žaislų prenumerata

Žaislus išsipirkti gali tik prenumeratoriai

Išbandykite šį ir kitus lavinamuosius žaislus jų nepirkdami, išbandykite Žaislų klubo prenumeratą!

Barškutis pelėda

Pelėdos formos barškutis yra puikus būdas lavinti jūsų vaiko klausos įgūdžius bei pasilinksminti!
Medinį barškutį sudaro nedidelis kramtukas, kuris yra tobulai pritaikytas vaiko rankytės dydžiui. Dvi pelėdos: viena mieganti ir viena budinti, iš priešingų pusių sutvirtintos raišteliu. Sujudinus barška, o tai gerina kūdikių klausos suvokimą. Spalvingos detalės padeda vaizdiniam mokymosi procesui. Barškutis nesunkus, jį lengva laikyti, todėl vaikai gali savarankiškai naudotis savo motorikos įgūdžiais.

Lavina:

  • Pažinimo gebėjimai: Vaiko loginis mąstymas puoselėjamas skatinant vaiką atpažinti raštus, simetriškumus ir struktūras.
  • Smulkioji motorika: Šis žaislas stimuliuoja vaiko prisilietimo pojūtį ir skatina griebti žaislą taip lavinant vikrumą. Naujų daiktų išbandymas, apžiūrėjimas bei suvokimas naudojantis visais savo pojūčiais ilgainiui padeda juos išvystyti.
  • Rankų ir akių koordinacija: Šis žaislas efektyviai skatina rankų ir akių koordinaciją bei padeda lavinti vaiko motoriką ir propriocepciją. Vaikas įgauna daugiau įgūdžių kaip naudotis savo rankomis ir pirštais.
  • Suvokimo stimuliavimas: Aktyvuojant įvairias pojūčius, vaikai gali sustiprinti savo suvokimą labai anksti. Dėl šios priežasties užauga smalsūs vaikai, kurie yra laimingi galėdami nukreipti savo dėmesį priiminėjant naujus iššūkius.
  • Formų atpažinimas: Žaisdamas su skirtingomis formomis ir figūromis vaikas pradeda suprasti formas, o tai padeda pagerinti jo erdvinį suvokimą ir smulkiąją motoriką.

Jus gali sudominti

Ko išmokti padės lavinamieji žaislai?

lavinamieji zaislai

Top 5 lavinamųjų žaislų rinkiniai

lavinamieji zaislai - zetonai

Top 5 lavinamieji žaislai

prenumerata - pirmas zingsnis