Liko tik: 8 vietos

Lavinamieji žaislai 3-4 metų vaikams

Žaislų klubo narystė

PAVYZDINIS EDUKACINIS RINKINYS

LAVINAMI GEBĖJIMAI

Žaislų klubas 3-4m

MUZIKINIS INTELEKTAS

Žaislų klubas 3-4m

KŪRYBIŠKUMAS

Žaislų klubas 3-4m

VAIZDUOTĖ

Žaislų klubas 3-4m

LOGINIS MĄSTYMAS

Žaislų klubas 3-4m

SPALVŲ-FORMŲ PAŽINIMAS

Žaislų klubas 3-4m

PASAULIO PAŽINIMAS

PRISTATOMA KIEKVIENĄ MĖNESĮ TIESIAI Į NAMUS

Ką rasite viduje

Žaislų klubas 3-4m

Ugniagesių mašina

Ugniagesių komanda yra pasirengusi gesinti gaisrą! Ugniagesių mašina suprojektuota taip, kad primintų tikrąją transporto priemonę – pasirinkta atitinkama raudona spalva, analogiškos detalės, tokios, kaip vandens žarna ir kt. Žaidimas šia mašina lavina vaizduotę, kūrybiškumą, pasaulio pažinimą, padeda tobulinti motorikos įgūdžius.

Žaislų klubas 3-4m

Mokymosi skaičių ir skaičiavimo rinkinys

Daug apdovanojimų pelnęs edukacinis žaidimas skirtas mokytis pažinti skaičius ir skaičiuoti. Lavina matematinius gabumus, spalvų pažinimą, dėmesingumą, koncentraciją. Tegu prasideda ir Jūsų skaičių kelionė! 

Žaislų klubas 3-4m

Lietinių gaminimo rinkinys

Kepkite lietinius, gardinkite juos, o vėliau pjaustykite ir vaišinkitės drauge! Priedai turi velcro juosteles – todėl juos nuimti su įrankiais bus ne tik smagu, bet kartu ir iššūkis. Lavinama vaizduotė, motorikos įgūdžiai, taip pat imituojant gaminimą ir valgymą, mokomosi etiketo prie stalo ar elgesio virtuvėje.

Žaislų klubas 3-4m

BIO kaladėlės: laukinė gamta

Kūrybinių kaladėlių rinkinys kviečia daugiau sužinoti apie mūsų gražiuosius miškus ir jų gyventojus! Pastatykite bebrą, erelį ir voveraitę. Tačiau tai tik pradžia, išlaisvinkite savo fantaziją ir kurkite bet kokius, jūsų vaizduotėje esančius, kūrinius! Lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, susikaupimą, kūrybiškumą, vaizduotę.

Rinkinių pavyzdžiai

Nemokamas pristatymas | Atšaukite bet kada

Pasirengę pradėti?

PIRMASIS LAVINAMŲJŲ ŽAISLŲ RINKINYS IŠSIUNČIAMAS PER 24 VAL.

€27,99/mėn.

MOKAMA KAS MĖNESĮ

Atsinaujina automatiškai | Atšaukti galite savo paskyroje

€20/mėn.

MOKAMA KAS METUS

Atsinaujina automatiškai | Atšaukti galite savo paskyroje

Dažniausiai užduodami klausimai

Nesijaudinkite, net 99,4 proc. mūsų žaislų užbaigia kelionę sėkmingai! Žaislų klubo asortimente esantys žaislai yra kruopščiai patikrinti, tad lūžta itin retai. Bet…, o jeigu?

Dažniausia pasitaikanti problema yra pasimetusi detalė, tęsiant naryste ją galima gražinti su kita siunta. Jeigu visgi detalės rasti nepavyksta, dažniausiai kompensacija svyruoja tarp 3-5 EUR.

Žaislų lūžimas – itin retas reiškinys, tik 1 iš maždaug 250 žaislų per mėnesį lūžta. Nors naujų žaislų kainos yra didelės, klubo nariams taikome patrauklias nuolaidas, kurios vertina ir žaislo nusidėvėjimą, todėl lūžio metu kompensacija dažniausiai siekia 10-15 EUR ir žaislas lieka Jums!

Žaislų švara bei dezinfekcija rūpinasi Žaislų klubas, tad Jums visiškai nereikia jaudintis dėl to, ar žaislai Jus pasiekia dezinfekuoti ir švarūs. Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi.

Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje.
Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti, patikrinti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

Vaikai yra individualūs ir nėra sukurti pagal vadovėlį. Žaislų prenumerata užtikrina, kad kiekvienas vaikas ras kažką įdomaus. Jeigu išbandėte Jums atsiųstus patarimus, kaip įtraukti vaiką į žaidimus, suteikėte šiek tiek laiko laisvai tyrinėti, tačiau vis tiek nepavyko įtraukti, ne bėda – visi klubo nariai turi galimybę keisti rinkinį 1 kartą per 3 mėn. visiškai nemokamai. Dėl keitimo – informuokite mus el. paštu info@zaisluklubas.lt

Lavinamieji žaislai yra sukurti mokytis ir tobulėti vaikams patraukliu būdu. Žaislų prenumerata – puikus būdas žaidimą su vaiku praturtinti ir paversti prasmingu. Vaikai nuolat tobulėja, o lavinamieji žaislai šį procesą paspartina ir padaro įvairesnį. Lavinamieji žaislai skatina intelekto vystymąsi, emocinį bei fizinį vaikų tobulėjimą. Tokie žaislai gali vaikams padėti tiek lavinti vieną ar kitą įgūdį, tiek išmokti naujų.

Taikome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją naujiems nariams. Jei visgi prenumerata nepateisino lūkesčių, atgaukite sumokėtą narystės mokestį!

Džiaugiamės ir tobulėjame kartu

Žaislų klubas 3-4m
Liuciją labai sunku sudominti su žaislais, todėl mes ir pradėjome kelionę su Žaislų klubu, tikėdamiesi po truputį atrasti, kokie lavinamieji žaislai Liucijai yra įdomiausi. Nuostabi idėja! Žaislai atkeliavo puikios būklės, tvarkingi ir gražiai supakuoti. Ačiū!

Liucijos mama Liepa

Klubo nariai - 3 mėnesius

Žaislų klubas 3-4m
Pradėjo daugiau žaisti savarankiškai. Labai džiaugiamės Jus atradę. Jūsų dėka sutaupome daug laiko ir pinigų. Nustebino lavinamųjų žaislų kokybė ir tai, kad niekuo nereikia rūpintis, kiekvieną mėnesį gauname naujus žaislus ir džiaugiamės žaisdami kartu.

Tomos mama Sandra

Klubo nariai - 9 mėnesius

Jau pristatėme

0 +
nuotykių dėžių
zaislu klubas - mano paskyra

Patogus valdymas