėn. iki 7 metų amžiaus.

Kaip veikia?

1 žingsnis

Įsigyjate prenumeratą

Kiekvieną mėnesį renkatės iš 100 skirtingų žaislų rinkinių, pagal savo vaiko amžių ir pomėgius arba žaislus parenka mūsų ekspertai

2 žingsnis

Pristatome žaislų rinkinį

Išsiunčiame per 24 val.
Pristatymas kurjeriu tiesiai į namus ir grąžinimas NEMOKAMAI!

3 žingsnis

Nuotykių mėnuo prasideda

Visą mėnesį tyrinėsite, atrasite ir smagiai žaisite. Rinkinio žaislų vertė siekia iki €140!

4 žingsnis

Nauji
keičia senus

Prabėgus mėnesiui, kurjeris pristatys naują rinkinį, jam grąžinsite ankstesnį! Apsikeitimas truks vos 1 min! Pamiltus žaislus galėsite įsigyti su nuolaida.

Gidas tėvams - žaidimas kartu įgaus naują prasmę

Visi Žaislų klubo nariai rinkiniuose vaikams iki 3 m. gauna specialistų paruoštus gidus, kuriuose rasite papildomas užduotėles, pratimus, žaidimų idėjas bei kūrybines užduotis, kurias galėsite atlikti namuose.

Ką pasakoja tėveliai?

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip! Jei pasirinkote mėnesinę narystę, ją nutraukti galėsite bet kuriuo metu! Nutraukimas įsigalios pasibaigus einamajam narystės mėnesiui. Nutraukti narystę yra itin paprasta – tiesiog prisijunkite prie savo paskyros ir paspauskite “Atšaukti” – viskas! Jei pasirinkote ilgesnio termino narystę, ją atšaukti galėsite pasibaigus šiam terminui! Visos narystės atsinaujina automatiškai, tad nereikia rūpintis ar nieko nepamiršote.

Tikrai taip! Klubiečiai turi galimybę pasirinkti iš daugiau nei 115 ekspertų sukurtų lavinamųjų žaislų rinkinių! Įsigijus prenumeratą būsite nukreipti į savo paskyrą, kurioje galėsite pasirinkti ir iš arčiau susipažinti su visais siūlomais rinkiniais! Nors dairytis galima ilgai, tačiau pats rinkinio pasirinkimas trunka vos kelias sekundes, kadangi yra atliekams vieno mygtuko paspaudimu!

Taip! Tai itin paprasta! Kiekvieną mėnesį gausite specialią nuorodą į tą mėnesį gautus žaislus! Šioje nuorodoje rasite visus žaislus, jų aprašymus ir galimybę išsipirkti patikusį žaislą su įspūdingomis nuolaidomis!

Išvažiuojate atostogų, norite trumpos pertraukos? Žinoma! Klubo nariai narystę gali nemokamai stabdyti iki 2 mėn. paprastai iš savo paskyros, tai trunka tik 5 sekundes, pasirinkite kada norėsite tęsti narystę ir viskas!

Vaikai yra individualūs ir nėra sukurti pagal vadovėlį. Žaislų prenumerata užtikrina, kad kiekvienas vaikas ras kažką įdomaus. Jeigu išbandėte Jums atsiųstus patarimus, kaip įtraukti vaiką į žaidimus, suteikėte šiek tiek laiko laisvai tyrinėti, tačiau vis tiek nepavyko įtraukti, ne bėda – visi klubo nariai turi galimybę keisti rinkinį 1 kartą per 3 mėn. visiškai nemokamai! Rinkinio keitimą galėsite atlikti patogiai savo paskyroje vos per kelias sekundes!

Nesijaudinkite, net 99,4 proc. mūsų žaislų užbaigia kelionę sėkmingai! Žaislų klubo asortimente esantys žaislai yra kruopščiai patikrinti, tad lūžta itin retai. Bet…, o jeigu?

Dažniausia pasitaikanti problema yra pasimetusi detalė, tęsiant naryste ją galima gražinti su kita siunta. Jeigu visgi detalės rasti nepavyksta, dažniausiai kompensacija svyruoja tarp 3-5 EUR.

Žaislų lūžimas – itin retas reiškinys, tik 1 iš maždaug 250 žaislų per mėnesį lūžta. Klubo nariams taikome ypatingas nuolaidas, kurios vertina ir žaislo nusidėvėjimą, todėl lūžio atveju kompensacija dažniausiai siekia vos 10-15 EUR ir žaislas lieka Jums!

Tai visiškai ne problema! Savo adresą pasikeisti bet kuriuo metu galėsite patogiai iš savo paskyros iki atsinaujinant narystei! Net jei tai padaryti pamiršote, prieš pristatymą gausite SMS iš DPD, su galimybe pakeisti tiek adresą, tiek datą!

Žaislų švara bei dezinfekcija rūpinasi Žaislų klubas, tad Jums visiškai nereikia jaudintis dėl to, ar žaislai Jus pasiekia dezinfekuoti ir švarūs. Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi.

Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje.
Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti, patikrinti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

Turite klausimų?
Susisiekite!

El. paštas

info@zaisluklubas.lt

Adresas

Kauno g. 16, Vilnius, LT-03212