Lavinamos savybės
Gamtos pažinimas
Kalba
Klausa
Koncentracija
Kūrybiškumas
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Pasaulio pažinimas
Problemų sprendimo įgūdžiai
Profesijų pažinimas
Skaičių pažinimas
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika
Transporto priemonių pažinimas
Vaizduotė

Rinkinį sudaro

Medinis traukinys

Kelionė prasideda! Šį traukinio rinkinį sudaro 27 dalys. Greitai sudėkite traukinio bėgius, tunelį, apšvietimą ir pasitikite keliautojus stotelėje! Žaidimas lavina vaizduotę, supažindina su eismu.

Muzikinė dėžutė

Ši muzikinė dėžutė patiks mažyliams ne tik dėl savo ramiai skambančios melodijos, bet ir dėl iššūkio išlaikyti harmoningą skambėjimą, sukant dėžutės viršuje esančią rankenėlę. Rekomenduojama su sukimo procesu vaikus supažinti tėvams.

Skaičių dėlionė

Mokytis skaičių taps smagu ir lengva! Vaikai gali žaismingai išmokti skaičius nuo 0 iki 9, kartu lavindami savo smulkiąją motoriką. Dešimt medinių skaičių yra lengvai suiimami mažomis rankytėmis. Kiekvieno skaičiaus vietoje rasite ir atitinkamus angliškus žodžius – puiki proga mokytis pirmųjų žodžių anglų kalba!

Tampomas žaislas – ūkininkas ir jo gyvūnai

Pyp, pyp! Šis spalvotas žaidimas susideda iš medinio traktoriaus, priekabos, ūkininko, jo gyvūnų ir kitų priedų. Atskiriamoje priekaboje galite pasodinti ūkininko gyvūnus ar šieno kupetą kartu su pieno skardine. Guminiai ratai užtikrina tylų riedėjimą, kuomet žaislas yra tempiamas. Paspaudus mygtuką, traktorius išleidžia smagų garsą! Šis fantaziją lavinantis žaidimas įtrauks mažuosius, kūrybingai leidžiant laiką.