Ieškote žaislų prenumeratos?

Barškutis pelėda

Barškutis pelėda

Pelėdos formos barškutis yra puikus būdas lavinti jūsų vaiko klausos įgūdžius bei pasilinksminti!

Medinį barškutį sudaro nedidelis kramtukas, kuris yra tobulai pritaikytas vaiko rankytės dydžiui. Dvi pelėdos: viena mieganti ir viena budinti, iš priešingų pusių sutvirtintos raišteliu. Sujudinus barška, o tai gerina kūdikių klausos suvokimą. Spalvingos detalės padeda vaizdiniam mokymosi procesui. Barškutis nesunkus, jį lengva laikyti, todėl vaikai gali savarankiškai naudotis savo motorikos įgūdžiais.

Lavina:

  • Pažinimo gebėjimai: Vaiko loginis mąstymas puoselėjamas skatinant vaiką atpažinti raštus, simetriškumus ir struktūras.
  • Smulkioji motorika: Šis žaislas stimuliuoja vaiko prisilietimo pojūtį ir skatina griebti žaislą taip lavinant vikrumą. Naujų daiktų išbandymas, apžiūrėjimas bei suvokimas naudojantis visais savo pojūčiais ilgainiui padeda juos išvystyti.
  • Rankų ir akių koordinacija: Šis žaislas efektyviai skatina rankų ir akių koordinaciją bei padeda lavinti vaiko motoriką ir propriocepciją. Vaikas įgauna daugiau įgūdžių kaip naudotis savo rankomis ir pirštais.
  • Suvokimo stimuliavimas: Aktyvuojant įvairias pojūčius, vaikai gali sustiprinti savo suvokimą labai anksti. Dėl šios priežasties užauga smalsūs vaikai, kurie yra laimingi galėdami nukreipti savo dėmesį priiminėjant naujus iššūkius.
  • Formų atpažinimas: Žaisdamas su skirtingomis formomis ir figūromis vaikas pradeda suprasti formas, o tai padeda pagerinti jo erdvinį suvokimą ir smulkiąją motoriką.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šio žaislo būklę, susisiekite su mumis ir mes atsiųsime Jums konkretaus žaislo nuotraukas. Į užklausas atsakome per 1-2 d. d.

D.U.K.

Žaislų klubo asortimentas nuolat kinta, dėl šios priežasties vis atsiranda žaislų, kuriems ieškome naujų namų. Visi žaislai yra išvalomi ir dezinfekuojami prieš išsiunčiant. Jei gauto naudoto žaislo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija.

Jei gautas naujas žaislas neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame pasinaudoti 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamas žaislas privalo būti tokios pačios būklės, su pakuote (jei nebuvo nurodyta kitaip), nepažeistas. Pinigai grąžinami per 5 d. nuo prekės grąžinimo.

Jei buvo įsigytas naudotas žaislas, siūlome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją. Suprantame, kad sudėtinga suformuoti tikslius lūkesčius, kuomet perkamas naudotas daiktas, tačiau mes tikime, kad būsite patenkinti įsigiję mūsų siūlomus žaislus. Jei gauti žaislai neatitiko Jūsų lūkesčių, kviečiame juos grąžinti per 7 d., pinigai bus grąžinami per 5 d. įvertinus, kad grąžinamo žaislo kokybė nepakitusi.

 

Prašymo formą galite rasti čia.

Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje aukščiau. Pateiktas produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, nurodytos produkto savybės nebūtinai yra išsamios.

Perkant naudotą žaislą, detalių skaičius gali skirtis nuo nurodyto gamintojo. Visais atvejais, detalių skaičius yra pakankamas naudotis pagal paskirtį. Jei norite sužinoti tikslią informaciją apie dominantį žaislą, pasinaudokite užklausos galimybe aukščiau.

Produkto informacija

Kategorijos:

Jums taip pat gali patikti

%
12,8013,99
%
Original price was: €53,33.Current price is: €32,00.
%
Original price was: €66,67.Current price is: €40,00.
%
Original price was: €22,67.Current price is: €13,60.
%
Original price was: €12,00.Current price is: €7,20.
%
Original price was: €16,00.Current price is: €9,60.