Lavinamos savybės
Emocinis intelektas
Klausa
Koncentracija
Muzikinis intelektas
Objekto pastovumas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika

Rinkinį sudaro

Interaktyvus žaidimas

Žaislas, sukurtas vystyti būtiniausius motorinius kūdikio įgūdžius pilnu pajėgumu. Mažyliui stumiant ir traukiant žaislo elementus, šis skleidžia žaismingus „piko piko“ ir „kari kari“ garsus, kurių dėka kūdikis pradės suprasti lytėjimo ir atsako ryšį. Nuspaudus nusileidimo mygtuką (centre), pasigirsta pypsėjimas!

Linksmoji kirmėlytė

Linksmoji kirmelytė susideda iš šešių dalių, kurias galima sujungti bet kokia tvarka. O kiekviena detalė yra skirtingos tekstūros, spalvos bei su skirtingais elementais. Kirmelytė padeda lavinti motorikos įgūdžius, lavina mąstymą, jutiminius įgūdžius, rankų-akių koordinaciją.

Pasteliniai barškučiai

Marakos yra idealus pirmasis muzikinis instrumentas! Tikriausiai jau žinote, kad muzikinio intelekto lavinimo skatinimas nuo mažumės turi teigiamą poveikį vaiko vystymuisi ateityje. Klausysitės, barškinsite, atrasite skirtingus ritmus ir garsumus!

Pirmosios kūdikio kaladėlės

Pirmoji pažintis su figūrėlių rūšiuokliu! Tokio amžiaus mažyliams įdėti kaladėles į rūšiuoklį - didelis iššūkis! Mokysitės įdėti pirmąją savo figūrėlę (tikriausiai ovalą, nes ši įsideda lengviausiai), mankštinsite pirštukus, ugdysite rankų-akių koordinaciją. Taip pat tobulinsite supratimą apie objekto pastovumą, kad kūdikis suprastų, jog įdėta kaladėlė lieka viduje ir ją galima pamatyti atidarius rūšiuoklį.

Vaivorykštės barškutis

Kokį garsą skleidžia lietus? Apversite šį barškutį ir klausysite lietaus skambėjimo! O dar įdomiau bus stebėti. Šis žaislas lavina tiek vizualinį, tiek garsinį aplinkos suvokimą.

Veidrodinis kamuolys

Veidrodinis kamuolėlis prikaustys mažylio dėmesį, nes šiam bus įdomu tyrinėti skirtingus atspindžius ir savo atvaizdą. Veidrodis yra patogiai tvirtinamas prie paviršių, pavyzdžiui, maitinimo kėdutės stalelio. Žaislas yra puiki priemonė lavinti kaklo raumenis, jeigu stebėjimas vyksta gulint ant pilvelio.