3-4 metų vaikams

lavinti, džiuginti, stiprinti ryšį

ŽAISLŲ KLUBO NARYSTĖ

PAVYZDINIS EDUKACINIS RINKINYS

LAVINAMI GEBĖJIMAI

MUZIKINIS INTELEKTAS

KŪRYBIŠKUMAS

VAIZDUOTĖ

LOGINIS MĄSTYMAS

SPALVŲ-FORMŲ PAŽINIMAS

PASAULIO PAŽINIMAS

PRISTATOMA KIEKVIENĄ MĖNESĮ TIESIAI Į NAMUS

NUO 20 EUR/MĖN.

Nemokamas pristatymas | Atšaukite bet kada

KĄ RASITE VIDUJE

DAKTARO LAGAMINAS

Medinis daktaro ir odontologo lagaminas skirtas susipažinti su šiomis profesijomis iš arčiau, tyrinėti naudojamus instrumentus bei lavinti vaizduotę

BŪGNAS

Medinis būgnas skirtas lavinti muzikinį intelektą ir stambiąją motoriką

MOZAIKŲ DĖŽUTĖ

Metalinė mozaikų dėžutė su medinėmis dalimis skirta lavinti vaizduotę ir loginį mąstymą

GYVŪNŲ DĖLIONĖ

Medinė dėlionė, kuri leis susipažinti su įvairiais gyvūnais ir sužinoti, kuo jie minta

KOMPLEKTŲ PAVYZDŽIAI

Nemokamas pristatymas | Atšaukite bet kada

DŽIAUGIAMĖS IR TOBULĖJAME KARTU

Olivijos mama Ieva
Read More
Jau trečią mėnesį esame klubo nariai. Geriausia tai, kad žaislų pirkimas – praeityje! Labai patinka, kad viskas apgalvota ir nereikia rūpintis, didžiulė įvairovė. Dalies žaislų tikrai nesusimąstyčiau net pirkti, pavyzdžiui, kanklių ar konstruktoriaus, nes manyčiau, kad dukrai net nepatiks, o tai buvo mėgstamiausi žaislai per tuos tris mėnesius, padovanoję daug naujų atradimų ir gerų emocijų ne tik Olivijai, bet ir mums. Labai palaikome ir ačiū už šiltą bendravimą.
Leono mama Austėja
Read More
Pirmas įspūdis – WOW. Viskas apgalvota fantastiškai. Tiesa, bijojau, kad Leonas, nors ir žaislai įdomūs, gali nesidomėti, nes gyvename mašinų, sunkvežimių ir kitų transporto priemonių laikotarpyje. Truputis paskatinimo iš mamos ir tėčio, ir Leonas jau įnikęs į skaičių dėlionę, o mėnesio gale išmoko skaičiuoti iki trijų. Ačiū, kad esate ir linkime sėkmingai augti!
Vytuko mama Ieva
Read More
Mes jau antrą mėnesį esame nariai ir džiaugiamės tuo! Vytukui labai patiko žaislas su plaktuku. Plaktukas „ėjo“ visur kartu – ir į svečius ir miegoti.  O kaladėles Vytukas spaudinėjo pirštukais, tada sudėdavo atgal ir vėl spausdavo... Buvo labai smagu!
Vincento mama Karolina
Read More
Antąjį mėnesį buvo du žaislai su plaktukais. Net gaila kaimynų, bet buvo tikrai smagus mėnuo su daug skambesio. Plaktukų meistrystė – pasiekta.
Adomo mama Gintarė
Read More
Mūsų sūnaus įspūdžiai geri! Labai džiaugiasi žaislais. Dėka dėžutės su formelėmis Adomas išmoko daiktus dėti iš vienos dėžutės į kitą. Taip pat mokėsi ir suprato, kad žaislai gali skleisti skirtingus garsus.
Benedikto mama Agnė
Read More
Buvo pirmoji dėžutė, pirmas įspūdis labai geras. Labiausiai pastebėjau patobulėjimą žaidžiant su veiklos kubu, nes tik gavus – apžiūrėjo, bet nežaidė, tačiau per mėnesį su visomis kubo veiklos pusėmis periodiškai žaisdavo ir pramoko stumdyti smulkias detales.
Herkaus mama Karolina
Read More
Kadangi pas mus vėliavų ir žemėlapių mylėtojas – gauta pasaulio dėlionė be galo sužavėjo. Bet visgi daugiausia laiko skyrė muzikavimui su ukulėle. Netgi padarė šeimos koncertą.
Jogilės mama Indrė
Read More
Žinodama, kad šie žaislai iškeliaus pas kitus vaikus, ji kruopščiai juos susitvarko, taip pat pasiruošia žaidimo vietą, kad detalės nepasimestų, o po žaidimo visad padeda į jiems skirtą lentyną. Tad beveik jokių pykčių dėl ne vietoje esančių žaislų! Ačiū!
Previous
Next

JAU PRISTATĖME

0
NUOTYKIŲ DĖŽIŲ

Nemokamas pristatymas | Atšaukite bet kada

Vaikus pirmoji dėžė žaislų dažniausiai pasiekia per 1-2 d.d.

Narystę galite valdyti (keisti planą, nutraukti) bet kada savo paskyroje, kurią sukursite užsakymo metu

Viskuo pasirūpinta – kitą mėnesį, kuomet gausite naują dėžę žaislų, tiesiog atiduokite kurjeriui anksčiau gautus žaislus

-10%

PIRMAM UŽSAKYMUI

TIK ATEINANČIAS 12val.

PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ - GAUKITE NUOLAIDĄ PIRMOJO MĖNESIO NARYSTEI