Lavinamos savybės
Kalba
Klausa
Koncentracija
Loginis mąstymas
Muzikinis intelektas
Objekto pastovumas
Pasaulio pažinimas
Priežasties-pasekmės ryšys
Problemų sprendimo įgūdžiai
Rankos-akies koordinacija
Smulkioji motorika
Spalvų, formų pažinimas
Stambioji motorika

Rinkinį sudaro

Veiklos kubas

Jūsų lauks 5 skirtingos veiklos sienelės: labirintai, figūrų dėlionė, karoliukų vėrimo treniruotė ir ksilafono dalis - tai kompleksinis įgūdžių tobulinimo kubas. Čia lavinsite ne tik motorikos įgūdžius, tačiau ir loginį mąstymą, muzikinį intelektą; mokysitės atpažinti spalvas, formas. Smagus ir lavinantis nuotykis garantuotas!

Pincetinė dėlionė

Jūsų lauks gyvūnų ar kitų įdomių objektų pincetinė dėlionė, skirta mokytis atpažinti objektus, miklinti pirštukus griebiant už pincetinės dėlionės. Taip pat lavinsite ir rankos-akies koordinaciją, formų bei spalvų pažinimą.

Šokinėjantis triušis

Tai ne tik riedantis žaisliukas. Šis triušis stumiamas į priekį, ima šokinėti! Ne tik susipažinsite, kas gi tas triušiukas, bet mokysitės laviruoti paviršiumi ir ugdysite motorikos įgūdžius, priežasties-pasekmės ryšį bei vaizduotę.

Tempiamas liūtas

Roooaarr, riaumoja liūtas! Šis gyvūnų karalius su savimi gabenasi ir karoliukų labirintą, kuris padės jūsų mažyliui miklinti pirštukus. Liūtas bus puikus įrankis, lavinti motorinius įgūdžius, tiek žaidžiant su karoliukais, tiek jį traukiant už virvelės. Pirmyn!