Lavinamųjų žaislų prenumerata

Kiekvieną mėnesį specialistų atrinkti lavinamieji žaislai, kurie džiugina ir nesikaupia.

0 +
Pristatytų nuotykių
Žaislų klubas main-v3
Apie mus rašo
Žaislų klubas main-v3

Kas tai?

Edukacinė prenumerata

Kam skirta?

žaislų prenumerata

Vaikams

Nuo 6 mėn. iki 7 m., kurie drąsiai neria į nuotykius, yra smalsūs, žingeidūs, nuolat ieško naujų iššūkių bei dievina pasiekimo jausmą!

seima

Tėvams

Nuolat ieškantiems idėjų, ką turiningo nuveikti visai šeimai leidžiant laiką namuose ir kartu padėti mažyliui pažinti pasaulį smagiausiu ir lengviausiu būdu – žaidžiant.

Žaislų klubas main-v3

Draugams

Ieškantiems prasmingos, apgalvotos dovanos, kuri pritaikyta vaiko amžiui. Prenumerata džiugins bei dovanos naujus iššūkius kiekvieną mėnesį.

lavinamieji zaislai - vaikas zaidzia su mama

Kodėl rinktis žaislų prenumeratą?

Ką gausiu?

Naujausi žaislai

lavinamieji zaislai

Kaip sudaryti rinkiniai?​

Visus edukacinių nuotykių rinkinius sudaro 3-6 su specialistais atrinkti lavinamieji žaislai. Žaislai yra skirtingo sudėtingumo, todėl kiekvieną mėnesį mokomės ką nors naujo.

Žemas
0%
Vidutinis
0%
Aukštas
0%
zaislu klubas - mano paskyra

Paprastas valdymas

Atsiliepimai

Liuciją labai sunku sudominti su žaislais, todėl mes ir pradėjome kelionę su Žaislų klubu, tikėdamiesi po truputį atrasti, kokie lavinamieji žaislai Liucijai yra įdomiausi. Nuostabi idėja! Žaislai atkeliavo puikios būklės, tvarkingi ir gražiai supakuoti. Ačiū!

Liucijos mama Liepa

Klubo nariai - 3 mėnesius

Pati geriausia investicija į vaiką. Kiekvieną mėnesį edukacinių žaislų laukia ne tik vaikas, bet ir tėveliai! Nematyti, įdomūs ir lavinantys žaislai. Progresas matyti akyse.

Patricijos mama Eglė

Klubo nariai - 11 mėnesių

Pradėjo daugiau žaisti savarankiškai. Labai džiaugiamės Jus atradę. Jūsų dėka sutaupome daug laiko ir pinigų. Nustebino lavinamųjų žaislų kokybė ir tai, kad niekuo nereikia rūpintis, kiekvieną mėnesį gauname naujus žaislus ir džiaugiamės žaisdami kartu.

Tomos mama Sandra

Klubo nariai - 9 mėnesius

Vaikas tobulėja. Šių lavinamųjų žaislų dėka pastebime naujus įgūdžius ir kas labiau domina. Kai vieną mėnesį gavome rinkinį, kurio kelis žaislus jau turėjome, operatyviai atsiuntėte naujus! Ačiū Jums!

Adomo mama Aušra

Klubo nariai - 7 mėnesius

Šį mėnesį išmokome išimti bei įdėti kaladėles į stalčių. Tai buvo didžiulis pasiekimas, kuriuo be galo džiaugiamės!

Arijos mama Viktorija

Klubo nariai - 1 mėnesį

Mažoji Izabelė žaidė su visais žaislais, ypač patiko knygelė bei Jūsų patarimai, kaip įtraukti vaiką ir sudominti lavinamaisiais žaislais. Tobula dėžutė, ačiū, kad esate. Mėnuo praleistas turiningai.

Izabelės mama Monika

Klubo nariai - 2 mėnesius

Dažniausiai užduodami klausimai

Žaislų prenumerata – puikus būdas sutaupyti neperkant žaislų. Mėnesio kaina prasideda nuo 23 EUR.

Nesijaudinkite, net 99,4 proc. mūsų žaislų užbaigia kelionę sėkmingai! Žaislų klubo asortimente esantys žaislai yra kruopščiai patikrinti, tad lūžta itin retai. Bet…, o jeigu?

Dažniausia pasitaikanti problema yra pasimetusi detalė, tęsiant naryste ją galima gražinti su kita siunta. Jeigu visgi detalės rasti nepavyksta, dažniausiai kompensacija svyruoja tarp 3-5 EUR.

Žaislų lūžimas – itin retas reiškinys, tik 1 iš maždaug 250 žaislų per mėnesį lūžta. Nors naujų žaislų kainos yra didelės, klubo nariams taikome patrauklias nuolaidas, kurios vertina ir žaislo nusidėvėjimą, todėl lūžio metu kompensacija dažniausiai siekia 10-15 EUR ir žaislas lieka Jums!

Žaislų švara bei dezinfekcija rūpinasi Žaislų klubas, tad Jums visiškai nereikia jaudintis dėl to, ar žaislai Jus pasiekia dezinfekuoti ir švarūs. Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi.

Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje.
Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti, patikrinti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

Vaikai yra individualūs ir nėra sukurti pagal vadovėlį. Žaislų prenumerata užtikrina, kad kiekvienas vaikas ras kažką įdomaus. Jeigu išbandėte Jums atsiųstus patarimus, kaip įtraukti vaiką į žaidimus, suteikėte šiek tiek laiko laisvai tyrinėti, tačiau vis tiek nepavyko įtraukti, ne bėda – visi klubo nariai turi galimybę keisti rinkinį 1 kartą per 3 mėn. visiškai nemokamai. Dėl keitimo – informuokite mus el. paštu info@zaisluklubas.lt

Lavinamieji žaislai yra sukurti mokytis ir tobulėti vaikams patraukliu būdu. Žaislų prenumerata – puikus būdas žaidimą su vaiku praturtinti ir paversti prasmingu. Vaikai nuolat tobulėja, o lavinamieji žaislai šį procesą paspartina ir padaro įvairesnį. Lavinamieji žaislai skatina intelekto vystymąsi, emocinį bei fizinį vaikų tobulėjimą. Tokie žaislai gali vaikams padėti tiek lavinti vieną ar kitą įgūdį, tiek išmokti naujų.

Turite klausimų?
Susisiekite!

Telefonas

+370 (676) 63 459

El. paštas

info@zaisluklubas.lt

Adresas

Kauno g. 16, Vilnius, LT-03212